Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 тамыз N 1041. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 602 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кейбір акционерлік қоғамдар мен республикалық мемлекеттік
кәсіпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметін тиімді басқару мен
бақылауды ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290
P010290_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 85-құжат) мынадай толықтырулар
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
1-тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Дәукеев Серікбек Жүсіпбекұлы - Атырау облысының әкімі;
Қиынов Ләззат Кетебайұлы - Маңғыстау облысының әкімі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2001 года N 1041. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 602.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28
февраля 2001 года N 290
P010290_
"О мерах по организации эффективного
управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и
республиканских государственных предприятий (национальных компаний)" (САПП
Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст. 85) следующие дополнения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
пункт 1 дополнить строками следующего содержания:
"Даукеев Серикбек Жусупбекович - аким Атырауской области;
Киинов Ляззат Кетебаевич - аким Мангистауской области".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)