Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 тамыз N 1066
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне Тоқырауын кентіндегі 89533 әскери бөлімде болған оқиғаның салдарын жою жөніндегі бірінші кезектегі іс-шараларды орындауға, зардап шеккендерге ақшалай өтемақы төлеуге, сондай-ақ басқа да көлденең шығыстардың орнын толтыруға 40 000 000 (қырық
миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2001 года N 1066
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству обороны Республики Казахстан 40 000 000 (сорок миллионов) тенге из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, на выполнение первоочередных мероприятий по ликвидации последствий происшествия в войсковой части 89533, п. Токрау, выплату денежной компенсации пострадавшим, а также на возмещение других непредвиденных расходов.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)