"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 қыркүйек N 1202
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуірдегі Заңының
Z990357_
16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы
1-бап. 2002 жылға арналған республикалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес
мынадай көлемде бекiтiлсiн:
кiрiстер - 460 612 614 мың теңге;
алынған ресми трансферттер (гранттар) - 49 064 505 мың теңге;
бұрын бюджеттен берiлген несиелер бойынша негізгi борышты өтеу -
10 727 276 мың теңге;
шығыстар - 567 856 905 мың теңге;
несиелендiру - 33 024 491 мың теңге;
тапшылық - 80 477 000 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiнiң
болжамды көлемiнiң 2,3 процентi.
Қазақстан Республикасының Үкiметi республикалық бюджеттiң тапшылығын Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
2-бап. Әскери полигондарды пайдаланғаны үшiн Ресей Федерациясы төлейтiн 4 251 500 мың теңге сомасындағы жалдау ақысы республикалық бюджеттiң кiрiстерiнде көрсетiледi, оның:
494 720 мың теңгесi ақшалай келiп түседi;
3 756 780 мың теңгесi қару-жарақ пен әскери техника беру, оларды жөндеу жөнiнде қызметтер көрсету және қазақстандық әскери қызметшiлердi Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында даярлау, сондай-ақ 1994 жылғы 28 наурыздағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Әскери ынтымақтастық туралы шарттың 17-бабына сәйкес өзге де жеткiзiлiмдер мен қызметтер көрсету түрiндегi өтемақы негiзiнде жүзеге асырылады және оның жұмсалуын "Әскери полигондарды жалға беру туралы мемлекетаралық шарттарды iске асыру" республикалық бюджеттiк бағдарламасы бойынша көрсете отырып, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi пайдаланады.
2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Байқоңыр" кешенiн пайдаланғаны үшiн жалдау ақысының түсiмiне 17 779 000 мың теңге көзделсiн.
3-бап. 2002 жылы "Өнiмдердi бөлу туралы" келiсiм-шарттар бойынша алынатын өнiмдердi бөлу жөнiндегi Қазақстан Республикасының үлесi республикалық бюджетке 90 процент, жергiлiктi бюджетке 10 процент есепке алынатын Батыс Қазақстан облысынан басқа, республикалық бюджетке 100 процент мөлшерiнде есепке алынады деп белгiленсiн.
4-бап. "Жер қойнауын пайдаланушылардың жұмысын келiсiм-шарт негiзiне көшiрудi жеделдету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 ақпандағы N 135 P980135_ қаулысының негiзiнде бұрын Жер қойнауын қорғау және минералдық-шикiзат базасын молықтыру жөнiндегi республикалық қорға төлемдер жасап келген жер қойнауын пайдаланушылар жер қойнауын пайдалануға келiсiм-шарттар жасалғанға дейiн жоғарыда көрсетiлген төлемдердi бiрыңғай бюджеттiк жiктеменiң кiрiстер жiктемесiнiң "Роялти" коды бойынша республикалық бюджеттiң кiрiсiне аударады.

О проекте Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1202
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 1 апреля
1999 года
Z990357_
"О бюджетной системе" Правительство Республики
Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение в Мажилис Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О республиканском бюджете на 2002 год
Статья 1. Утвердить республиканский бюджет на 2002 год согласно
приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 460612614 тыс. тенге;
полученные официальные трансферты (гранты) - 49064505 тыс. тенге;
погашение основного долга по ранее выданным из бюджета кредитам -
10727276 тыс. тенге;
расходы - 567856905 тыс. тенге;
кредитование-33024491 тыс. тенге;
дефицит - 80477000 тыс. тенге или 2,3 процента к прогнозируемому
объему валового внутреннего продукта страны.
Правительству Республики Казахстан обеспечить финансирование дефицита республиканского бюджета в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Статья 2. Арендная плата за пользование Российской Федерацией военными полигонами в сумме 4251500 тыс.тенге отражается в доходах республиканского бюджета, из которой:
494720 тыс.тенге поступает в денежной форме;
3756780 тыс.тенге осуществляется на компенсационной основе в виде поставок вооружения и военной техники, оказания услуг по проведению их ремонта и подготовки военнослужащих в военно-учебных заведениях Российской Федерации, а также иных поставок и услуг в соответствии со статьей 17 Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о военном сотрудничестве от 28 марта 1994 года и используются Министерством обороны Республики Казахстан с отражением расходования по республиканской бюджетной программе "Реализация межгосударственных договоров об аренде военных полигонов".
Предусмотреть в республиканском бюджете на 2002 год поступления арендной платы за пользование комплексом "Байконыр" в сумме 17779000 тыс.тенге.
Статья 3. Установить, что в 2002 году доля Республики Казахстан по разделу продукции, получаемая по контрактам "О разделе продукции", зачисляется в республиканский бюджет в размере 100 процентов, кроме Западно-Казахстанской области, в которой в республиканский бюджет зачисляется 90 процентов, в местный бюджет - 10 процентов.
Статья 4. Недропользователи, ранее вносившие платежи в Республиканский фонд охраны недр и воспроизводства минерально-сырьевой базы на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 года N 135 P980135_ "О мерах по ускорению перевода работы недропользователей на контрактную основу", до заключения контрактов на недропользование, производят вышеуказанные платежи в доход республиканского бюджета по коду "Роялти" классификации доходов единой бюджетной классификации.

12-бап. Мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi,
санитариялық-эпидемиологиялық мекемелер, сот сараптамасы органдары, туберкулез мекемелерi, психоневрологиялық мекемелер, Қазақ республикалық лепрозорийi, қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгiдегi интернат-үйлер, ақыл-есi кем балаларға арналған интернат-үйлер мен психоневрологиялық интернаттар, мемлекеттiк табиғи қорықтар, мемлекеттiк ұлттық табиғи парктер, Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерi, ішкi iстер органдарының мамандандырылған күзет бөлiмшелерi, iшкi iстер органдарының тергеу оқшаулауыштары, Мемлекеттiк өртке қарсы қызметтiң аумақтық бөлiмшелерi, мемлекеттiк мұрағат мекемелерi, мемлекеттiк кiтапханалар, мемлекеттiк мұражай-қорықтар ұсынатын тауарларды сату мен қызметтер көрсетуден түсетiн түсiмдердi олар Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлейтiн тәртiппен пайдаланады.
13-бап. 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) ең төменгi мөлшерi:
айлық жалақы - 4181 теңге;
зейнетақылар - 4336 теңге;
2) қолданылып жүрген заңдарға сәйкес зейнетақылар, жәрдемақылар және өзге де әлеуметтiк төлемдер есептеу үшiн, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салық төлемдерi мен басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 823 теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
14-бап. Әскери қызметшiлерге (мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерден басқа), сондай-ақ ішкі iстер органдарының жедел-iздестiру тергеу және саптық бөлiмшелерi, Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi органдары мен мекемелерi, салық полициясы қызметкерлерiне тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтерге жұмсалатын шығыстарға ақы төлеу үшiн айлық ақшалай өтемақы мөлшерi 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап 3430 теңге сомасында белгiленсiн.
15-бап. 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап жанар-жағар май материалдарын сатып алуды қоса алғанда, қызметтiк үй-жайларды және көлiк құралдарын ұстауға, оларға қызмет көрсетуге және жөндеуге арналған шығыстар, сондай-ақ коммуналдық қызметтерге, электр энергиясына, жылуға және аумақтық iшкi iстер органдарының байланыс қызметтерiне ақы төлеу жергiлiктi бюджеттердiң қаражаты есебiнен жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
16-бап. 2002 жылға арналған республикалық бюджетте 1998 жылғы 27
наурыздағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Өзбекстан Республикасының
Үкiметi арасындағы 1992 жыл үшiн борыштық мiндеттемелер мен талаптарды
реттеу туралы келiсiмге сәйкес 1992 жыл үшiн өзара есеп айырысу
нәтижесiнде құралған берешек бойынша Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Өзбекстан Республикасының Үкiметi алдындағы мiндеттемелерiн орындауға
309 200 мың теңге сомасында қаражат көзделсiн.

Статья 12. Поступления от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями образования, санитарно-эпидемиологическими учреждениями, органами судебной экспертизы, туберкулезными учреждениями, психоневрологическими учреждениями, Казахским республиканским лепрозорием, домами-интернатами для престарелых и инвалидов общего типа, домами- интернатами для умственно-отсталых детей и психоневрологическими интернатами, государственными природными заповедниками, государственными национальными природными парками, учреждениями уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, специализированными охранными подразделениями органов внутренних дел, следственными изоляторами органов внутренних дел, территориальными подразделениями Государственной противопожарной службы, государственными архивными учреждениями, государственными библиотеками, государственными музеями-заповедниками, используются ими в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан.
Статья 13. Установить с 1 января 2002 года:
1) минимальные размеры:
месячной заработной платы - 4181 тенге;
пенсии - 4336 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пенсий, пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налоговых и других платежей в соответствии с законодательством в размере 823 тенге.
Статья 14. Установить с 1 января 2002 года месячный размер денежной компенсации военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы), а также сотрудникам оперативно-розыскных, следственных и строевых подразделений органов внутренних дел, органов и учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции, финансовой полиции для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальных услуг в сумме 3430 тенге.
Статья 15. Установить, что с 1 января 2002 года расходы на содержание, обслуживание и ремонт служебных помещений и транспортных средств, включая приобретение горюче-смазочных материалов, а также расходы по оплате коммунальных услуг, электроэнергии, отопления и услуг связи территориальных органов внутренних дел осуществляются за счет средств местных бюджетов.
Статья 16. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2002 год средства в сумме 309200 тыс. тенге на выполнение обязательств Правительства Республики Казахстан перед Правительством Республики Узбекистан по задолженности, образовавшейся в результате взаиморасчетов за
1992 год согласно Соглашению между Правительством Республики Казахстан и
Правительством Республики Узбекистан об урегулировании долговых
обязательств и требований за 1992 год от 27 марта 1998 года.

34-бап. 2002 жылға арналған республикалық бюджетте:
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шешiмдерiне сәйкес көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргізуге жергiлiктi атқарушы органдарға несие беруге 4 000 000 мың теңге сомасында көзделсiн. Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге арналған несие сомасы облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының қарыз алу лимитiне енгiзiлмейдi деп белгiленсiн;
көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге жергiлiктi атқарушы органдарға республикалық бюджеттен берiлетiн несиелер бойынша сыйақыны өтеуге 195 000 мың теңге сомасында қаражат көзделсiн.
35-бап. 2002 жылға арналған республикалық бюджеттiң ағымдағы бюджеттiк бағдарламаларының тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
36-бап. 2002 жылға арналған республикалық бюджеттiң бюджеттiк даму бағдарламаларының тiзбесi 6-қосымшаға сәйкес бекiтiлсін.
37-бап. 2002 жылға арналған республикалық бюджеттiң атқарылуы барысында қысқартуға жатпайтын республикалық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 7-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2002 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуы барысында 8-қосымшаға сәйкес жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар қысқартуға жатпайды деп белгiленсiн.
38-бап. Осы Заң 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
"2002 жылға арналған республикалық
бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының 2001 жылғы
"___"____________ N ____ Заңына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының 2002 жылға арналған республикалық бюджеті
_________________________________________________________________________
|Санаты                             Атауы                       |  Сомасы
|  Сыныбы                                                       |мың теңге
|    Ішкі сыныбы                                                |
|       Ерекшелігі                                              |
|_______________________________________________________________|_________
|    1   |                         2                            |     3
|________|______________________________________________________|_________
|        |I. Кірістер                                           |460612614
|1       |Салықтық түсімдер                                     |410010787
|  1     |Кірістерге салынатын табыс салығы                     |197255099
|    1   |Корпоративтік табыс салығы                            |197255099
|      1 |Резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік     | 91067049
|        |табыс салығы                                          |

Статья 34. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2002 год средства:
на кредитование в соответствии с решениями Правительства Республики Казахстан местных исполнительных органов для проведения весенне-полевых и уборочных работ в сумме 4000000 тыс. тенге. Установить, что сумма кредита на проведение весенне-полевых и уборочных работ не включается в лимит заимствования местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы;
на возмещение вознаграждения по кредитам, предоставляемым из республиканского бюджета местным исполнительным органам на проведение весенне-полевых и уборочных работ в сумме 195000 тыс. тенге.
Статья 35. Утвердить перечень текущих бюджетных программ республиканского бюджета на 2002 год согласно приложению 5.
Статья 36. Утвердить перечень бюджетных программ развития республиканского бюджета на 2002 год согласно приложению 6.
Статья 37. Утвердить перечень республиканских бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения республиканского бюджета на 2002 год, согласно приложению 7.
Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2002 год не подлежат секвестрированию местные бюджетные программы согласно приложению 8.
Статья 38. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
Приложение 1
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2002 год"
от _________ 2001 года N ____
Республиканский бюджет
Республики Казахстан на 2002 год
___________________________________________________________________________
Категория                Наименование                        Сумма,
Класс                                                    тыс.тенге
Подкласс
Специфика
___________________________________________________________________________
1             !                 2                         !     3
___________________________________________________________________________
І. Доходы                                     460612614
1               Налоговые поступления                          410010787
1           Подоходный налог на доходы                     197255099
1       Корпоративный подоходный налог                 197255099
1   Корпоративный подоходный налог                  91067049
с юридических лиц-резидентов

|      2 |Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік|  5893536
|        |табыс салығы                                          |
|      3 |Резидент заңды тұлғалардан алынатын, төлем көзінен    |  2669414
|        |ұсталатын корпоративтік табыс салығы                  |
|      4 |Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын, төлем көзінен| 6779774
|        |ұсталатын корпоративтік табыс салығы                  |
|      5 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе    | 83882542
|        |бойынша шикізат секторы ұйымдары-заңды тұлғаларынан   |
|        |алынатын корпоративтік табыс салығы                   |
|      6 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе    |  1141100
|        |бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен     |
|        |ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын        |
|        |корпоративтік табыс салығы                            |
|      7 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе    |  5821684
|        |бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен     |
|        |ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын   |
|        |корпоративтік табыс салығы                            |
|  5     |Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге       |177341761
|        |салынатын ішкі салықтар                               |
|    1   |Қосылған құнға салынатын салық                        |135032651
|      1 |Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген        | 31421590
|        |тауарларға, орындалған жұмыстарға және көрсетілген    |
|        |қызметтерге салынатын қосылған құн салығы             |
|      2 |Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын және       |103287102
|        |импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн       |
|        |салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына   |
|        |импортталатын тауарларға салынатын қосылған құн салығы|
|      3 |Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тізбе    |   323959
|        |бойынша шикізат секторы ұйымдарының өндірген          |
|        |тауарларына, орындаған жұмыстарына және көрсеткен     |
|        |қызметтеріне салынатын қосылған құн салығы            |
|    2   |Акциздер                                              |  1601720
|      41|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    46800
|        |спирттің барлық түрлері                               |
|      42|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |     9600
|        |арақ                                                  |
|      43|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    13100
|        |ликер-арақ бұйымдары, күшейтілген шырындар және этил  |

