Антуан Биденің адвокаттық қызметтеріне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 қыркүйек N 1189
"МТР Металз", "Табани", "Барух" және "МеталзРуссия" компанияларымен төрелік іс жүргізу бойынша Қазақстан Республикасының өкілі болуына және мүдделерін қорғауына байланысты адвокат Антуан Биденің шығыстары мен қаламақыларын төлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен адвокат Антуан Биденің шығыстары мен қаламақыларын төлеу үшін 178 253 (бір жүз жетпіс сегіз мың екі жүз елу үш) француз франкі 83 (сексен үш) сантиміне баламалы сомада қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты жұмсалуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об оплате адвокатских услуг Антуана Биде
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1189
В целях оплаты расходов и гонораров адвокату Антуану Биде, связанных с представительством и защитой интересов Республики Казахстан по арбитражному процессу с компаниями "МТР Металз", "Табани", "Барух" и "МеталзРуссия", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, средства в сумме, эквивалентной 178 253 (сто семьдесят восемь тысяч двести пятьдесят три) французских франка 83 (восемьдесят три) сантима, для оплаты расходов и гонораров адвокату Антуану Биде.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)