Министрліктер үйінің сыртқы инженерлік желілерін Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 қыркүйек N 1196
Министрліктер үйінің сыртқы инженерлік желілеріне тиімді қызмет көрсету және пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы, Жеңіс даңғылы, 33 және Абай даңғылы, 52 мекен-жайы бойынша орналасқан Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің теңгеріміндегі Министрліктер үйінің сыртқы инженерлік желілері толық инженерлік-техникалық құжаттамасымен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген
тәртіппен Министрліктер үйінің инженерлік желілерін республикалық
меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 13 қыркүйектегі
N 1196 қаулысына
қосымша
Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілетін
Министрліктер үйінің сыртқы инженерлік желілерінің
тізбесі
1. Бигелдинов көшесінен УТ-3-ке дейін диаметрі 200-273 мм. сыртқы жылу трассасы - ұзындығы 66,0 қ.м., пайдалануға енгізілген жылы 1999 ж., теңгерімдік құны 10 млн. 54 мың 620 теңге.
2. Диаметрі 600 мм. сарқындыларды шығаруға арналған жинауыш - ұзындығы 985 қ.м., пайдалануға енгізілген жылы 1998 ж., теңгерімдік құны 74 млн. 859 мың 840 теңге.
3. Екі кабель желісі 10 кВ, РП 52-ден бастап РП 16-ға дейін -
ұзындығы 980 қ.м., пайдалануға енгізілген жылы 1999 ж., теңгерімдік құны 7
млн. 649 мың 111 теңге.
4. Диаметрі 600 мм. жинауышқа дейін диаметрі 150 мм. сыртқы кәріздік
желілер және диаметрі 144 х 4 мм және 108 х 4 мм. ПГ-1 Жеңіс даңғылынан
бастап УГ-2-ге дейін сыртқы су құбырлары желілері - кәріздік желінің
ұзындығы 261,9 қ.м., пайдалануға енгізілген жылы 1999 ж., теңгерімдік құны
80 млн. 768 мың 250 теңге.
5. Телефон жүргізудің сыртқы желілері ТПП 50 х 2 - ұзындығы 766 қ.м.,
пайдалануға енгізілген жылы 1998 ж., теңгерімді құны 2 млн. 830 мың теңге.
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О передаче наружных инженерных сетей Дома министерств в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2001 года N 1196
В целях эффективного обслуживания и эксплуатации наружных инженерных сетей Дома министерств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в коммунальную собственность города Астаны наружные инженерные сети Дома министерств, находящихся на балансе Министерства финансов Республики Казахстан, расположенного по адресу: город Астана, проспект Победы, 33 и проспект Абая, 52 с полной инженерно-технической документацией согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить передачу инженерных сетей Дома министерств из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2001 года N 1196
Перечень
передаваемых в коммунальную собственность
города Астаны наружных инженерных сетей Дома министерств
1. Наружная теплотрасса от ул. Бегельдинова до УТ-3 диаметром 200-273 мм. - протяженность 66,0 п.м., год ввода в эксплуатацию 1999 г., балансовая стоимость 10 млн. 54 тыс. 620 тенге.
2. Коллектор для сброса стоков диаметром 600 мм. - протяженность 985
п.м., год ввода в эксплуатацию 1998 г., балансовая стоимость 74 млн. 859
тыс. 840 тенге.
3. Две кабельные линии 10 кВ, от РП 52 до РП 16 - протяженность 980
п.м., год ввода в эксплуатацию 1999 г., балансовая стоимость 7 млн. 649
тыс. 111 тенге.
4. Наружние канализационные сети диаметром 150 мм. до коллектора
диаметром 600 мм. и наружние водопроводные сети диаметром 114х4 мм. и
108х4 мм. от ПГ-1 пр. Победы до УГ-2 - протяженность канализационной сети
261,9 п.м., протяженность водопроводной сети 46,0 п.м., год ввода в
эксплуатацию 1999 г., балансовая стоимость 80 млн. 768 тыс. 250 тенге.
5. Наружние сети телефонизации ТПП 50х2 - протяженность 766 п.м.,
год ввода в эксплуатацию 1998 г., балансовая стоимость 2 млн. 830 тыс. 000
тенге.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)