2   Корпоративный подоходный налог                   5893536
с юридических лиц-нерезидентов
3   Корпоративный подоходный налог                   2669414
с юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты
4   Корпоративный подоходный налог
с юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты                 6779774
5   Корпоративный подоходный налог
с юридических лиц-организаций
сырьевого сектора по перечню,                   83882542
устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан
6   Корпоративный подоходный налог                   1141100
с юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора,
по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан
7   Корпоративный подоходный налог
с юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора,
по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан              5821684
5           Внутренние налоги на товары, работы и услуги   177341761
1       Налог на добавленную стоимость                 135032651
1   Налог на добавленную стоимость на произведенные
товары, выполненные работы и оказанные услуги
на территории Республики Казахстан              31421590
2   Налог на добавленную стоимость на товары,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан, кроме налога на добавленную         103287102
стоимость на товары, происходящие и
импортируемые с территории Российской
Федерации
3   Налог на добавленную стоимость на
произведенные товары, выполненные работы
и оказанные услуги от организаций сырьевого
сектора по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан               323959
2       Акцизы                                           1601720
41   Все виды спирта, импортируемые на
территорию Республики Казахстан                    46800
42   Водка, импортируемая на территорию
Республики Казахстан                                9600
43   Ликеро-водочные изделия, крепленые соки и
крепленые напитки с объемной долей этилового

|        |спиртінің көлемді үлесі 12-ден 30 пайызға дейін және  |
|        |одан жоғары күшейтілген сусындар                      |
|      44|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    96700
|        |шараптар                                              |
|      45|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    65900
|        |коньяктар                                             |
|      46|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |      700
|        |шампан шараптар                                       |
|      47|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |   156000
|        |сыра                                                  |
|      48|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    40300
|        |этил спиртінің көлемді үлесі 1,5-нан 12 пайызға дейін |
|        |күшейтілген сусындар, күшейтілген шырындар            |
|      49|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    11400
|        |бекіре және албырт балықтардың уылдырығы              |
|      50|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |   220800
|        |темекі бұйымдары                                      |
|      55|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |   695720
|        |жеңіл автомобильдер (мүгедектерге арнайы арналған     |
|        |қолмен басқарылатын автомобильдерден басқа)           |
|      57|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |    17800
|        |алтыннан, платинадан немесе күмістен жасалған         |
|        |зергерлік бұйымдар                                    |
|      60|Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын      |   226900
|        |бензин (авиациялықты қоспағанда)                      |
|    3   |Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін       | 40186541
|        |түсетін түсімдер                                      |
|      2 |Үстеме пайдаға салынатын салық                        |   411785
|      5 |Бонустар                                              |   711589
|      6 |Роялтилер                                             |  3371176
|      8 |Жасалған келісім-шарттар бойынша өнімдер бөлу         |     6480
|        |жөніндегі Қазақстан Республикасының үлесі             |
|      9 |Радио жиілік спектрін пайдаланғаны үшін төлем         |   520000
|      10|Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшін төлем   |    45862
|      11|Жануарлар әлемін пайдаланғаны үшін төлем              |   140977
|      25|Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының|    46362
|        |Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардан)   |
|        |түсетін бонустар                                      |
|      26|Шикізат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының| 32996514
|        |Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардан)   |
|        |түсетін роялти                                        |
|      28|Шикізат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының|  1935796
|        |Үкіметі белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардың)   |
|        |жасалған келісім-шарттар бойынша өнімдер бөлу         |
|        |жөніндегі Қазақстан Республикасының үлесі             |
|    4   |Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін      |   520849
|        |алынатын алым                                         |
|      6 |Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік автомобиль    |   517000
|        |жолдарымен жүргені үшін алынатын алымдардан басқа,    |
|        |Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автокөлік    |
|        |құралдарының жүргені үшін алынатын алым               |

спирта от 12 до 30 процентов и выше,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан                                          13100
44   Вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                               96700
45   Коньяки, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                               65900
46   Шампанские вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                                 700
47   Пиво, импортируемое на территорию
Республики Казахстан                              156000
48   Слабоалкогольные крепленые напитки, крепленые
соки с объемной долей этилового спирта от
1,5 до 12 процентов, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                               40300
49   Икра осетровых и лососевых рыб, импортируемая
на территорию Республики Казахстан                 11400
50   Табачные изделия, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                              220800
55   Легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных для
инвалидов), импортируемые на территорию
Республики Казахстан                              695720
57   Ювелирные изделия из золота, платины или
серебра, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                               17800
60   Бензин (за исключением авиационного),
импортируемый на территорию Республики Казахстан  226900
3       Поступления за использование природных
и других ресурсов                               40186541
2   Налог на сверхприбыль                             411785
5   Бонусы                                            711589
6   Роялти                                           3371176
8   Доля Республики Казахстан по разделу
продукции по заключенным контрактам                 6480
9   Плата за использование радиочастотного спектра    520000
10   Плата за пользование судоходными водными путями    45862
11   Плата за пользование животным миром               140977
25   Бонусы от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)               46362
26   Роялти от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)            32996514
28   Доля Республики Казахстан по разделу продукции
по заключенным контрактам от организаций
сырьевого сектора (юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан)                                       1935796
4       Сборы за ведение предпринимательской и
профессиональной деятельности                     520849
6   Сбор за проезд автотранспортных средств
по территории Республики Казахстан, кроме
сборов за проезд по платным государственным
автомобильным дорогам местного значения           517000

|     11 |Елтаңбалық алым                                       |      183
|     19 |Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомо.  |     3666
|        |биль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі)  |
|        |жарнамалар орналастырғаны үшін төлемақы               |
|  6     |Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын  | 33267600
|        |салықтар                                              |
|    1   |Кеден төлемдері                                       | 23192600
|      1 |Әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары         | 21923800
|      2 |Әкетілетін тауарларға салынатын кеден баждары         |  1268800
|    2   |Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын басқа да| 10075000
|        |салықтар                                              |
|      1 |Кедендік бақылауды және кедендік рәсімдерді жүзеге    |  9719000
|        |асырудан түсетін түсімдер                             |
|      2 |Отандық тауар өндірушілерді қорғау шаралары ретінде   |   356000
|        |салынатын баждар                                      |
|  7     |Басқа да салықтар                                     |   533259
|    1   |Басқа да салықтар                                     |   533259
|      9 |Республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық      |   533259
|        |түсімдер                                              |
|  8     |Заңи мәнді іс-әрекеттерді жасағаны үшін және (немесе) |  1613068
|        |оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе   |
|        |лауазымды тұлғалардың құжаттар бергені үшін алынатын  |
|        |міндетті төлемдер                                     |
|    1   |Мемлекеттік баж                                       |  1613068
|      1 |Консулдық алымдар                                     |  1613068
|2       |Салыққа жатпайтын түсімдер                            | 42933597
|  1     |Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін кірістер     | 40721707
|    1   |Ведомстволық кәсіпорындардың тауарлар мен             |   500895
|        |қызметтерді пайдамен сатудан түсетін іс жүзіндегі     |
|        |табысы                                                |
|      1 |Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар пайдасының үлесі   500895
|    2   |Заңды тұлғалардан және қаржы мекемелерінен түсетін    | 38457176
|        |салыққа жатпайтын түсімдер                            |
|      1 |Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің кірісінен      |  7240000
|        |түсетін түсімдер                                      |
|      2 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің депозиттері бойынша |   100000
|        |алынған сыйақылар (мүдделер)                          |
|      3 |Республикалық меншік болып табылатын акциялардың      |  5800000
|        |пакетіне дивидендтерден түсетін түсімдер              |
|      4 |Мемлекеттің сыртқы займдарын екінші деңгейдегі        |     8434
|        |банктерге орналастырудан түсетін сыйақылар (мүдделер) |
|      7 |Шет мемлекеттердің үкіметтеріне мемлекеттік несиелер  |   176977
|        |берілгені үшін алынған сыйақылар (мүдделер)           |
|      11|Жер қойнауы туралы ақпараттың пайдалануға берілгені   |   539761
|        |үшін ақы                                              |
|      13|Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша       |   120000
|        |өткізілетін лотереялардан түсетін кірістерден басқа,  |
|        |мемлекеттік лотереялардан түсетін кірістердің түсімі  |
|      20|Республикалық бюджеттен төменгі деңгейдегі бюджеттерге|   426900
|        |несиелер бергені үшін алынған сыйақылар (мүдделер)    |
|      21|Республикалық бюджеттен заңды және жеке тұлғаларға    |   549049
|        |несиелер берілгені үшін алынған сыйақылар (мүдделер)  |
|      26|Әскери полигондарды пайдаланғаны үшін жалгерлік       |  4251500
|        |төлемнен түсетін түсімдер                             |
|      27|"Байқоңыр" кешенін пайдаланғаны үшін жалгерлік        | 17779000
|        |төлемнен түсетін түсімдер                             |
|      28|Республикалық меншік мүлкін жалға беруден түсетін     |   150000
|        |түсімдер                                              |
|      34|Үкіметтің сыртқы заемдары есебінен республикалық      |   410144
|        |бюджеттен несиелер бергені үшін алынған сыйақылар     |
|        |(мүдделер)                                            |
|      35|Инвестициялық жобаларды қоса қаржыландыру шеңберінде  |     5411
|        |республикалық бюджеттен несиелер бергені үшін алынған |
|        |сыйақылар (мүдделер)                                  |
|    3   |Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін басқа да     |   176636
|        |кірістер                                              |
|      1 |Ауыл шаруашылық және орман алқаптарын ауыл және орман |   158800
|        |шаруашылықтарын жүргізуге байланысты емес мақсаттарға |
|        |пайдалану үшін алған кезде ауыл шаруашылығы және орман|
|        |шаруашылығы өндірістерінің зияндарын өтеуден түсетін  |
|        |түсімдер                                              |
|      2 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |  1604836
|        |мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін      |
|        |түсімдер                                              |
|  2     |Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық емес және|   182030
|        |ілеспе саудадан алынатын кірістер                     |
|    3   |Коммерциялық емес және ілеспе саудадан алынатын басқа |   182030
|        |да төлемдер мен кірістер                              |
|      3 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |    15400
|        |мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды      |
|        |өткізуден түсетін ақшаның түсімі                      |
|      5 |Тәркіленген мүлікті, белгіленген тәртіппен республикалық  166630
|        |меншікке өтеусіз өткен мүлікті сатудан түсетін түсімдер,
|        |оның ішінде кедендік бас тарту режимінде мемлекеттің  |
|        |пайдасына ресімделген тауарлар мен көлік құралдары    |

11   Гербовый сбор                                        183
19   Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования республиканского значения        3666
6           Налоги на международную торговлю и внешние
операции                                        33267600
1       Таможенные платежи                              23192600
1   Таможенные пошлины на ввозимые товары           21923800
2   Таможенные пошлины на вывозимые товары           1268800
2       Прочие налоги на международную торговлю и
операции                                        10075000
1   Поступления от осуществления таможенного
контроля и таможенных процедур                   9719000
2   Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер
отечественных товаропроизводителей                356000
7           Прочие налоги                                     533259
1       Прочие налоги                                     533259
9   Прочие налоговые поступления                      533259
в республиканский бюджет
8           Обязательные платежи, взимаемые за совершение
юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными
лицами                                           1613068
1       Государственная пошлина                          1613068
1   Консульский сбор                                 1613068
2              Неналоговые поступления                         42933597
1           Доходы от предпринимательской деятельности
и собственности                                 40721707
1       Фактическая прибыль ведомственных предприятий
от реализации товаров и услуг с прибылью          500895
1   Доля прибыли республиканских государственных
предприятий                                       500895
2       Неналоговые поступления от юридических лиц и
финансовых учреждений                           38457176
1   Поступления от дохода Национального Банка
Республики Казахстан                             7240000
2   Вознаграждения (интересы), полученные по
депозитам Правительства Республики Казахстан     1000000
3   Поступление дивидендов на пакеты акций,
являющихся республиканской собственностью        5800000
4   Вознаграждения (интересы) за размещение
средств государственных внешних займов на
счетах в банках второго уровня                      8434
7   Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление государственных кредитов
правительствам иностранных государств             176977
11   Плата за предоставление в пользование
информации о недрах                               539761
13   Поступления доходов от государственных лотерей,
кроме доходов от лотерей, проводимых по
решениям местных представительных органов         120000
20   Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета нижестоящим бюджетам                      426900
21   Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета юридическим и физическим лицам            549049
26   Поступления арендной платы за пользование
военными полигонами                              4251500
27   Поступления арендной платы за пользование
комплексом "Байконыр"                           17779000
28   Поступления от аренды имущества
республиканской собственности                     150000
34   Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета за счет правительственных внешних займов  410144
35   Вознаграждения (интересы), полученные за
предоставление кредитов из республиканского
бюджета в рамках софинансирования
инвестиционных проектов                             5411
3       Прочие доходы от предпринимательской
деятельности и собственности                     1763636
1  Поступления от возмещения потерь
сельскохозяйственного и лесохозяйственного
производства при изъятии сельскохозяйственных
и лесных угодий для использования их в целях,
не связанных с ведением сельского и лесного
хозяйства                                         158800
2  Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями, финансируемыми
из республиканского бюджета                      1604836
2           Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж             182030
3       Прочие платежи и доходы от некоммерческих
и сопутствующих продаж                            182030
3   Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями, финансируемыми
из республиканского бюджета                        15400
5   Поступления от реализации конфискованного
имущества, имущества, безвозмездно
перешедшего в установленном порядке в
республиканскую собственность, в том числе
товары и транспортные средства, оформленные
в таможенном режиме отказа в пользу
государства                                       166630

|  3     |Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетін түсімдер    |   845070
|    1   |Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетін түсімдер    |   845070
|      1 |Орталық мемлекеттік органдар, олардың аумақтық        |   515300
|        |бөлімшелері салатын әкімшілік айыппұлдар мен          |
|        |санкциялар                                            |
|      4 |Казино, тотализаторлар және ойын бизнесі қызметінен   |   120200
|        |алынған кірістерді қоспағанда, оған қатысты лицензиялық
|        |тәртіп белгіленген лицензиясыз қызметтен түскен       |
|        |кірістерді алудан түсім                               |
|      6 |Атқарушылық санкция                                   |    96200
|      7 |Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген     |     7300
|        |экономикалық нормативтерді және статистикалық         |
|        |есептілікті берудің мерзімдерін бұзғаны үшін екінші   |
|        |деңгейдегі банктерге қолданылатын санкция сомаларының |
|        |түсімі                                                |
|      8 |Салымдар бойынша шоттарға жалақыны уақытылы           |      170
|        |есептемегені үшін екінші деңгейдегі банктерге         |
|        |қолданылатын санкция сомаларының түсімі               |
|      12|Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |   105900
|        |мекемелер алатын басқа да санкциялар мен айыппұлдар   |
|  5     |Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер                    |  1184790
|    1   |Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер                    |  1184790
|      2 |Қосымша және үстеме баждарды бөлу кезіндегі Қазақстан |    22450
|        |Республикасының үлесі                                 |
|      4 |Заңсыз алынған мүлікті еркімен тапсырудан немесе      |      176
|        |өндіріп алудан немесе мемлекеттік функцияларды        |
|        |орындауға уәкілеттік берілген тұлғаларға немесе       |
|        |оларға теңестірілген тұлғаларға заңсыз көрсетілген    |
|        |қызметтердің құнынан алынатын сомалардың түсімі       |
|      6 |Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың тамақтың,   |     9000
|        |заттай мүліктің және коммуналдық-тұрмыстық қызметтің  |
|        |құнын өтеуі                                           |
|      9 |Республикалық бюджетке түсетін салыққа жатпайтын өзге |   955664
|        |де түсімдер                                           |
|     23 |Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік |    70200
|        |мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсуі|
|     25 |Бұрын республикалық бюджеттен алынған, пайдаланылмаған|   127300
|        |қаражаттардың қайтарылуы                              |

