Тәжікстан Республикасында жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 тамыз N 1126
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Қазақстан Республикасының Тәжікстан Республикасындағы Елшілігін әкімшілік жайластыру үшін Душанбе қаласы, Киров көшесі 31/1 мекен-жайы бойынша орналасқан ғимаратты Қазақстан Республикасының меншігіне сатып алу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Душанбе қаласында (Тәжікстан Республикасы) Қазақстан Республикасының Тәжікстан Республикасындағы Елшілігін әкімшілік жайластыру үшін ғимарат сатып алуға 50000000 (елу миллион) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды заңнамада белгіленген тәртіппен жүзеге
асырсын.
P000338_
Р990626_
V960207_
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О приобретении недвижимости в Республике Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2001 года N 1126
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность Республики Казахстан здания, расположенного по адресу: город Душанбе, улица Кирова 31/1, для административного размещения Посольства Республики Казахстан в Республике Таджикистан.
2. Выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, средства в сумме 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге на приобретение здания в городе Душанбе (Республика Таджикистан) для административного размещения Посольства Республики Казахстан в Республике Таджикистан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием
выделенных средств
P000338_
Р990626_
V960207_
.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)