Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 тамыз N 1077
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі 2002 жылғы 6-10 қыркүйекте Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарын Алматы қаласында өткізсін.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігімен және Алматы қаласының әкімиятымен бірлесіп 2002 жылғы 7 қыркүйекте Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарының салтанатты ашылуының мәдени-спорттық мерекесін өткізсін.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі іс-шаралар өткізілетін орындарда және Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарына қатысушылар тұратын жерлерде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарына дайындық пен өткізудің бұқаралық ақпарат құралдарында кеңінен жария етілуін қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарына қатысушыларын тасымалдауға көмек көрсетсін.
6. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарына қатысушылардың келу және кету құжаттарын ресімдеуге көмек көрсетсін.
7. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі
Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарына қатысушыларға
медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастырсын.
8. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері Орталық Азия
елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық ойындарына дайындық пен командалардың
қатысуына көмек көрсету жөнінде шаралар қабылдасын.
9. Қоса беріліп отырған Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы
олимпиадалық ойындарына дайындық пен оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру
комитетінің құрамы бекітілсін.
10. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 17 тамыздағы
N 1077 қаулысымен
бекітілген
Орталық Азия елдерінің жазғы арнайы олимпиадалық
ойындарына дайындық пен оны өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің
Құрамы
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.03. N 397 қаулысымен.
P020397_
Мұхаметжанов                         - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Әлiмұлы                       Премьер-Министрiнiң
орынбасары, төраға
Тұрлыханов Дәулет Болатұлы           - Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт жөніндегі
агенттігінің төрағасы,
төрағаның орынбасары
Рожков                               - Қазақстан Республикасының
Максим Васильевич                      ұлттық штаттық командалары мен
спорт резерв дирекциясының
мүгедектер спорты жөнiндегi
мемлекеттiк жаттықтырушысы
(келiсiм бойынша)
Шнейдмюллер                          - Қазақстан Республикасының
Владимир Викторович                    Көлiк және коммуникациялар
бiрiншi вице-министрi
Храпунов Виктор Вячеславович         - Алматы қаласының әкімі,
төрағаның орынбасары
Майкл Смит                           - Еуропа-Еуразия аймағындағы
Спешиал Олимпикс Интернешнлдың
басқарушы директоры
(келісім бойынша)
ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Абоимов Виктор Андреевич             - Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі оқу-спорттық
бөлімінің бастығы
Айдарханов Арман Тергеуұлы           - Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау ісі
жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Әлімбекова Гүлнар Смәділқызы         - Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі қаржы-экономика
бөлімінің бастығы
Бахарева Ольга Сергеевна             - "Спешиал Олимпикс Қазақстан"
қайырымдылық бірлестігі"
республикалық қоғамдық
бірлестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Қанағатов Елсияр Баймұхаметұлы       - Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі төрағасының
орынбасары
Кухарский Владислав Павлович         - Қазақстан Республикасының
Ұлттық Олимпиада комитеті
халықаралық бөлімінің
бастығы (келісім бойынша)
Отто Иван Иванович                   - Қазақстан Республикасының
Ішкі істер вице-министрі
Рябченко Олег Григорьевич            - Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім бірінші
вице-министрі
Жұмағұлов Бақытжан Тұрсынұлы         - Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым бірінші
вице-министрі
Өтеулина Хафиза Мұхтарқызы           - Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау вице-министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проведении Летних Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года N 1077
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту провести Летние Специальные Олимпийские игры стран Центральной Азии в городе Алматы с 6 по 10 сентября 2002 года.
2. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с Министерством образования и науки, Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан и акиматом города Алматы провести 7 сентября 2002 года культурно-спортивный праздник торжественного открытия Летних Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественный порядок в местах проведения мероприятий и проживания участников Летних Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии.
4. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации ход подготовки и проведения Летних Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии.
5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в перевозке участников соревнований Летних Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии.
6. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам Летних Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии.
7. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения организовать медицинское обслуживание участников Летних Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии.
8. Акимам областей, городов Астаны и Алматы принять меры по оказанию содействия в подготовке и участии команд в Летних Специальных Олимпийских играх стран Центральной Азии.
9. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению Летних Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии.
10. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2001 года N 1077
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению Летних
Специальных Олимпийских игр стран Центральной Азии
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3
апреля 2002 г. N 397
P020397_
.
Мухамеджанов                  - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович                Республики Казахстан, председатель
Турлыханов                    - Председатель Агентства Республики Казахстан
Даулет Болатович                по туризму и спорту, заместитель
председателя
Храпунов                      - аким города Алматы, заместитель
Виктор Вячеславович             председателя
Майкл                         - Управляющий директор Спешиал Олимпикс
Смит                            Интернешнл по Европейско-Евразийскому
региону, заместитель председателя (по
согласованию)
члены организационного комитета:
Абоимов                       - начальник учебно-спортивного отдела
Виктор Андреевич                Агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту
Айдарханов                    - заместитель Председателя Агентства
Арман Тергеуович                Республики Казахстан по делам
здравоохранения
Алимбекова                    - начальник финансово-экономического отдела
Гульнар Смадиловна              Агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту
Бахарева                      - генеральный директор Республиканского
Ольга Сергеевна                 общественного объединения
"Благотворительное объединение "Спешиал
Олимпикс Казахстан" (по согласованию)
Канагатов                     - заместитель Председателя Агентства
Елсияр Баймухамедович           Республики Казахстан по туризму и спорту
Кухарский                     - начальник международного отдела
Владислав Павлович              Национального Олимпийского комитета
Республики Казахстан (по согласованию)
Отто                          - вице-Министр внутренних дел Республики
Иван Иванович                   Казахстан
Рябченко                      - первый вице-Министр культуры, информации и
Олег Григорьевич                общественного согласия Республики
Казахстан
Жумагулов                     - первый вице-Министр образования и науки
Бакытжан Турсынович             Республики Казахстан
Утеулина                      - вице-Министр труда и социальной защиты
Хафиза Мухтаровна               населения Республики Казахстан
Рожков                        - Государственный тренер по
Максим Васильевич               инвалидному спорту Дирекции штатных
национальных команд и спортивного
резерва Республики Казахстан
(по согласованию)
Шнейдмюллер                   - первый вице-Министр транспорта и
Владимир Викторович             коммуникаций Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)