3           Поступления по штрафам и санкциям                 845070
1       Поступления по штрафам и санкциям                 845070
1   Административные штрафы и санкции, взимаемые
центральными государственными органами, их
территориальными подразделениями                  515300
4   Поступление изъятых доходов, полученных от
безлицензионной деятельности, в отношении которой
установлен лицензионный порядок, за исключением
доходов, полученных от деятельности казино,
тотализаторов и игорного бизнеса                  120200
6   Исполнительская санкция                            96200
7   Поступление сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за нарушение экономических
нормативов и сроков предоставления статистической
отчетности, установленных Национальным Банком
Республики Казахстан                                7300
8   Поступления сумм санкций, применяемых к банкам
второго уровня за несвоевременное зачисление
заработной платы на счета по вкладам                 170
12   Прочие санкции и штрафы, взимаемые
государственными учреждениями, финансируемыми
из республиканского бюджета                       105900
5           Прочие неналоговые поступления                   1184790
1       Прочие неналоговые поступления                   1184790
2   Доля Республики Казахстан при распределении
дополнительной и добавочной пошлин                 22450
4   Поступление сумм от добровольной сдачи или
взыскании незаконно полученного имущества или
стоимости незаконно предоставленных услуг лицам,
уполномоченным на выполнение государственных
функций, или лицам, приравненным к ним               176
6   Возмещение осужденными к лишению свободы
стоимости питания, вещевого имущества и
коммунально-бытовых услуг                           9000
9   Прочие неналоговые поступления
в республиканский бюджет                          955664
23   Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных учреждений,
финансирующихся из республиканского бюджета        70200
25   Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из республиканского бюджета            127300

|3       |Капиталмен жасалған операциялардан алынатын кірістер  |  7668230
|  1     |Негізгі капиталды сату                                |  2008900
|    1   |Негізгі капиталды сату                                |  2008900
|      4 |Республикалық меншік объектілерін жекешелендіруден    |     8900
|        |түсетін түсімдер                                      |
|      6 |Қару-жарақ пен әскери техниканы сатудан түсетін       |  2000000
|        |түсімдер                                              |
|  2     |Мемлекеттік қорлардан тауарлар сату                   |  5659330
|    1   |Мемлекеттік қорлардан тауарлар сату                   |  5659330
|      1 |Мемлекеттік резервтерден алынған тауарлар үшін        |   245930
|        |берешектерді өтеуден түсетін түсімдер                 |
|      3 |Мемлекеттік ресурстардан астық сатудан түсетін        |  5413400
|        |түсімдер                                              |
|        |                                                      |
|        |      II. Алынған ресми трансферттер (гранттар)       | 49064505
|4       |Алынған ресми трансферттер (гранттар)                 | 49064505
|  1     |Мемлекеттік басқарудың төмен тұрған органдарынан      | 49064505
|        |алынатын трансферттер                                 |
|    2   |Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы             | 49064505
|        |қалаларының бюджеттерінен алынатын трансферттер       |
|      4 |Ақтөбе облысының облыстық бюджетінен алынатын         |   569100
|        |бюджеттік алу                                         |
|      6 |Атырау облысының облыстық бюджетінен алынатын         | 19602863
|        |бюджеттік алу                                         |
|      10|Қарағанды облысының облыстық бюджетінен алынатын      |    81131
|        |бюджеттік алу                                         |
|      13|Маңғыстау облысының облыстық бюджетінен алынатын      |  9000442
|        |бюджеттік алу                                         |
|      14|Павлодар облысының облыстық бюджетінен алынатын       |  1895969
|        |бюджеттік алу                                         |
|      17|Алматы қаласының бюджетінен алынатын бюджеттік алу    | 17915000
|        |                                                      |
|        |      III. Негізгі борышты өтеу                       | 10727276
|5       |Бюджеттен берілген несиелерді өтеу                    | 10727276
|  1     |Бюджеттен берілген несиелерді өтеу                    |  8293686
|    1   |Мемлекеттік басқарудың басқа да деңгейлерінің өтеуі   |  4813076
|      1 |Республикалық бюджеттен берілген несиелерді           |  4813076
|        |облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті|
|        |атқарушы органдарының өтеуі                           |
|    2   |Банктер мен банктік операциялардың жекелеген түрлерін |    12045
|        |жүзеге асыратын ұйымдарды қоспағанда, ұйымдардың өтеуі|
|      2 |Республикалық бюджеттен берілген директивалық несие   |     1045
|        |бойынша мерзімі өткен берешектерді қайтару            |
|      3 |Ішкіреспубликалық есептеме бойынша несие жөніндегі    |     1000
|        |мерзімі өткен берешекті қайтару                       |
|      4 |"Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" ЖАҚ несиелерін    10000
|        |қайтару                                               |
|    4   |Банктер мен банктік операциялардың жекелеген түрлерін |  2485111
|        |жүзеге асыратын ұйымдардың өтеуі                      |
|      1 |Банктер мен банктік операциялардың жекелеген түрлерін |  2248806
|        |жүзеге асыратын ұйымдардың республикалық бюджеттен    |
|        |берілген несиелер бойынша өтеуі                       |
|      2 |Ауылшаруашылық жобаларын бірлесіп қаржыландыру        |   126007
|        |шеңберінде берілген несиелерді өтеу                   |
|      3 |Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу           |   110298
|        |бағдарламасы шеңберінде берілген несиелерді өтеу      |
|    5   |Бюджеттен берілген өзге несиелерді өтеу               |   983454

3               Доходы от операций с капиталом                   7668230
1           Продажа основного капитала                       2008900
1       Продажа основного капитала                       2008900
4   Поступления от продажи имущества,
закрепленного за государственными
учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета                            8900
6   Поступления от реализации вооружения
и военной техники                                2000000
2           Продажа товаров из государственных запасов       5659330
1       Продажа товаров из государственных запасов       5659330
1   Поступления от погашения задолженности
за полученные товары из государственных
резервов                                          245930
3   Поступления от реализации зерна из
государственных ресурсов                         5413400
ІІ. Полученные официальные трансферты (гранты)   49064505
4               Полученные официальные трансферты (гранты)      49064505
1           Трансферты из нижестоящих органов
государственного управления                     49064505
2       Трансферты из областных бюджетов, бюджетов
городов Астаны и Алматы                         49064505
4   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Актюбинской области                               569100
6   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Атырауской области                              19602863
10   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Карагандинской области                             81131
13   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Мангистауской области                            9000442
14   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Павлодарской области                             1895969
17   Бюджетное изъятие из бюджета города Алматы      17915000
ІІІ. Погашение основного долга                  10727276
5               Погашение кредитов, выданных из бюджета         10727276
1           Погашение кредитов, выданных из бюджета          8293686
1       Погашение другими уровнями государственного
управления                                       4813076
1   Погашение местными исполнительными органами
областей, городов Астана и Алматы кредитов,
выданных из республиканского бюджета             4813076
2       Погашение организациями, исключая банки и
организации, осуществляющие отдельные виды
банковских операций                                12045
2   Возврат просроченной задолженности по
директивным кредитам, выданным из республиканского
бюджета                                             1045
3   Возврат просроченной задолженности по кредитам
по внутриреспубликанскому зачету                    1000
4   Возврат кредитов ЗАО "Фонд финансовой поддержки
сельского хозяйства"                               10000
4       Погашение банками и организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций                                         2485111
1   Погашение банками и организациями,
осуществляющими отдельные виды банковских
операций, по кредитам, выданным из
республиканского бюджета                         2248806
2   Погашение кредитов, выданных в рамках
программы софинансирования
сельскохозяйственных проектов                     126007
3   Погашение кредитов, выданных в рамках
программы жилищного строительства и
приобретения жилья                                110298
5       Погашение прочих кредитов, выданных
из бюджета                                        983454

|      1 |Қаражаттарды тікелей қаржыландыру бойынша қайтару     |      900
|      2 |Меншікті айналым қаражатының жетіспеушілігімен несие  |      100
|        |бойынша қаражатты қайтару                             |
|      5 |Үкіметтік сыртқы заемдардың қаражаты есебінен респуб. |   676317
|        |ликалық бюджеттен берілген несиелерді өтеу            |
|      6 |Инвестициялық жобаларды бірлесіп қаржыландыру шеңберін.|   154600
|        |де республикалық бюджеттен берілген несиелерді өтеу   |
|      7 |Ретроактивті несиелендіру негізінде республикалық     |   151537
|        |бюджеттен берілген несиелерді өтеу                    |
|  2     |Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды   |  1574818
|        |өтеу                                                  |
|    2   |Банктер мен банктік операциялардың жекелеген түрлерін |  1574818
|        |жүзеге асыратын ұйымдарды қоспағанда, ұйымдардың өтеуі|
|      1 |Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша талаптарды   |  1574818
|        |өтеу                                                  |
|  5     |Сыртқы несиелендіруді өтеу                            |   858772
|    1   |Сыртқы несиелендіруді өтеу                            |   858772
|      1 |Сыртқы несиелендіруді өтеу                            |   858772
|________|______________________________________________________|_________
__________________________________________________________________________
|Функционалдық топ                 Атауы                        |  Сомасы
|   Әкімші                                                      |мың теңге
|     Бағдарлама                                                |
|_______________________________________________________________|_________
|    1   |                         2                            |     3
|________|______________________________________________________|_________
|        |IV. Шығыстар                                          |567856905
|1       |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер                 | 34658737
|  101   |Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі       |   437579
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   398450
|     30 |Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық  |    34483
|        |аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету       |
|     201|Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы        |     1421
|        |Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының        |
|        |материалдық-техникалық базасын нығайту                |
|     500|Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы           |     3225
|        |Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институтына      |
|        |ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                   |
|  102   |Қазақстан Республикасы Парламентінің шаруашылық       |  1205943
|        |Басқармасы                                            |

1   Возврат средств по прямому финансированию            900
2   Возврат средств по кредитам под недостаток
собственных оборотных средств                        100
5   Погашение кредитов, выданных из республиканского
бюджета за счет средств правительственных
внешних займов                                    676317
6   Погашение кредитов, выданных из республиканского
бюджета в рамках софинансирования
инвестиционных проектов                           154600
7   Погашение кредитов, выданных из
республиканского бюджета на основе
ретроактивного кредитования                       151537
2           Погашение требований по оплаченным
государственным гарантиям                        1574818
2       Погашение организациями, исключая
банки и организации, осуществляющие
отдельные виды банковских операций               1574818
1   Погашение требований по оплаченным
государственным гарантиям                        1574818
5           Погашение внешнего кредитования                   858772
1       Погашение внешнего кредитования                   858772
1   Погашение внешнего кредитования                   858772
__________________________________________________________________________
Функц.группа                 Наименование                        сумма,
Администратор                                             тыс.тенге
Программа
___________________________________________________________________________
1                           2                              3
___________________________________________________________________________
IV. Расходы                        567856905
1                Государственные услуги общего характера         34658737
101          Администрация Президента Республики Казахстан     437579
1        Административные расходы                          398450
30       Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней и внешней
политики государства                               34483
201      Укрепление материально-технической базы
Казахстанского института стратегических
исследований при Президенте Республики
Казахстан                                           1421
500      Информационно-вычислительное обслуживание
Казахстанского института стратегических
исследований при Президенте Республики Казахстан    3225
102          Хозяйственное управление Парламента Республики
Казахстан                                        1205943

|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   855209
|     34 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету                     |    30000
|     200|Қазақстан Республикасы Парламентінің жаңа ғимаратын   |   250000
|        |материалдық-техникалық жабдықтау                      |
|     600|Қазақстан Республикасы Парламентін есептеу және       |    70734
|        |ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету               |
|  104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі    |   321644
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   275264
|     32 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету                     |    46380
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |     5510
|     37 |Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси мүдделерін    |     5510
|        |қамтамасыз ету                                        |
|  204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі    |  7339022
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  3685544
|      6 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау               |   193858
|     30 |ТМД жарғылық және басқа да органдарына қатысу         |   238652
|     31 |Халықаралық ұйымдарға қатысу                          |   442922
|     35 |Құжаттарды ресімдеу жөніндегі консулдық қызметтер     |    10000
|     37 |Инвестицияларды тарту жөніндегі жарнамалық-ақпарат    |    20000
|        |жұмыстар жүргізу                                      |
|     39 |Мемлекеттік шекараны межелеу                          |   115000
|     40 |Мемлекеттік шекараға қада қағу                        |    50000
|     44 |Шет мемлекеттердегі мекемелермен байланыс орнату      |    30000
|     46 |Ұлттық жағымды бейне стратегиясын іске асыру          |    98000
|     50 |Дипломатиялық және қызметтік төлқұжаттарды дайындау   |    15900
|     51 |Рұқсатнамалық жапсырмаларды жасау                     |    17983
|     52 |Республикалық мемлекеттік протокол қызметін байланыс  |      900
|        |құралдарымен қамтамасыз ету                           |
|     54 |Халықаралық почта байланысының қызметтеріне ақы төлеу |    53992
|     55 |Ұзақ шетелдік іссапар кезінде қызметкерлерді          |    42684
|        |медициналық сақтандыру                                |
|     57 |Қазақстан Республикасы мемлекеттік протоколының       |    25000
|        |атқарылуын қамтамасыз ету                             |
|     201|Қазақстан Республикасының шетелдегі дипломатиялық     |   126283
|        |өкілдіктерін материалдық-техникалық жарақтандыру      |
|     202|Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін  |   544000
|        |орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік сатып алу  |
|     301|Республикалық меншіктегі шетелдегі дипломатиялық      |    88315
|        |өкілдіктердің ғимараттарын қайта жаңарту және күрделі |
|        |жөндеу                                                |
|     303|Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің    |   505400
|        |Астана қаласында әкімшілік ғимаратын салу             |
|     305|Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету   700000
|        |объектілерін салу                                     |
|     306|Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың 2-кезекті   |   300000
|        |инженерлік желілерін салу                             |
|     601|Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігін      |    10000
|        |есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету  |
|     602|Қазақстан Республикасының шетелдердегі дипломатиялық  |    24589
|        |өкілдіктерін есептеу және ұйымдастыру техникасымен    |
|        |қамтамасыз ету                                        |

1        Административные расходы                          855209
34       Обеспечение литерных рейсов                        30000
200      Материально-техническое оснащение нового
здания Парламента Республики Казахстан            250000
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Парламента Республики Казахстан           70734
104          Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                         321644
1        Административные расходы                          275264
32       Обеспечение литерных рейсов                        46380
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан    5510
37       Обеспечение политических интересов страны
в области общественного порядка                     5510
204          Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                        7339022
1        Административные расходы                         3685544
6        Выполнение обязательств прошлых лет               193858
30       Участие в уставных и других органах СНГ           238652
31       Участие в международных организациях              442922
35       Консульские услуги по оформлению документов        10000
37       Проведение рекламно-информационной работы
по привлечению инвестиций                          20000
39       Делимитация государственной границы               115000
40       Демаркация государственной границы                 50000
44       Поддержание связи с загранучреждениями             30000
46       Реализация национальной имиджевой стратегии        98000
50       Изготовление дипломатических и служебных
паспортов                                          15900
51       Изготовление визовых наклеек                       17983
52       Обеспечение службы государственного
протокола средствами связи                           900
54       Оплата услуг международной почтовой связи          53992
55       Медицинское страхование сотрудников
во время длительной загранкомандировки             42684
57       Обеспечение исполнения государственного
протокола Республики Казахстан                     25000
201      Материально-техническое оснащение
дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом                   126283
202      Приобретение недвижимости за рубежом для
размещения дипломатических представительств
Республики Казахстан                              544000
301      Реконструкция и капитальный ремонт зданий
дипломатических представительств за рубежом,
находящихся в республиканской собственности        88315
303      Строительство административного здания
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан в г. Астане                             505400
305      Строительство объектов обслуживания
дипломатического городка в г. Астане              700000
306      Строительство инженерных сетей 2-ой очереди
дипломатического городка в г. Астане              300000
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства иностранных дел
Республики Казахстан                               10000
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом                    24589

|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |   100000
|     36 |Елдің қорғаныс саласындағы саяси мүдделерін           |   100000
|        |қамтамасыз ету                                        |
|  214   |Қазақстан Республикасының Экономика және сауда        |
|        |министрлігі                                           |   384362
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   284720
|     39 |Қазақстан Республикасының инновациялық даму бағдарламасы   13100
|     42 |Экономика саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер    |    75000
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |    11542
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |  6470609
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  2473510
|     31 |Мемлекеттік сатып алудың мониторингін жүргізу және    |    17792
|        |ақпараттық қамтамасыз ету                             |
|     35 |Клиринг байланысын, электрондық почтаны, байланыстың  |   528048
|        |ішкі аймақтық арналарын пайдаланғаны үшін ақы төлеу   |
|     36 |Жекешелендіру, есептеу, сақтау, бағалау, меммүлікті   |
|        |басқаруға және жекешелендіруге, меммүлікті басқару,   |
|        |бюджеттік несиелендіру және мемлекеттік қарызға алуға |
|        |байланысты дауларды сотқа дейінгі реттеу бойынша      |
|        |шығындар                                              |  2267295
|     37 |Қаржы органдарын нормативтік құқықтық актілермен      |    5000
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     47 |Бюджетке қолма-қол ақша қабылдауды қамтамасыз ету     |   50000
|        |жөніндегі қызметтерге ақы төлеу                       |
|     63 |Мемлекеттік қаржыларды жоспарлау және перспективалы   |   63730
|        |болжамдау саласындағы әзірлемелер                     |
|     69 |Инвестициялық жобалар аудитін жүзеге асыру            |   26612
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |     420
|     500|Мемлекеттік меншік тізілімін жүргізудің ақпараттық    |   86010
|        |жүйесін алып жүру                                     |
|     501|Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |  509844
|        |органдарының ақпараттық жүйелерін алып жүру           |
|     600|Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |  442348
|        |органдарының ақпараттық жүйелерін құру                |
|   219  |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі10307694
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    | 6657078

208          Министерство обороны Республики Казахстан         100000
36       Обеспечение политических интересов страны
в области обороны                                 100000
214          Министерство экономики и торговли
Республики Казахстан                              384362
1        Административные расходы                          284720
39       Программа инновационного развития
Республики Казахстан                               13100
42       Прикладные научные исследования в области
экономики                                          75000
79       Выполнение функций лицензиаров                     11542
217          Министерство финансов Республики Казахстан       6470609
1        Административные расходы                         2473510
31       Проведение мониторинга и информационное
обеспечение государственных закупок                17792
35       Оплата за пользование клиринговой связью,
электронной почтой, внутризоновыми каналами       528048
36       Расходы по приватизации, учету, хранению,
оценке, управлению госимуществом и деятельности
государства по досудебному урегулированию
споров, связанных с приватизацией, управлением
госимуществом, бюджетным кредитованием и
государственным заимствованием                   2267295
37       Обеспечение финансовых органов нормативными
правовыми актами                                    5000
47       Оплата услуг по обеспечению приема в бюджет
наличных денег                                     50000
63       Прикладные исследования в области планирования
и перспективного прогнозирования государственных
финансов                                           63730
69       Осуществление аудита инвестиционных проектов       26612
79       Выполнение функций лицензиаров                       420
500      Сопровождение информационной системы ведения
реестра государственной собственности              86010
501      Сопровождение информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан        509844
600      Создание информационных систем органов
Министерства финансов Республики Казахстан        442348
219          Министерство государственных доходов
Республики Казахстан                            10307694
1       Административные расходы                         6657078

|     30 |Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсімдерді жүргізу  |   19000
|     31 |Акциздік және есептеу-бақылау маркаларын, куәліктерді |
|        |және патенттерді басып шығару                         |   50000
|     33 |Фискальдық органдарды нормативтік құқықтық актілермен |   22104
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     38 |Жекелеген негіздер бойынша мемлекеттің меншігіне      |   80000
|        |түскен мүлікті бағалау, сақтау және сату              |
|     41 |Кеден бекеттерін салу және қайта құру                 |  536000
|     47 |Қызметтік іздестіру иттерін қолданып, кедендік        |   33000
|        |бақылауды қамтамасыз ету                              |
|     56 |Қазақстан Республикасының кедендік шекарасын          |   40000
|        |қорғауды қамтамасыз ету                               |
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |   15800
|     200|Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің  441400
|        |органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету      |
|     500|Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс           |  572933
|        |министрлігінің ақпараттық жүйелерін және жалпы        |
|        |бағыттағы телекоммуникацияларын алып жүру             |
|     501|"Біріккен салықтың ақпарат жүйесі" (БСАЖ) ақпараттық  |  309289
|        |салықтық жүйесін алып жүру                            |
|     502|"Ірі кәсіпорындардың мониторингі" ақпараттық жүйесін  |   25546
|        |алып жүру                                             |
|     503|"Акциздік өнімдердің айналымын және өндіруді бақылау" |    6720
|        |ақпараттық жүйесін алып жүру                          |
|     504|"КААЖ" кедендік ақпараттық жүйесін алып жүру          |  333443
|     505|"Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің және     |   39033
|        |салық салу объектілерінің мемлекеттік тізілімі"       |
|        |ақпараттық жүйесін алып жүру                          |
|     600|Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс           |  263859
|        |министрлігінің ақпараттық жүйелері мен жалпы бағыттағы|
|        |телекоммуникацияларын құру және дамыту                |
|     601|"Біріккен салықтық ақпараттық жүйе" (БСАЖ) ақпараттық |  425475
|        |салықтық жүйесін дамыту                               |
|     602|"Ірі кәсіпорындар мониторингі" ақпараттық жүй
есін     |    6496
|        |дамыту                                                |
|     603|"Акциз өнімдерінің айналымын және оларды өндіруді     |   14068
|        |бақылау" ақпараттық жүйесін дамыту                    |
|     604|"КААЖ" кедендік ақпараттық жүйесін дамыту             |   78078
|     605|"Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің және     |  233022
|        |салық салу объектілерінің мемлекеттік тізілімі"       |
|        |ақпараттық жүйесін дамыту                             |
|     606|"Салықтық есептіліктің электрондық нысандары"         |  105350
|        |ақпараттық жүйесін құру                               |

30      Проведение процедур реорганизации и банкротства    19000
31      Печатание акцизных и учетно-контрольных марок,
свидетельств и патентов                            50000
33      Обеспечение фискальных органов нормативными
правовыми актами                                   22104
38      Оценка, хранение и реализация имущества,
поступившего в собственность государства по
отдельным основаниям                               80000
41      Строительство и реконструкция таможенных постов   536000
47      Обеспечение таможенного контроля с пр
именением
служебно-розыскных собак                           33000
56      Обеспечение охраны таможенной границы
Республики Казахстан                               40000
79      Выполнение функций лицензиаров                     15800
200      Материально-техническое обеспечение органов
Министерства государственных доходов Республики
Казахстан                                         441400
500      Сопровождение информационных систем и
телекоммуникаций общего назначения
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан                              572933
501      Сопровождение информационной налоговой
системы "Интегрированная налоговая
информационная система" (ИНИС)                    309289
502      Сопровождение информационной системы
"Мониторинг крупных предприятий"                   25546
503      Сопровождение информационной системы "Контроль
за оборотом и производством акцизной продукции"     6720
504      Сопровождение таможенной информационной
системы "ТАИС"                                    333443
505      Сопровождение информационной системы
"Государственный реестр налогоплательщиков
и объектов налогообложения Республики
Казахстан"                                         39033
600      Создание и развитие информационных систем
и телекоммуникаций общего назначения
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан                              263859
601      Развитие информационной налоговой системы
"Интегрированная налоговая информационная
система" (ИНИС)                                   425475
602      Развитие информационной системы
"Мониторинг крупных предприятий"                    6496
603      Развитие информационной системы "Контроль
за оборотом и производством акцизной продукции"    14068
604      Развитие таможенной информационной системы
"ТАИС"                                             78078
605      Развитие информационной системы
"Государственный реестр налогоплательщиков
и объектов налогообложения Республики Казахстан"  233022
606      Создание информационной системы "Электронные
формы налоговой отчетности"                       105350

|  225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі| 2897651
|     1  |Әкімшілік шығыстар                                    |  146584
|     30 |Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер              | 2550992
|     32 |Ғылыми-техникалық ақпаратқа қол жетімділікті қамта.   |  110378
|        |масыз ету                                             |
|     33 |Ғылыми-тарихи құндылықтарды сақтау                    |    3655
|     34 |Ғылыми кадрларды аттестациялау                        |   18235
|     35 |Ғылымның жай-күйін талдау және оның дамуын болжамдау  |   11872
|     36 |Ғылым, техника және білім салаларындағы мемлекеттік   |   34258
|        |сыйлықтар мен стипендиялар                            |
|     79 |Лицензиялардың функцияларын орындау                   |    5800
|     205|Академик Қ.И. Сәтпаевтың мемориалдық мұражайының      |     100
|        |материалдық базасын дамыту                            |
|     206|Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым Академиясының  |     500
|        |материалдық базасын дамыту                            |
|     601|Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігін  |   13567
|        |есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету  |
|     603|Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым Академиясын есептеу    1710
|        |және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету          |
|  406   |Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі  |
|        |есеп комитеті                                         |   83812
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   67160
|     500|Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі  |    1266
|        |есеп комитетіне ақпараттық-есептеу қызметін көрсету   |
|     600|Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі  |   15386
|        |есеп комитетін есептеу және ұйымдастыру техникасымен  |
|        |қамтамасыз ету                                        |
|  604   |Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау      |   29040
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   22940
|     33 |Қазақстанның энергетикалық секторындағы жоспарлау және|    1500
|        |болжамдау жүйесін жетілдіру                           |
|     34 |Қазақстан Республикасында мемлекеттік басқару жүйесін |    1400
|        |жетілдіру жөнінде ұсынымдар әзірлеу, мемлекеттік      |
|        |аппараттың жұмысын ұйымдастыру                        |
|     35 |Әлемдегі геосаяси және геоэкономикалық процестердің   |    1200
|        |мониторингі, олардың елдің жай-күйіне және даму       |
|        |перспективасына ықпалын бағалау                       |
|     500|"Қазақстанның демографиялық әлеуеті" ақпараттық жүйесін     885
|        |алып жүру                                             |
|     600|"Қазақстанның демографиялық әлеуеті" ақпараттық жүйесін    1115
|        |құру                                                  |

225         Министерство образования и науки                 2897651
Республики Казахстан
1        Административные расходы                          146584
30       Фундаментальные и прикладные научные             2550992
исследования
32       Обеспечение доступности научно-технической
информации                                        110378
33       Хранение научно-исторических ценностей              3655
34       Аттестация научных кадров                          18235
35       Анализ состояния и прогнозирование развития науки  11872
36       Государственные премии и стипендии в области
науки, техники и образования                       34258
79       Выполнение функций лицензиаров                      5800
205      Развитие материальной базы Мемориального
музея академика К.И.Сатпаева                         100
206      Развитие материальной базы Национальной Академии
наук Республики Казахстан                            500
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства образования и науки
Республики Казахстан                               13567
603      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Национальной Академии наук
Республики Казахстан                                1710
406          Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета                           83812
1        Административные расходы                           67160
500      Информационно-вычислительное обслуживание
Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета                            1266
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета               15386
604          Агентство по стратегическому планированию          29040
Республики Казахстан
1        Административные расходы                           22940
33       Совершенствование системы планирования
и прогнозирования в энергетическом секторе
Казахстана                                          1500
34       Разработка рекомендаций по совершенствованию
системы государственного управления в Республике
Казахстан, организация работы государственного
аппарата                                            1400
35       Мониторинг геополитических и геоэкономических
процессов в мире, оценка их влияния на текущее
состояние и перспективы развития страны             1200
500      Сопровождение информационной системы
"Демографический потенциал Казахстана"               885
600      Создание информационной системы "Демографический
потенциал Казахстана"                               1115

|  606   |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі        | 1640468
|        |агенттігі                                             |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  251988
|     31 |Республиканың әлеуметтік-экономикалық жағдайы туралы  | 1196290
|        |деректердің ақпараттық-статистикалық базаларын құру   |
|     301|Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі        |   10273
|        |агенттігінің әкімшілік ғимаратында жөндеу жұмыстарын  |
|        |жүргізу                                               |
|     500|Статистика органдарының ақпараттық жүйелерін алып жүру|   71917
|     600|Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық        |  110000
|        |жүйелерін құру                                        |
|  608   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері   |  146801
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   76160
|     31 |Республиканың мемлекеттік қызмет кадрларын ақпарат.   |   41720
|        |тандыру және сынақтан өткізу жүйесінің жұмыс істеуі   |
|     500|Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттік жүйесін   |    5034
|        |алып жүру                                             |
|     600|Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттік жүйесін   |   20175
|        |дамыту                                                |
|     601|Мемлекеттік қызметкерлерді тестілеу жүйесін дамыту    |    3712
|  637   |Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі       |   56343
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   47154
|     500|Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесіне        |    1228
|        |ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                   |
|     600|Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесін есептеу |    7961
|        |және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету          |
|  690   |Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы   |  177849
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   28620
|     30 |Сайлау өткізу                                         |  125939
|     31 |Сайлаушыларды және сайлау ұйымдастырушыларды құқықтық |    5467
|        |оқыту                                                 |
|     600|Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын     |   17823
|        |есептеу және ұйымдастыру техникалық қамтамасыз ету    |
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы    | 3054410
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  107876

