Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қызмет" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1094 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің қызметтік үйлерін, ғимараттарын, инженерлік желілерін тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қызмет" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Кәсіпорынның мемлекеттік басқару органы, сондай-ақ оған қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын орган Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі болып белгіленсін.
3. Кәсіпорын қызметінің негізгі мәні Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің қызметтік үйлерін пайдалануды жүзеге асыру және жабдықтау функцияларын орындау болып белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің қызметтік үйлері мен ғимараттарын, сондай-ақ оның қызметін жүзеге асыру үшін қажетті мүлікті Кәсіпорынға беру туралы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің ұсынысына келісім берілсін.
5. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Кәсіпорынның жарғысын бекітсін және оның әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің қызметтік үйлері мен ғимараттарын, сондай-ақ оның қызметін жүзеге асыру үшін қажетті мүлікті Кәсіпорынға берсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Кызмет" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1094
В целях обеспечения эффективной эксплуатации служебных зданий, сооружений, инженерных сетей Министерства обороны Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное казенное предприятие "Кызмет" Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием, а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности, Министерство обороны Республики Казахстан.
3. Определить основным предметом деятельности Предприятия осуществление эксплуатации служебных зданий и выполнение снабженческих функций Министерства обороны Республики Казахстан.
4. Согласиться с предложением Министерства обороны Республики Казахстан о передаче Предприятию служебных зданий и сооружений Министерства обороны Республики Казахстан, а также имущества, необходимого для осуществления его деятельности.
5. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) утвердить устав Предприятия и обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать Предприятию служебные здания и сооружения Министерства обороны Республики Казахстан, а также имущество, необходимое для осуществления его деятельности;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан