Өзбекстан Республикасына Ресей Федерациясынан диэтиленгликольдің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 қыркүйек N 1161
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2000 жылғы 21 ақпандағы N К-243 келісім-шарт негізінде "O"ZTASHQINEFTGAZ" ашық акционерлік қоғамына (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) диэтильгликоль жеткізуші "Quatro engineering" компаниясы (АҚШ) үшін 2001 жылғы 1 маусымдағы N К-243 келісім-шарт негізінде "Авиа-Химпром" жауапкершілігі шектеулі қоғамы (Дзержинск қаласы, Ресей Федерациясы) жеткізетін диэтиленгликольдің Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне қосымшаға сай номенклатурасы мен мөлшері бойынша рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Халықаралық темір жол жүк қатынасы туралы келісімге және басқа нормативтік кесімдерге сәйкес қауіпсіздіктің ерекше шараларын сақтай отырып, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы темір жол көлігімен диэтильгликольдің транзиттік тасымалын жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті
Z952368_
заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан
Республикасының аумағы арқылы диэтиленгликольдің транзитіне бақылауды
қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі осы
қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 7 қыркүйектегі
N 1161 қаулысына
қосымша
2000 жылғы 21 ақпандағы N К-243 келісім-шарт негізінде
"O"ZTASHQINEFTGAZ" ашық акционерлік қоғамына (Ташкент
қаласы, Өзбекстан Республикасы) диэтиленгликоль
жеткізуші "Quatro engineering" компаниясы (АҚШ) үшін
2001 жылғы 1 маусымдағы N К-243 келісім-шарт негізіндеҒ
"Авиа-Химпром" жауапкершілігі шектеулі қоғамы (Дзержинск қаласы,
Ресей Федерациясы) жеткізетін диэтиленгликольдің
номенклатурасы мен мөлшері
________________________________________________________________________
Р/с ! Өнімнің атауы  !   СЭҚ ТН   !Өлшем   !Мөлшері!АҚШ      !АҚШ
N  !                !   коды     !бірлігі !       !доллары. !долларымен
!                !            !        !       !мен      !құны
!                !            !        !       !бір бір. !
!                !            !        !       !ліктің   !
!                !            !        !       !бағасы   !
________________________________________________________________________

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан диэтиленгликоля из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года N 1161
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит из Российской Федерации в Республику Узбекистан через территорию Республики Казахстан диэтиленгликоля, поставляемого обществом с ограниченной ответственностью "Авиа-Химпром" (город Дзержинск, Российская Федерация) на основании контракта от 1 июня 2001 года N К-243 для компании "Quatro engineering" (США), поставляющей диэтиленгликоль на основании контракта от 21 февраля 2000 года N К-243 открытому акционерному обществу "O'ZTASHQINEFTGAZ" (город Ташкент, Республика Узбекистан), по номенклатуре и в количестве согласно приложению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки диэтиленгликоля железнодорожным транспортом по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с Соглашением о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом диэтиленгликоля через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 сентября 2001 г. N 1161
Номенклатура и количество диэтиленгликоля,
поставляемого обществом с ограниченной ответственностью
"Авиа-Химпром" (город Дзержинск, Российская Федерация) на
основании контракта от 1 июня 2001 года N К-243 для компании
"Quatro engineering" (США), поставляющей
диэтиленгликоль на основании контракта
от 21 февраля 2000 года N К-243 открытому акционерному
обществу "O'ZTASHQINEFTGAZ" (город Ташкент,
Республика Узбекистан)
___________________________________________________________________________
N !    Наименование !   Код   !Ед. !Кол-во!Цена за единицу в!Стоимость в
п/п!     продукции   ! ТН ВЭД  !изм.!      !долларах США     !долларах США
___!_________________!_________!____!______!_________________!_____________

1.   Диэтиленгликоль   290941000    тонна    2000    645      1290000
________________________________________________________________________
Жиынтығы                                                 1290000
________________________________________________________________________
Жөнелтуші: "Авиа-Химпром" жауапкершілігі шектеулі қоғамы (Ресей
Федерациясы).
Баратын станциялары: Өзбек темір жолының Шортан, Қарауылбазар, Күкірт
заводы станциялары.
Шекарадан өту станциялары: Ақсарай (Ресей Федерациясы) - Тобыл -
Шеңгелді (Қазақстан Республикасы).
Алушы: "O"ZTASHQINEFTGAZ" ашық акционерлік қоғамы (Өзбекстан
Республикасы).
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

1.  Диэтиленгликоль   290941000 тонн  2000         645            1290000
---------------------------------------------------------------------------
Итого                                                         1290000
___________________________________________________________________________
Отправитель: Общество с ограниченной ответственностью "Авиа-Химпром"
(Российская Федерация).
Станции назначения: Шуртан, Караул-Базар, Серный завод Узбекской
железной дороги.
Станции погранперехода: Аксарайская (Российская Федерация) - Тобол -
Ченгельды (Республика Казахстан).
Получатель: открытое акционерное общество "O'ZTASHQINEFTGAZ"
(Республика Узбекистан).
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)