606          Агентство Республики Казахстан по статистике     1640468
1        Административные расходы                          251988
31       Создание информационно-статистических баз данных
о социально-экономическом положении республики   1196290
301      Проведение ремонтных работ в административном
здании Агентства Республики Казахстан по
статистике                                         10273
500      Сопровождение информационных систем органов
статистики                                         71917
600      Создание информационных систем органов
государственной статистики                        110000
608          Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                            146801
1        Административные расходы                           76160
31       Функционирование системы информатизации и
тестирования кадров государственной службы
республики                                         41720
500      Сопровождение информационной государственной
системы управления кадрами                          5034
600      Развитие информационной государственной
системы управления кадрами                         20175
601      Развитие информационной системы тестирования
государственных служащих                            3712
637          Конституционный Совет Республики Казахстан         56343
1        Административные расходы                           47154
500      Информационно-вычислительное обслуживание
Конституционного Совета Республики Казахстан        1228
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Конституционного Совета Республики
Казахстан                                           7961
690          Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан                                         177849
1        Административные расходы                           28620
30       Проведение выборов                                125939
31       Правовое обучение избирателей и организаторов
выборов                                             5467
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан                               17823
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                        3054410
1        Административные расходы                          107876

|     34 |Литерлік рейстерді қамтамасыз ету                     |  844444
|     35 |Мемлекеттік резиденциялардың жұмыс істеуін қамтамасыз |
|        |ету                                                   |  921334
|     36 |Үкімет үйлерін ұстау                                  |  614629
|     38 |Ресми делегацияларға қызмет көрсету                   |  145000
|     41 |Астана қаласында объектілер салуға берілген вексельдер|  154100
|        |бойынша есеп айырысу                                  |
|     46 |Мемлекеттік наградаларды, олардың құжаттарын, құрмет  |   35000
|        |дипломдарын және кеуде белгілерін дайындау            |
|     203|Автомашиналар паркін жаңарту                          |  154600
|     500|Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының    |   35305
|        |ақпараттық жүйелерін алып жүру                        |
|     600|Қазақстан Республикасы Іс Басқармасының ақпараттық    |   42122
|        |жүйелерін дамыту                                      |
|2       |Қорғаныс                                              |34678510
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |31931300
|      6 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау               |  500000
|     30 |Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер     |   50000
|        |мен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар               |
|     32 |Әскерге шақырылатындарды әскери мамандықтар бойынша   |  200000
|        |даярлау                                               |
|     33 |Әскери объектілерді қорғауды қамтамасыз ету           |  150000
|     34 |Қарулы Күштер басқармасының ақпараттық жүйесін құру   |  150000
|     38 |Картографиялық-геодезиялық қамтамасыз ету             |  100000
|     39 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігінде     |  150000
|        |бухгалтерлік есеп және есептіліктің автоматтандырылған|
|        |жүйесін құру                                          |
|     40 |Әскери дайындықты қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар |  250000
|     41 |Қарулы Күштер инфрақұрылымы тіршілік әрекетінің негізгі| 2326653
|        |функцияларын қамтамасыз ету                           |
|     42 |Қарулы Күштердің бар инфрақұрылымын дамыту            | 1567445
|     45 |Әскери полигондарды жалға беру туралы мемлекетаралық  | 3756780
|        |шарттарды іске асыру                                  |
|     51 |Қарулар мен әскери техниканы, байланыс жүйесін        | 1970220
|        |жаңғырту, сатып алу                                   |
|     52 |ТМД-ға мүше мемлекеттердің сыртқы шекараларын күзету  |   53000
|        |мүддесінде шекара әскерлерін және оларды қамтамасыз   |
|        |етуге арналған жүктерді мемлекетаралық әскери         |
|        |тасымалдар                                            |

34       Обеспечение литерных рейсов                       844444
35       Обеспечение функционирования государственных
резиденций                                        921334
36       Содержание правительственных зданий               614629
38       Обслуживание официальных делегаций                145000
41       Расчеты по векселям, выданным на строительство
объектов в г. Астане                              154100
46       Изготовление государственных наград,
документов к ним, почетных дипломов и
нагрудных знаков                                   35000
203      Обновление парка автомашин                        154600
500      Сопровождение информационных систем
Управления Делами Президента Республики
Казахстан                                          35305
600      Развитие информационных систем Управления
Делами Президента Республики Казахстан             42122
2               Оборона                                         34678510
208          Министерство обороны Республики Казахстан       31931300
6        Выполнение обязательств прошлых лет               500000
30       Прикладные научные исследования и опытно-
конструкторские работы оборонного характера        50000
32       Подготовка допризывников по военным
специальностям                                    200000
33       Обеспечение охраны военных объектов               150000
34       Создание информационной системы управления
Вооруженными Силами                               150000
38       Картографо-геодезическое обеспечение              100000
39       Создание автоматизированной системы
бухгалтерского учета и отчетности в Министерстве
обороны Республики Казахстан                      150000
40       Мероприятия по обеспечению боевой подготовки      250000
41       Обеспечение основных функций жизнедеятельности
инфраструктуры Вооруженных Сил                   2326653
42       Развитие имеющейся инфраструктуры
Вооруженных Сил                                  1567445
45       Реализация межгосударственных договоров
об аренде военных полигонов                      3756780
51       Модернизация, приобретение вооружения и
военной техники, системы связи                   1970220
52       Межгосударственные воинские перевозки
пограничных войск и грузов для их обеспечения
в интересах охраны внешних границ государств-
участников СНГ                                     53000

|     76 |Елдің қорғаныс қабілетін қамтамасыз ету               |20407202
|     200|Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету      |  300000
|  308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі | 1957417
|        |агенттігі                                             |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  612976
|     30 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар   |    5000
|        |саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер              |
|     31 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды |  362176
|        |жоюды ұйымдастыру                                     |
|     32 |Селден қорғау объектілерін пайдалану және дамыту      |  212680
|     33 |Арнайы мақсаттағы объектілердің құрылысы              |   43000
|     34 |Тікұшақтарды пайдалану                                |   72273
|     35 |Селден қорғау объектілерін дамыту                     |  600000
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |    3000
|     201|Аймақтық аэромобильдік авариялық-құтқару жасақтарының |    5872
|        |активтерді сатып алуы                                 |
|     202|Республикалық дағдарыс орталығының активтерді сатып   |     220
|        |алуы                                                  |
|     203|"Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесінің активтерді  |    3631
|        |сатып алуы                                            |
|     204|Республикалық жедел құтқару жасағының активтерді сатып|    2560
|        |алуы                                                  |
|     205|Әскери бөлімдердің активтерді сатып алуы              |    1314
|     206|Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі    |    4737
|        |агенттігінің аумақтық органдары үшін активтер сатып алу
|     301|Орталық аппараттың әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу |    1000
|     501|Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі    |   10678
|        |агенттігінің ақпараттық жүйелерін алып жүру           |
|     601|Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі |   16300
|        |агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру                |
|  678   |Қазақстан Республикасының республикалық ұланы         |  789793
|      5 |Әскери бөлімдерді ұстау                               |  642731
|     76 |Қорғалатын адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз етуге  |
|        |және салтанатты рәсімдерді орындауға қатысу           |   44227
|     301|Әскери техникалар қоймасын салу                       |   50000
|     303|Республикалық ұлан үшін казармалық-тұрғын үй қоры     |   50000
|        |объектілерінің құрылысы                               |
|     600|Қазақстан Республикасының Республикалық ұланын есептеу|    2835
|        |және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету          |

76       Обеспечение обороноспособности страны           20407202
200      Обеспечение жильем военнослужащих                 300000
308          Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                        1957417
1        Административные расходы                          612976
30       Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера                              5000
31       Организация ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера               362176
32       Эксплуатация объектов селезащиты                  212680
33       Строительство объектов специального назначения     43000
34       Эксплуатация вертолетов                            72273
35       Развитие объектов селезащиты                      600000
79       Выполнение функций лицензиаров                      3000
201      Приобретение активов региональными
аэромобильными аварийно-спасательными отрядами      5872
202      Приобретение активов Республиканским
кризисным центром                                    220
203      Приобретение активов государственным учреждением
"Казселезащита"                                     3631
204      Приобретение активов Республиканским оперативно-
спасательным отрядом                                2560
205      Приобретение активов воинскими частями              1314
206      Приобретение активов для территориальных
органов Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям                              4737
301      Капитальный ремонт административного здания
центрального аппарата                               1000
501      Сопровождение информационных систем Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям     10678
601      Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям     16300
678          Республиканская гвардия Республики Казахстан      789793
5        Содержание воинских частей                        642731
76       Участие в обеспечении безопасности охраняемых
лиц и выполнении церемониальных ритуалов           44227
301      Строительство хранилища боевой техники             50000
303      Строительство объектов казарменно-жилищного
фонда для Республиканской гвардии                  50000
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Республиканской гвардии Республики
Казахстан                                           2835

|3       |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік                      |61007616
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |18637040
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    | 7225010
|      4 |Тергеу ісінде адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу        |   18000
|     14 |Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де |  413200
|        |көріністеріне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы |
|     21 |Республикалық деңгейде қоғамдық тәртіпті қорғау және  | 3795479
|        |қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету                 |
|     31 |Тергеудегі тұтқынға алынған адамдарды ұстау           | 1630528
|     34 |3-мемлекеттік жоба                                    |  400000
|     35 |Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары мен |  217132
|        |жеке куәліктерін дайындау                             |
|     39 |Жедел-іздестіру қызметі                               |  763849
|     40 |Ішкі істер органдарына автокөлік қызметін көрсетуді   |  128874
|        |ұйымдастыру                                           |
|     43 |Іс жүргізу шығындарының орнын толтыру                 |    1000
|     45 |Дипломатиялық өкілдіктерді қорғау                     |  234328
|     46 |Қылмыстық іс жүргізуге қатысатын адамдарды мемлекеттік|    6985
|        |қорғау                                                |
|     47 |Арнайы тасымалдар                                     |   50900
|     49 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі ішкі |  750000
|        |әскерлерін реформалау бағдарламасы                    |
|     50 |Жүргізуші куәліктерін, көлік құралдарын мемлекеттік   | 1362256
|        |тіркеуге арналған құжаттарды, нөмір белгілерін жасау  |
|     51 |Автоматтандырылған ақпараттық іздестіру жүйесіне қызмет    9679
|        |көрсету                                               |
|     52 |Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ішкі |   29107
|        |істер органдары мен ішкі әскерлерін материалдық-техни.|
|        |калық ресурстармен, әскери техникамен және арнайы     |
|        |құралдармен қамтамасыз ету                            |
|     56 |Қызметтік-іздеу иттерін қолдана отырып есірткі        |   21301
|        |бизнесімен күрес бойынша ішкі істер органдарының      |
|        |қызметтерін қамтамасыз ету                            |
|     61 |Жедел әрекет ету қызметі                              |   74957
|     62 |Тергеу оқшаулауышында ЖҚТБ індетіне қарсы әрекет      |     500
|     202|Ішкі істер органдарын жабдықтармен, арнайы мақсаттағы |  191589
|        |құралдармен және көлікпен жабдықтау                   |
|     203|Тергеу оқшаулауыштарын күзеттің инженерлік-техникалық |   25000
|        |құралдарымен жабдықтау                                |
|     204|Ішкі әскерлердің жедел мақсаттағы батальонын          |  283193
|        |материалдық-техникалық жарақтандыру                   |
|     205|Жол полициясы ұйымдарының өндірістік базасын құру     |  153100
|     302|Ішкі әскерлер құрамалары мен бөлімдерінің үйлері мен  |  107156
|        |ғимараттарын күрделі жөндеу                           |
|     304|Тергеу оқшаулауыштарын салу, қайта жаңарту және күрделі  640000
|        |жөндеу                                                |
|     501|Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін алып жүру|     663
|     601|Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін құру     |  103254

3               Общественный порядок и безопасность             61007616
201          Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                       18637040
1        Административные расходы                         7225010
4        Оплата труда адвокатов на следствии                18000
14       Государственная программа борьбы с терроризмом    413200
и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма
21       Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском
уровне                                           3795479
31       Содержание следственно-арестованных лиц          1630528
34       Государственный проект 3                          400000
35       Изготовление паспортов и удостоверений личности
граждан Республики Казахстан                      217132
39       Оперативно-розыскная деятельность                 763849
40       Организация автотранспортного обслуживания
органов внутренних дел                            128874
43       Возмещение процессуальных издержек                  1000
45       Охрана дипломатических представительств           234328
46       Государственная защита лиц, участвующих
в уголовном процессе                                6985
47       Специальные перевозки                              50900
49       Программа реформирования внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан                                         750000
50       Изготовление водительских удостоверений,
документов, номерных знаков для
государственной регистрации транспортных
средств                                          1362256
51       Обслуживание автоматизированной
информационной поисковой системы                    9679
52       Обеспечение органов внутренних дел и
внутренних войск Министерства внутренних дел
Республики Казахстан материально-техническими
ресурсами, военной техникой и специальными
средствами                                         29107
56       Обеспечение деятельности органов внутренних
дел по борьбе с наркобизнесом с применением
служебно-розыскных собак                           21301
61       Служба оперативного реагирования                   74957
62       Противодействие эпидемии СПИДа в следственных
изоляторах                                           500
202      Оснащение органов внутренних дел оборудованием,
средствами специального назначения и
транспортом                                       191589
203      Оснащение следственных изоляторов инженерно-
техническими средствами охраны                     25000
204      Материально-техническое оснащение батальона
оперативного назначения внутренних войск          283193
205      Создание производственной базы организаций
дорожной полиции                                  153100
302      Капитальный ремонт зданий и сооружений
соединений и частей внутренних войск              107156
304      Строительство, реконструкция и капитальный
ремонт следственных изоляторов                    640000
501      Сопровождение информационных систем органов
внутренних дел                                       663
601      Создание информационных систем органов
внутренних дел                                    103254

|  221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі          | 8802089
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    | 1099488
|     30 |Мемлекеттік мүліктік міндеттемелердің тізілімін жүргізу    1800
|     32 |Сот сараптамаларын жүргізу                            |  227868
|     35 |Заң жобалау жұмыстары                                 |  154100
|     37 |Сотқа қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы төлеу      |   72535
|     40 |Сотталғандарды ұстау                                  | 6473923
|     41 |Жедел-іздестіру қызметі                               |   13058
|     42 |Түзеу мекемелерінде ЖҚТБ індетіне қарсы әрекет        |    3000
|     43 |Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі жиынтық бағдарлама|   14000
|     49 |Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес       |   36200
|        |жөніндегі қызметті үйлестіру және оның мониторингі    |
|     50 |Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                    |   30000
|     51 |Соттарда мемлекеттің мүддесін қорғау                  |   40000
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |    2300
|     200|Қылмыстық-атқару жүйесін жабдықтармен, арнайы         |   98200
|        |мақсаттағы құралдармен және көлік құралдарымен жабдықтау
|     201|Түзеу мекемелерін күзеттің инженерлік-техникалық      |   89000
|        |құралдарымен жабдықтау                                |
|     300|Түзеу мекемелерін салу, қайта жаңарту және күрделі    |  300000
|        |жөндеу                                                |
|     500|Әділет органдары жүйелерінің ақпараттық-анықтамалық   |   86681
|        |жүйесін алып жүру                                     |
|     501|Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ақпараттық жүйесін|     662
|        |алып жүру                                             |
|     600|Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ақпараттық жүйесін|   13053
|        |құру                                                  |
|     601|Әділет органдарының ақпараттық-анықтама жүйесін құру  |   46221
|  410   |Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті |22528841
|     37 |5-мемлекеттік жоба                                    |  800000
|     50 |Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету                   |21728841
|  501   |Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты                | 5099686
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    | 1030625
|     32 |Сот төрелігін жүзеге асыру                            | 3314061
|     201|Сот жүйесінің органдарын материалдық-техникалық және  |  590000
|        |өзге де қамтамасыз ету                                |
|     500|Қазақстан Республикасы сот органдарының бірыңғай      |   15000
|        |ақпараттандырылған ақпараттық жүйесін алып жүру       |
|     600|Қазақстан Республикасы сот органдарының бірыңғай      |  150000
|        |автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесін құру     |

221          Министерство юстиции Республики Казахстан        8802089
1        Административные расходы                         1099488
30       Ведение реестра государственных
имущественных обязательств                          1800
32       Проведение судебных экспертиз                     227868
35       Законопроектные работы                            154100
37       Оплата труда адвокатов за участие в суде           72535
40       Содержание осужденных                            6473923
41       Оперативно-розыскная деятельность                  13058
42       Противодействие эпидемии СПИДа в исправительных
учреждениях                                         3000
43       Сводная программа по реализации прав
интеллектуальной собственности                     14000
49       Координация и мониторинг деятельности по борьбе
с наркоманией и наркобизнесом                      36200
50       Обеспечение правовой информацией                   30000
51       Защита интересов государства в судах               40000
79       Выполнение функций лицензиаров                      2300
200      Оснащение уголовно-исполнительной системы
оборудованием, средствами специального
назначения и транспортными средствами              98200
201      Оснащение исправительных учреждений
инженерно-техническими средствами охраны           89000
300      Строительство, реконструкция и капитальный
ремонт исправительных учреждений                  300000
500      Сопровождение информационно-справочной
системы органов юстиции                            86681
501      Сопровождение информационной системы Комитета
уголовно-исполнительной системы                      662
600      Создание информационной системы Комитета
уголовно-исполнительной системы                    13053
601      Создание информационно-справочной системы
органов юстиции                                    46221
410          Комитет национальной безопасности Республики    22528841
Казахстан
37       Государственный проект 5                          800000
50       Обеспечение национальной безопасности           21728841
501          Верховный Суд Республики Казахстан               5099686
1        Административные расходы                         1030625
32       Отправление правосудия                           3314061
201      Материально-техническое и иное обеспечение
органов судебной системы                          590000
500      Сопровождение единой автоматизированной
информационно-аналитической системы судебных
органов Республики Казахстан                       15000
600      Создание единой автоматизированной информационно-
аналитической системы судебных органов
Республики Казахстан                              150000

|  502   |Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы           | 3236460
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    | 2669268
|     30 |Қылмыстық және жедел есептерді жүргізу                |  446054
|     600|Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы жанындағы |   56138
|        |Құқықтық статистика және ақпараттар орталығының ақпарат.
|        |тандырылған жүйесін құру                              |
|     601|"Папилон-7" АДАЖ дактилоскоптық есептеудің ақпараттық |   65000
|        |жүйесін құру                                          |
|  611   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды      |  193389
|        |қорғау жөніндегі агенттігі                            |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   22940
|     30 |Мемлекеттік органдарда ақпараттарды техникалық        |    8486
|        |қорғауды ұйымдастыру                                  |
|     32 |Арнайы байланыспен қамтамасыз ету                     |  141168
|     33 |Мемлекеттік органдарды нормативтік құқықтық актілермен|    1000
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     34 |Мемлекеттік органдарды ақпаратты қорғау құралдарымен  |   15000
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     79 |Лицензиялардың функцияларын орындау                   |     210
|     600|Қазақстан Республикасы мемлекеттік құпияларды қорғау  |    2550
|        |жөніндегі агенттігін есептеу және ұйымдастыру         |
|        |техникасымен қамтамасыз ету                           |
|     601|Мемлекеттік фельдъегерлік қызметін есептеу және       |    1115
|        |ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету               |
|     602|Мемлекеттік органдарда ақпараттарды техникалық қорғау |     920
|        |орталығын есептеу және ұйымдастыру техникасымен       |
|        |қамтамасыз ету                                        |
|  618   |Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі   | 1526285
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    | 1225204
|     30 |Қаржы полициясының органдарын материалдық-техникалық  |  100000
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     32 |Қаржы полициясы органдарының жедел-іздестіру қызметі  |   30000
|    500 |Қаржы полициясы органдарының ақпараттық жүйелерін     |   19900
|        |алып жүру                                             |
|    600 |Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің   |  151181
|        |бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуника. |
|        |циялық жүйесін құру                                   |

502          Генеральная Прокуратура Республики Казахстан     3236460
1        Административные расходы                         2669268
30       Ведение криминального и оперативного учетов       446054
600      Создание информатизационной системы Центра
правовой статистики и информации при Генеральной
Прокуратуре Республики Казахстан                   56138
601      Создание информационной системы
дактилоскопических учетов АДИС "Папилон-7"         65000
611          Агентство Республики Казахстан по защите
государственных секретов                          193389
1        Административные расходы                           22940
30       Организация технической защиты информации в
государственных органах                             8486
32       Обеспечение специальной связью                    141168
33       Обеспечение нормативными правовыми актами
государственных органов                             1000
34       Обеспечение средствами защиты информации
государственных органов                            15000
79       Выполнение функций лицензиаров                       210
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики казахстан по
защите государственных секретов                     2550
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Государственной фельдъегерской службы      1115
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центра технической защиты информации
в государственных органах                            920
618          Агентство финансовой полиции Республики          1526285
Казахстан
1        Административные расходы                         1225204
30       Материально-техническое обеспечение органов
финансовой полиции                                100000
32       Оперативно-розыскная деятельность органов
финансовой полиции                                 30000
500      Сопровождение информационных систем органов
финансовой полиции                                 19900
600      Создание единой автоматизированной информационно-
телекоммуникационной системы Агентства
финансовой полиции Республики Казахстан           151181

|  680   |Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі    |  983826
|     14 |Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де |   40212
|        |көріністеріне қарсы күрестің мемлекеттік бағдарламасы |
|     30 |Мемлекет басшылары мен жекелеген лауазымды тұлғалардың|  636510
|        |қауіпсіздігін қамтамасыз ету                          |
|    300 |Президенттің Күзет қызметінің оқыту-жаттығу орталығын |  300000
|        |салу                                                  |
|    600 |Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметін      |    7104
|        |есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету  |
|4       |Білім беру                                            |16452861
|  104   |Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі    |     550
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |     550
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      | 1176600
|      7 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау                |  267410
|      9 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау                |  876850
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |   32340
|  204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі    |   23935
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |   23935
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        | 1256800
|      7 |Орта кәсіптік білімді мамандарды даярлау              |  292400
|      9 |Жоғары оқу орындарына кадрлар даярлау                 |  964400
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|    1011
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |    1011
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |   16393
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |   16393
|  214   |Қазақстан Республикасының Экономика және сауда        |   20000
|        |министрлігі                                           |
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |   20000
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар  |  268432
|        |министрлігі                                           |
|     30 |Республикалық деңгейде жалпы білім беруді субсидиялау |  252630
|     45 |Азаматтық авиация мамандарының біліктілігін арттыру   |   15802
|        |және қайта даярлау                                    |
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |    7983
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |    7983
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |     913
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |

680          Служба охраны Президента Республики Казахстан     983826
14       Государственная программа борьбы с терроризмом
и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма     40212
30       Обеспечение безопасности глав государств и
отдельных должностных лиц                         636510
300      Строительство учебно-тренировочного центра
Службы охраны Президента                          300000
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Службы охраны Президента Республики
Казахстан                                           7104
4               Образование                                     16452861
104          Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                            550
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров       550
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан 1176600
7        Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                     267410
9        Подготовка кадров в высших учебных заведениях     876850
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров     32340
204          Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                          23935
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров     23935
208          Министерство обороны Республики Казахстан        1256800
7        Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                     292400
9        Подготовка кадров в высших учебных заведениях     964400
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                           1011
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров      1011
213          Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                               16393
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров     16393
214          Министерство экономики и торговли Республики
Казахстан                                          20000
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров     20000
215          Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан                                         268432
30       Субсидирование общеобразовательного обучения на
республиканском уровне                            252630
45       Повышение квалификации специалистов Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан     15802
217          Министерство финансов Республики Казахстан          7983
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров      7983
218          Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан                913

|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |     913
|  219   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі    3714
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |    3714
|  221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі          |   76602
|      7 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау                |   75757
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |     845
|  225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі|11521805
|      7 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау                |  366276
|      9 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау                | 2793261
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |  196383
|     31 |Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау                  |  473335
|     37 |Білім беру саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер   |   32975
|     38 |Республикалық мектеп эксперименттерін және олимпиа.   |   51380
|        |даларын өткізу                                        |
|     39 |Әдіснамалық шығарылымдарды дайындау                   |   37110
|     44 |Арнайы білім бағдарламаларын іске асыру               |   26301
|     48 |Балалармен мектептен тыс іс-шараларды өткізу          |  194603
|     49 |Мәдениет және өнер саласында үздіксіз білім беруді    |  598880
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     50 |Мемлекеттік білім беру гранттары бойынша ел ішіндегі  | 3519439
|        |жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау                |
|     51 |Шетелдегі жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау      |  397499
|     53 |Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында       |   12036
|        |кадрлар даярлау                                       |
|     54 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлаудың мемлекеттік |   14855
|        |несиелендірілуін қамтамасыз ету                       |
|     55 |М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университе. |   71760
|        |тінің Қазақстандық филиалында кадрлар даярлау         |
|     58 |Мектеп кітапханалары үшін әдебиеттер сатып алу және   |  137199
|        |жеткізіп беру                                         |
|     61 |Жалпы білім беру мекемелерінің оқушыларын оқулықпен   |  235420
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     64 |Бастауыш және орта кәсіби білім беру ұйымдары үшін    |  138600
|        |арнайы тәртіптер бойынша оқулықтар мен оқу-әдістемелік|
|        |кешендерді әзірлеу                                    |
|     67 |Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды стипендия. |  140940
|        |мен қамтамасыз ету                                    |

10       Повышение квалификации и переподготовка кадров       913
219          Министерство государственных доходов Республики
Казахстан                                           3714
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров      3714
221          Министерство юстиции Республики Казахстан          76602
7        Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                      75757
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров       845
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                       11521805
7        Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                     366276
9        Подготовка кадров в высших учебных заведениях    2793261
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров    196383
31       Государственная поддержка одаренных детей         473335
37       Прикладные научные исследования в области
образования                                        32975
38       Проведение республиканских школьных экспериментов
и олимпиад                                         51380
39       Разработка методологических пособий                37110
44       Реализация специальных образовательных программ    26301
48       Проведение внешкольных мероприятий с детьми       194603
49       Обеспечение непрерывного обучения в области
культуры и искусства                              598880
50       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственным образовательным
грантам                                          3519439
51       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
за рубежом                                        397499
53       Подготовка кадров в филиале "Восход"
Московского авиационного института                 12036
54       Обеспечение государственного кредитования
подготовки кадров в высших учебных заведениях      14855
55       Подготовка кадров в Казахстанском филиале
Московского Государственного университета
им. М.В.Ломоносова                                 71760
58       Приобретение и доставка литературы для
школьных библиотек                                137199
61       Обеспечение учебниками учащихся
общеобразовательных учреждений                    235420
64       Разработка учебников и учебно-методических
комплексов по специальным дисциплинам для
организаций начального и среднего
профессионального образования                     138600
67       Стипендиальное обеспечение научных и научно-
педагогических кадров                             140940

|     68 |Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды даярлау    |   69804
|     69 |"Бөбек" республикалық оқу-сауықтандыру орталығында    |   32735
|        |оқу-тәрбиесі іс-шараларын өткізу                      |
|    102 |Жоғары оқу орындарының студенттерін стипендиямен      |  547085
|        |қамтамасыз ету                                        |
|    103 |Мемлекеттік білім беру гранттары бойынша оқитын       |  865107
|        |студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету              |
|    207 |Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты үшін    |    1175
|        |негізгі құралдар сатып алу                            |
|    208 |Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты үшін  |    1500
|        |негізгі құралдар сатып алу                            |
|    209 |Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери       |    1000
|        |мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу      |
|    210 |А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка    |    1000
|        |мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу      |
|    211 |Ө.Жәутіков атындағы республикалық физика-математика   |    2000
|        |мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу      |
|    212 |Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын республи.|    3364
|        |калық мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу|
|    213 |К.Бәйсейітова атындағы дарынды балаларға арналған     |    1800
|        |республикалық орта мамандандырылған музыка мектеп-    |
|        |интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу             |
|    214 |Дамуы кеміс балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік    |    1391
|        |бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалту республикалық    |
|        |ғылыми-практикалық орталығы үшін негізгі құралдар     |
|        |сатып алу                                             |
|    215 |Қазақ ұлттық музыка академиясы үшін негізгі құралдар  |    5000
|        |сатып алу                                             |
|    216 |Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы    |    2328
|        |үшін негізгі құралдар сатып алу                       |
|    218 |Қаржы орталығының материалдық базасын дамыту          |    2500
|    220 |М.В.Ломоносов атындағы ММУ Қазақстандық филиалына     |   44510
|        |пайдалануға беру үшін Еуразия университетіне активтер |
|        |сатып алу                                             |
|    306 |Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернатының    |    1000
|        |ғимаратын күрделі жөндеу                              |
|    307 |Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық мектеп-интер.|    1500
|        |наты ғимаратын күрделі жөндеу                         |
|    310 |Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын республи.|    4886
|        |калық мектеп-интернатының ғимаратын күрделі жөндеу    |
|    311 |К.Бәйсейітова атындағы дарынды балаларға арналған     |    2123
|        |республикалық орта мамандырылған музыка мектеп интер. |
|        |натының ғимаратына күрделі жөндеу                     |
|    312 |Қазақ ұлттық музыка академиясының ғимаратына күрделі  |   10000
|        |жөндеу                                                |
|    313 |Т.К.Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясының |   15000
|        |ғимаратына күрделі жөндеу                             |
|    314 |Құрманғазы атындағы қазақ ұлттық консерваторияның ғи. |   66117
|        |мараттарын күрделі жөндеу                             |
|    315 |Даму кемісі бар балалар мен жасөспірімдерді әлеуметтік|   10000
|        |бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалту республикалық    |
|        |ғылыми-практикалық орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
|    316 |Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының   |   50000
|        |Үлкен органдық залын қайта жаңарту                    |
|    500 |Орта білімнің ақпараттық жүйесін алып жүру            |   90760
|    501 |Республикалық деңгейде білімнің ақпараттық жүйесін    |  100443
|        |алып жүру                                             |

68       Подготовка научных и научно-педагогических кадров  69804
69       Проведение учебно-воспитательных мероприятий
в Республиканском учебно-оздоровительном
центре "Бобек"                                     32735
102      Стипендиальное обеспечение студентов высших
учебных заведений                                 547085
103      Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным об
разовательным
грантам                                           865107
207      Приобретение основных средств для Шымкентской
республиканской военной школы-интерната             1175
208      Приобретение основных средств для Карагандинской
республиканской военной школы-интерната             1500
209      Приобретение основных средств для Алматинской
республиканской военной школы-интерната
им. Б. Момышулы                                     1000
210      Приобретение основных средств для Республиканской
казахской средней музыкальной школы-интерната
им. А. Жубанова                                     1000
211      Приобретение основных средств для Республиканской
физико-математической школы-интерната
им. О.Жаутыкова                                     2000
212      Приобретение основных средств для Республиканской
школы-интерната с углубленным изучением казахского
языка и литературы                                  3364
213      Приобретение основных средств для Республиканской
средней специализированной музыкальной школы-
интерната для одаренных детей им. К.Байсеитовой     1800
214      Приобретение основных средств для Республиканского
научно-практического центра социальной адаптации
и профессионально-трудовой реабилитации детей
и подростков с проблемами в развитии                1391
215      Приобретение основных средств для Казахской
национальной академии музыки                        5000
216      Приобретение основных средств для Казахской
национальной академии искусств им. Т.К.Жургенова    2328
218      Развитие материальной базы Финансового центра       2500
220      Приобретение Евразийскому университету активов
для передачи в пользование Казахстанскому филиалу
МГУ им. М.В.Ломоносова                             44510
306      Капитальный ремонт зданий Карагандинской
республиканской военной школы-интерната             1000
307      Капитальный ремонт зданий Алматинской
республиканской военной школы-интерната
им. Б.Момышулы                                      1500
310      Капитальный ремонт зданий Республиканской
школы-интерната с углубленным изучением
казахского языка и литературы                       4886
311      Капитальный ремонт зданий Республиканской
средней специализированной музыкальной школы-
интерната для одаренных детей им. К.Байсеитовой     2123
312      Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной академии музыки                       10000
313      Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной академии искусств им. Т.К.Жургенова   15000
314      Капитальный ремонт зданий Казахской
национальной консерватории им. Курмангазы          66117
315      Капитальный ремонт здания Республиканского
научно-практического Центра социальной
адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков с проблемами
в развитии                                         10000
316      Реконструкция Большого органного зала
Казахской национальной консерватории
им. Курмангазы                                     50000
500      Сопровождение информационной системы среднего
образования                                        90760
501      Сопровождение информационной системы
образования на республиканском уровне             100443

|    600 |Білімнің ақпараттық жүйесін құру                      |  110000
|    602 |Орта білімнің ақпараттық жүйесін құру                 |   39425
|  308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі |  117740
|        |агенттігі                                             |
|      9 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау                |  110191
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |    7549
|  501   |Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты                |   35000
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |   35000
|  606   |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі        |    6272
|        |агенттігі                                             |
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |    6272
|  608   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері   |   56612
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |   46893
|  602   |Мемлекеттік қызмет академиясын есептеу және ұйымдасты.|    9719
|        |ру техникасымен қамтамасыз ету                        |
|  612   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі        | 1355617
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|      7 |Орта кәсіптік білімді мамандарды даярлау              |   54519
|      9 |Жоғары оқу орындарында кадрлар
даярлау                |  594299
|     10 |Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау    |  132022
|     49 |Әдіснамалық жұмыстар                                  |    1571
|     50 |Мемлекеттік білім гранттары бойынша жоғары оқу        |  363861
|        |орындарында кадрлар даярлау                           |
|     57 |Ғылыми кадрларды стипендиямен қамтамасыз ету          |   34776
|     58 |Ғылыми кадрларды даярлау                              |   20063
|    102 |Жоғары оқу орындарының студенттерін стипендиямен      |   88998
|        |қамтамасыз ету                                        |
|    103 |Мемлекеттік білім беру гранттары бойынша оқитын       |   65509
|        |студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету              |
|  613   |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі |  394336
|        |агенттігі                                             |
|      7 |Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау                |   72853
|     31 |Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау                  |  232410
|     33 |Олимпиадалық резерв және жоғары спорт шеберлігі       |   77680
|        |мектептерін субсидиялау                               |
|    201 |Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ.Мұңайтпасов    |   11394
|        |атындағы республикалық мектеп-интернаттың материалдық-|
|        |техникалық базасын нығайту                            |
|  618   |Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі   |  112547

600      Создание информационной системы образования       110000
602      Создание информационной системы среднего
образования                                        39425
308          Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                         117740
9        Подготовка кадров в высших учебных заведениях     110191
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров      7549
501          Верховный Суд Республики Казахстан                 35000
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров     35000
606          Агентство Республики Казахстан по статистике        6272
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров      6272
608          Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                             56612
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров     46893
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Академии государственной службы            9719
612          Агентство Республики Казахстан по делам
здравоохранения                                  1355617
7        Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                      54519
9        Подготовка кадров в высших учебных заведениях     594299
10       Повышение квалификации и переподготовка кадров    132022
49       Методологическая работа                             1571
50       Подготовка кадров в высших учебных заведениях
по государственным образовательным грантам        363861
57       Стипендиальное обеспечение научных кадров          34776
58       Подготовка научных кадров                          20063
102      Стипендиальное обеспечение студентов высших
учебных заведений                                  88998
103      Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным образовательным
грантам                                            65509
613          Агентство Республики Казахстан по туризму и
спорту                                            394336
7        Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                      72853
31       Государственная поддержка одаренных детей         232410
33       Субсидирование школ олимпийского резерва и
высшего спортивного мастерства                     77680
201      Укрепление материально-технической базы
Республиканской школы-интерната для одаренных
в спорте детей имени Х.Мунайтпасова                11394
618          Агентство финансовой полиции Республики
Казахстан                                         112547

|      9 |Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау                |  112547
|5       |Денсаулық сақтау                                      |10838648
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі      |  116263
|     12 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының       |  116263
|        |қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу    |
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі        |  451900
|     12 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының       |  451900
|        |қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу    |
|  225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі|  105640
|     46 |Балаларды оңалту                                      |  105640
|  612   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі        | 9398103
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  291900
|     30 |Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми        |  251658
|        |зерттеулер                                            |
|     31 |Медициналық жабдықтар мен санитарлық көлікті          |  982101
|        |орталықтандырылған сатып алу                          |
|     32 |Көрсетілетін медициналық қызметтің сапасын талдау және|  127824
|        |бағалау                                               |
|     33 |"В" вирусы гепатитіне қарсы вакциналарды              |  231146
|        |орталықтандырылған сатып алу                          |
|     35 |Ауруларды шетелде емдеу                               |   30000
|     36 |Мамандандырылған медициналық көмек көрсету            |  709008
|     37 |Сот-медициналық сараптамасы                           |  382006
|     38 |Республикалық деңгейде орындалатын "Туберкулез"       | 1619314
|        |бағдарламасы                                          |
|     39 |Диабетке қарсы препараттарды орталықтандырылған сатып |  958925
|        |алу                                                   |
|     40 |Иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды           |  296847
|        |орталықтандырылған сатып алу                          |
|     41 |Медицина және денсаулық сақтау саласында құндылықтарды|    4804
|        |сақтау жөніндегі ұйымдарды субсидиялау                |
|     42 |Халықтың салауатты өмір салтын насихаттау             |   20114
|     43 |Індеттерге қарсы күрес жүргізу                        |   15622
|     44 |Диализаторлар мен оның шығындық материалдарын және    |  160000
|        |бүйректі алмастыру бойынша операция жасалған ауруларға|
|        |дәрі-дәрмекті орталықтандырылған сатып алу            |
|     47 |Республикалық деңгейде қан (алмастырғыштарды) өндіру  |  156922

9        Подготовка кадров в высших учебных заведениях     112547
5               Здравоохранение                                 10838648
201          Министерство внутренних дел Республики Казахстан  116263
12       Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей      116263
208          Министерство обороны Республики Казахстан         451900
12       Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей      451900
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                         105640
46       Реабилитация детей                                105640
612          Агентство Республики Казахстан по делам
здравоохранения                                  9398103
1        Административные расходы                          291900
30       Прикладные научные исследования в области
здравоохранения                                   251658
31       Централизованный закуп медицинского оборудования
и санитарного транспорта                          982101
32       Анализ и оценка качества предоставляемых
медицинских услуг                                 127824
33       Централизованный закуп вакцин против вирусного
гепатита "В"                                      231146
35       Лечение больных за рубежом                         30000
36       Оказание специализированной медицинской помощи    709008
37       Судебно-медицинская экспертиза                    382006
38       Программа "Туберкулез", выполняемая на           1619314
республиканском уровне
39       Централизованный закуп противодиабетических       958925
препаратов
40       Централизованный закуп вакцин для проведения      296847
иммунопрофилактики
41       Субсидирование организаций по хранению ценностей
в области медицины и здравоохранения                4804
42       Пропаганда здорового образа жизни населения        20114
43       Борьба с эпидемиями                                15622
44       Централизованный закуп диализаторов с расходными
материалами и лекарственных средств для больных,
перенесших операцию по пересадке почек            160000
47       Производство крови (заменителей) на
республиканском уровне                            156922

|     48 |Арнайы медициналық резервті сақтау                    |    6334
|     51 |Қатерлі жұқпалы аурулардың алдын алу және оларға қарсы|  610529
|        |күрес жүргізу                                         |
|     52 |Ана мен баланы қорғау                                 |  629463
|     53 |Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын күрделі жөндеу  259000
|     54 |Зертханалық жабдықтарды және шығыс материалдарын орта.|  244784
|        |лықтандырылған сатып алу                              |
|     55 |ЖКДТ індетіне қарсы әрекет                            |   29654
|     56 |Халыққа медициналық қызмет көрсетуді басқаруды        |   71786
|        |жетілдіру                                             |
|     65 |Республикалық деңгейде халыққа мамандандырылған       | 1092625
|        |медициналық көмек                                     |
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |   15000
|    201 |Республикалық мемлекеттік денсаулық сақтау мекемеле.  |  113642
|        |рін материалдық-техникалық жарақтандыру               |
|    203 |Орталық орган аппаратының материалдық-техникалық      |    6809
|        |базасын нығайту                                       |
|    204 |Ұлы Отан соғысының мүгедектерінің Республикалық       |   17140
|        |клиникалық госпиталі құрылысының жобасын дайындау     |
|    205 |"Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемалары    |    5350
|        |ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК қайта құру және     |
|        |жабдықтау жобасын дайындау                            |
|    206 |Астана қаласында қан препаратын өндіру жөніндегі зауыт|   16640
|        |құрылысының жобасын дайындау                          |
|    300 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөнін. |    1272
|        |дегі агенттігінің әкімшілігі ғимаратын күрделі жөндеу |
|    500 |Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін алып жүру    |   11999
|    600 |Денсаулық сақтау органдарының ақпараттық жүйелерін құру   13001
|    601 |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөнін. |   14884
|        |дегі агенттігін есептеу және ұйымдастыру техникасымен |
|        |қамтамасыз ету                                        |
|  678   |Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы         |   28285
|     12 |Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының       |   28285
|        |қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу    |
|  694   |Қазақстан Республикасының Президентінің Іс басқармасы |  738457
|     31 |Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек  |  617917
|        |көрсету                                               |
|     32 |Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық      |   15773
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     39 |Республикалық деңгейде санитарлық-эпидемиологиялық    |   19767
|        |бақылау                                               |

48       Хранение специального медицинского резерва          6334
51       Профилактика и борьба с опасными инфекциями       610529
52       Охрана материнства и детства                      629463
53       Капитальный ремонт республиканских организаций    259000
здравоохранения
54       Централизованный закуп лабораторного оборудования
и расходных материалов                            244784
55       Противодействие эпидемии СПИДа                     29654
56       Совершенствование управления медицинским
обслуживанием населения                            71786
65       Специализированная медицинская помощь населению
на республиканском уровне                        1092625
79       Выполнение функции лицензиаров                     15000
201      Материально-техническое оснащение республиканских
государственных учреждений здравоохранения        113642
203      Укрепление материально-технической базы
аппарата центрального органа                        6809
204      Подготовка проекта строительства Республиканского
клинического госпиталя инвалидов Великой
Отечественной войны                                17140
205      Подготовка проекта реконструкции и оснащения РГКП
"Республиканский научно-практический Центр медико-
социальных проблем наркомании"                      5350
206      Подготовка проекта строительства завода по
производству препаратов крови в г. Астане          16640
300      Капитальный ремонт административного здания
Агентства Республики Казахстан по делам
здравоохранения                                     1272
500      Сопровождение информационных систем
здравоохранения                                    11999
600      Создание информационных систем здравоохранения     13001
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по делам
здравоохранения                                    14884
678          Республиканская гвардия Республики Казахстан       28285
12       Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей       28285
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                         738457
31       Оказание медицинской помощи отдельным
категориям граждан                                617917
32       Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций                            15773
39       Санитарно-эпидемиологический надзор на
республиканском уровне                             19767

|     42 |Медициналық жабдықтарды орталықтандырылған сатып алу  |   85000
|6       |Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек        |167583024
|  213   |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты          |166357842
|        |әлеуметтік қорғау министрлігі                         |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  557120
|      6 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау               |   50000
|     30 |Зейнетақы бағдарламасы                                |120432800
|     31 |Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар                   |32387235
|     32 |Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар                       | 5819542
|     33 |Бір жолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы                 |  601000
|     35 |Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту                    |   49790
|     36 |Жұмыспен қамту, әлеуметтік сақтандыру және еңбек      |   11418
|        |мәселелері бойынша зерттеулер және нормативтік        |
|        |құжаттар дайындау                                     |
|     38 |Протездеу бойынша медициналық қызметтер көрсету және  |  143232
|        |протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету     |
|     42 |Сурдоқұралдармен және сурдокөмекпен қамтамасыз ету    |   71941
|     43 |Тифлоқұралдармен қамтамасыз ету                       |   45046
|     44 |Заңды тұлғалар тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке   |  567000
|        |жүктеген өмір мен денсаулыққа келтірілген зиянды өтеу |
|     45 |Жерлеуге берілетін жәрдемақы                          | 1827745
|     47 |Жер астындағы, ашық тау-кен жұмыстарында, еңбектің    |  567300
|        |ерекше зиян және ерекше ауыр жағдайларындағы жұмыс.   |
|        |тарда жұмыс істеген адамдарға берілетін мемлекеттік   |
|        |арнайы жәрдемақылар                                   |
|     55 |Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың      | 2617673
|        |қызметтеріне ақы төлеу                                |
|     56 |Қаза болған, қайтыс болған әскери қызметшілердің ата- |    6000
|        |аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бір     |
|        |жолғы төлемдер                                        |
|     58 |Мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін еңбекке ақы   |   16720
|        |төлеу және халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру|
|        |үшін консультациялық қызметтермен қамтамасыз ету      |
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |    1000
|    200 |Аумақтық органдары материалдық-техникалық жабдықтау   |   12780
|    500 |Жұмыспен қамтылудың және кедейшіліктің ақпараттық     |   38657
|        |базасын алып жүру                                     |
|    600 |Жұмыспен қамту, кедейшілік базасының ақпараттық       |    3493
|        |жүйесін дамыту                                        |
|    601 |Зейнетақы және жәрдемақы төлеу жөніндегі мемлекеттік  |  519690
|        |орталықтың ақпараттық жүйесін дамыту                  |
|    602 |Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеумет. |   10660
|        |тік қорғау министрлігін есептеу және ұйымдастыру      |
|        |техникасымен қамтамасыз ету                           |
|  605   |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография    | 1225182
|        |жөніндегі агенттігі                                   |

42       Централизованный закуп медицинского оборудования   85000
6               Социальное обеспечение и социальная помощь     167583024
213          Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                           166357842
1        Административные расходы                          557120
6        Выполнение обязательств прошлых лет                50000
30       Пенсионная программа                           120432800
31       Государственные социальные пособия              32387235
32       Специальные государственные пособия              5819542
33       Единовременные государственные денежные
компенсации                                       601000
35       Реабилитация инвалидов и ветеранов                 49790
36       Исследования по вопросам занятости, социального
страхования и труда и разработка нормативных
документов                                         11418
38       Предоставление медицинских услуг по
протезированию и обеспечение протезно-
ортопедическими изделиями                         143232
42       Обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью         71941
43       Обеспечение тифлосредствами                        45046
44       Возмещению за вред, причиненный жизни и
здоровью, возложенное судом на государство,
в случае прекращения юридического лица            567000
45       Пособие на погребение                            1827745
47       Государственные специальные пособия лицам,
работавшим на подземных и открытых горных
работах, на работах с особо вредными и особо
тяжелыми условиями труда                          567300
55       Оплата услуг Государственного центра по
выплате пенсий                                   2617673
56       Единовременные выплаты родителям, усыновителям,
опекунам погибших, умерших военнослужащих           6000
58       Обеспечение консультационными услугами
работников государственных учреждений для
совершенствования системы оплаты труда и
социальной защиты населения                        16720
79       Выполнение функций лицензиаров                      1000
200      Материально-техническое оснащение
территориальных органов                            12780
500      Сопровождение информационной базы занятости,
бедности                                           38657
600      Развитие информационной системы базы занятости,
бедности                                            3493
601      Развитие информационной системы Государственного
центра по выплате пенсий                          519690
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан              10660
605          Агентство по миграции и демографии Республики
Казахстан                                        1225182

|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   65060
|     30 |Оралмандарды (репатрианттарды) тарихи отанына қоныс.  |  375103
|        |тандыру және оларды әлеуметтік қорғау                 |
|     32 |Оралмандардың (репатрианттардың) отбасыларына тұрғын  |  767986
|        |үй сатып алу                                          |
|    500 |Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография    |   12652
|        |жөніндегі агенттігінің ақпараттық жүйесін құру        |
|8       |Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік              | 7176207
|  101   |Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі       |   43139
|     15 |Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын       |   41939
|        |қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану           |
|  202   |Қазақстан Республикасының Президенті Мұрағатының      |     500
|        |материалдық-техникалық базасын нығайту                |
|  601   |Қазақстан Республикасының Президенті Мұрағатын есептеу|     700
|        |және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету          |
|  225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі|   10816
|     24 |Аппараттың жалпыға жетімділігін қамтамасыз ету        |   10816
|  230   |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және      | 5768352
|        |қоғамдық келісім министрлігі                          |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  199952
|     15 |Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын       |   59685
|        |қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану           |
|     24 |Ақпараттың жалпыға жетімділігін қамтамасыз ету        |  114122
|     31 |Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық  |  327000
|        |саясатты жүргізу                                      |
|     32 |Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық     | 3197348
|        |саясатты жүргізу                                      |
|     33 |Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлері бойынша баспа   |  150000
|        |бағдарламаларын қалыптастыру                          |
|     35 |Жастар саясатын жүргізу                               |   47309
|     37 |"Қазақстан-2030" стратегиясын насихаттау жөнінде      |   10000
|        |конференциялар, семинарлар мен кеңестер ұйымдастыру   |
|     38 |Мемлекеттік тілді және басқа тілдерді дамыту          |   99500
|     39 |Театр-концерт ұйымдарын субсидиялау                   |  661648
|     40 |Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер     |    8629
|     41 |Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау                    |  323424
|     46 |Әлеуметтік маңызды және мәдени іс-шаралар жүргізу     |   95000
|     50 |Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау         |   37864

1        Административные расходы                           65060
30       Переселение на историческую родину и социальная
защита репатриантов (оралман)                     375103
32       Приобретение жилья семьям репатриантов (оралман)  767986
500      Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства по миграции и демографии Республики
Казахстан                                           4381
600      Создание информационной системы Агентства по
миграции и демографии Республики Казахстан         12652
8               Культура, спорт, туризм и информационное
пространство                                     7176207
101      Администрация Президента Республики Казахстан      43139
15       Обеспечение сохранности архивного фонда,           41939
печатных изданий и их специальное использование
202      Укрепление материально-технической базы
Архива Президента Республики Казахстан               500
601      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Архива Президента Республики Казахстан      700
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                          10816
24       Обеспечение общедоступности информации             10816
230          Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан      5768352
1        Административные расходы                          199952
15       Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование    59685
24       Обеспечение общедоступности информации            114122
31       Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы                   327000
32       Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание                  3197348
33       Формирование издательских программ по
социально-важным видам литературы                 150000
35       Проведение молодежной политики                     47309
37       Организация конференций, семинаров и совещаний
по пропаганде стратегии "Казахстан-2030"           10000
38       Развитие государственного и других языков          99500
39       Субсидирование театрально-концертных              661648
организаций
40       Прикладные научные исследования в области
культуры                                            8629
41       Хранение историко-культурных ценностей            323424
46       Проведение социально-значимых и культурных
мероприятий                                        95000
50       Содержание историко-культурных заповедников
и музеев                                           37864

|     52 |Ұлттық фильмдер шығару                                |  205020
|     53 |Мемлекеттік сыйлықтар мен стипендиялар                |   29200
|     56 |Мемлекет қайраткерлерін мәңгілік есте қалдыру         |    5000
|     58 |Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу, қайта жаңарту     |   75780
|        |жұмыстарын жүргізу                                    |
|    200 |Мемлекеттік мұрағаттар үшін мұрағат құжаттарын сатып  |    5500
|        |алу                                                   |
|    201 |Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы үшін     |   10000
|        |әдебиеттерді және өзге де негізгі активтерді сатып алу|
|    202 |Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірім. |     818
|        |дер кітапханасы үшін әдебиеттерді және өзге де негізгі|
|        |активтерді сатып алу                                  |
|    203 |С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар  |    1718
|        |кітапханасы үшін әдебиеттерді және өзге де негізгі    |
|        |активтерді сатып алу                                  |
|    204 |Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған респу.  |    1600
|        |бликалық кітапхана үшін әдебиеттер сатып алу          |
|    205 |Алтын және бағалы металдар мұражайы үшін негізгі      |   16527
|        |активтерді сатып алу                                  |
|    206 |Қазақстан Республикасының Президенттік мәдени орталығы|   30328
|        |үшін әдебиеттерді және өзге де негізгі активтерді     |
|        |сатып алу                                             |
|    207 |Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайы  |    3130
|        |үшін негізгі активтерді сатып алу                     |
|    208 |Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы үшін негізгі  |     317
|        |активтерді сатып алу                                  |
|    209 |"Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорығы үшін |      74
|        |негізгі активтерді сатып алу                          |
|    210 |Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби    |     350
|        |мемориалдық қорық-мұражайы үшін негізгі активтерді    |
|        |сатып алу                                             |
|    211 |"Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік тарихи-мәдени   |      60
|        |қорық-мұражайы үшін негізгі активтерді сатып алу      |
|    302 |Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасының ғимаратын|    5000
|        |күрделі жөндеу                                        |
|    303 |Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби-   |    6613
|        |мемориалдық қорық мұражайын күрделі жөндеу            |
|    600 |Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және      |   39836
|        |қоғамдық келісім министрлігін есептеу және ұйымдастыру|
|        |техникасымен қамтамасыз ету                           |
|  612   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі        |    2401
|        |жөніндегі агенттігі                                   |

52       Производство национальных фильмов                 205020
53       Государственные премии и стипендии                 29200
56       Увековечение памяти деятелей государства            5000
58       Проведение ремонтно-реставрационных работ
историко-культурных ценностей                      75780
200      Приобретение архивных документов для
государственных архивов                             5500
201      Приобретение литературы и прочих основных
активов для Национальной библиотеки Республики
Казахстан                                          10000
202      Приобретение литературы и прочих основных
активов для Государственной республиканской
юношеской библиотеки имени Жамбыла                   815
203      Приобретение литературы и прочих основных
активов для Государственной республиканской
детской библиотеки имени С.Бегалина                 1718
204      Приобретение литературы для Республиканской
библиотеки для незрячих и слабовидящих граждан      1600
205      Приобретение основных активов для Музея
золота и драгоценных металлов                      16527
206      Приобретение литературы и прочих основных
активов для Президентского центра культуры
Республики Казахстан                               30328
207      Приобретение основных активов для Музея Первого
Президента Республики Казахстан                     3130
208      Приобретение основных активов для Отрарского
государственного археологического заповедника        317
209      Приобретение основных активов для Национального
историко-культурного и природного заповедника
"Улы-Тау"                                             74
210      Приобретение основных активов для Государственного
историко-культурного и литературно-мемориального
заповедника-музея имени Абая                         350
211      Приобретение основных активов для Государственного
историко-культурного заповедника-музея
"Памятник древнего Тараза"                            60
302      Капитальный ремонт здания Национальной библиотеки
Республики Казахстан                                5000
303      Капитальный ремонт Государственного историко-
культурного и литературно-мемориального
заповедника-музея имени Абая                        6613
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства культуры, информации
и общественного согласия Республики Казахстан      39836
612          Агентство Республики Казахстан по делам
здравоохранения                                     2401

|     24 |Ақпараттың жалпыға жетімділігін қамтамасыз ету        |    2401
|  613   |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі | 1277773
|        |агенттігі                                             |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   40700
|     30 |Мемлекеттік сыйлықтар                                 |     192
|     32 |Жоғары жетістікті спорт                               | 1069893
|     34 |Туристік қызмет жөніндегі іс-шаралар                  |   26111
|     37 |Республикалық деңгейде Олимпиадалық резерв дайындау   |  130000
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |    3218
|    500 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі |     696
|        |агенттігіне ақпараттық-есептеу қызметін көрсету       |
|    600 |Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі |    6963
|        |агенттігін есептеу және ұйымдастыру техникасымен      |
|        |қамтамасыз ету                                        |
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы    |   73726
|     51 |Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені  |   73726
|        |арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу        |
|9       |Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану    | 7426248
|  231   |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық  | 7426248
|        |ресурстар министрлігі                                 |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  354904
|     30 |Энергетика және мұнай өндіру саласындағы қолданбалы   |   59180
|        |ғылыми зерттеулер                                     |
|     32 |Қарағанды көмір бассейнінің шахталарын жабу           |  533499
|     33 |Амангелді газ кен орындары тобын игеру                | 2600000
|     37 |Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік  |  310398
|        |қалдықтарды көму                                      |
|     38 |Өнімді бөлу туралы келісімдерде мемлекет мүдделерін   |  647220
|        |білдіру                                               |
|     40 |Өздігінен төгіліп жатқан ұңғымаларды жою және         |  601017
|        |консервациялау                                        |
|     41 |Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер  |  992367
|     43 |Инвестициялық бағдарламалар конкурсын өткізу          |    3000
|     45 |Геологиялық ақпараттарды қалыптастыру                 |   64645
|     46 |Мемлекеттік геологиялық зерделеу                      |  470206
|     47 |Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану мониторингі    |  479421
|     50 |Жойылған шахталар қызметкерлерінің денсаулығына келті.|   64000
|        |рілген зиянның орнын толтыру жөніндегі "Қарағанды.    |
|        |шахтжою" РМК міндеттемелерін орындау                  |
|     65 |Астана қаласын сумен жабдықтаудың қосымша көздерін    |   62873
|        |іздестіру жөніндегі іздестіру-барлау жұмыстары        |
|     66 |Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы қолдан. |   83869
|        |балы ғылыми зерттеулер                                |

24       Обеспечение общедоступности информации              2401
613          Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту                                         1277773
1        Административные расходы                           40700
30       Государственные премии                               192
32       Спорт высших достижений                          1069893
34       Мероприятия по туристической деятельности          26111
37       Подготовка Олимпийского резерва на
республиканском уровне                            130000
79       Выполнение функций лицензиаров                      3218
500      Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту                                             696
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту                                    6963
694         Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                          73726
51       Проведение государственной информационной
политики через Телерадиокомплекс Президента
Республики Казахстан                               73726
9               Топливно-энергетический комплекс и
недропользование                                 7426248
231         Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан                             7426248
1        Административные расходы                          354904
30       Прикладные научные исследования в области
энергетики и нефтедобычи                           59180
32       Закрытие шахт Карагандинского угольного бассейна  533499
33       Освоение Амангельдинской группы месторождений
газа                                             2600000
37       Консервация и ликвидация урановых рудников,
захоронение техногенных отходов                   310398
38       Представление интересов государства в
соглашениях о разделе продукции                   647220
40       Ликвидация и консервация самоизливающихся
скважин                                           601017
41       Прикладные научные исследования технологического  992367
характера
43       Проведение конкурсов инвестиционных программ        3000
45       Формирование геологической информации              64645
46       Государственное геологическое изучение            470206
47       Мониторинг недр и недропользования                479421
50       Исполнение обязательств РГП "Карагандаликвидшахт"
по возмещению ущерба, нанесенного здоровью
работников ликвидируемых шахт                      64000
65       Поисково-разведочные работы по изысканию
дополнительных источников водообеспечения
г.Астаны                                           62873
66       Прикладные научные исследования в области
геологии использования недр                        83869

|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |    8828
|    500 |Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы   |   56929
|        |ақпараттық жүйені алып жүру                           |
|    600 |Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар туралы   |    2000
|        |ақпараттық жүйені дамыту                              |
|    601 |Жер қойнауын пайдалану саласында лицензиялық және     |   15000
|        |келісім-шарттық ережелердің орындалу мониторингінің   |
|        |ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру               |
|    602 |Геологиялық ақпараттар республикалық орталығын есептеу|    9892
|        |және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету          |
|    603 |Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық  |    7000
|        |ресурстар министрлігін есептеу және ұйымдастыру       |
|        |техникасымен қамтамасыз ету                           |
|10      |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған      |29676201
|        |ортаны қорғау                                         |
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|17943565
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    | 2345544
|     30 |Ауыл шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми        |   36800
|        |зерттеулер                                            |
|     32 |Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйін бағалау    |   55827
|     33 |Өсімдіктерді қорғау                                   | 2811836
|     34 |Мал ауруларының диагностикасы                         |  569541
|     35 |Эпизоотияға қарсы шаралар                             | 1050000
|     37 |Тұқымдық және отырғызу материалдарының сорттық және   |   35098
|        |себу сапаларын анықтау                                |
|     38 |Элиталық тұқым өсіру және асыл тұқымдандыру ісін      | 1055000
|        |сақтау және дамыту                                    |
|     42 |Бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын ауылшаруа. |  147000
|        |шылық техникасының лизингі бойынша сыйақылар          |
|        |(мүдделер) ставкаларының орнын толтыру                |
|     43 |Астықтың мемлекеттік азықтық резервін жаңарту үшін    | 5413400
|        |сатып алуды қамтамасыз ету                            |
|     45 |Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерді минералды         |  400000
|        |тыңайтқыштар алуға субсидиялау                        |
|     46 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді    |  195000
|        |ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру бой.|
|        |ынша сыйақылар (мүдделер) ставкаларының орнын толтыру |

79       Выполнение функций лицензиаров                      8828
500      Сопровождение информационной системы о недрах
и недропользователях                               56929
600      Развитие информационной системы о недрах
и недропользователях                                2000
601      Создание информационно-коммуникационной системы
мониторинга исполнения лицензионных и контрактных
условий в сфере недропользования                   15000
602      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Республиканского центра геологической
информации                                          9892
603      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                       7000
10              Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и
охрана окружающей среды                         29676201
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                       17943565
1        Административные расходы                         2345544
30       Прикладные научные исследования в области
сельского хозяйства                                36800
32       Оценка мелиоративного состояния орошаемых
земель                                             55827
33       Защита растений                                  2811836
34       Диагностика заболеваний животных                  569541
35       Противоэпизоотия                                 1050000
37       Определение сортовых и посевных качеств
семенного и посадочного материала                  35098
38       Сохранение и развитие элитного семеноводства
и племенного дела                                1055000
42       Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по лизингу сельскохозяйственной техники,
осуществляемому за счет средств бюджета           147000
43       Обеспечение закупа для обновления
государственного продовольственного резерва
зерна                                            5413400
45       Субсидирование сельскохозяйственных товаро-
производителей на приобретение минеральных
удобрений                                         400000
46       Возмещение ставки вознаграждения (интереса)
по кредитованию местных бюджетов на организацию
проведения весенне-полевых и уборочных работ      195000

|     47 |Мемлекеттік резервтегі астықты сақтау                 |  770460
|     48 |Ауылшаруашылық дақылдарын тұқымдық сынау              |   56828
|     49 |Карантинге жататын өнімдерді зертханалық              |    8356
|        |фитосанитариялық талдау                               |
|     50 |Карантинге жататын импорттық материалдарды            |    2585
|        |интродукциялық-карантиндік бақылау                    |
|     51 |Астықтың мемлекеттік резервінің ауыстырылуы           |   21000
|     52 |Құнарлылық мониторингін жүргізу және топырақтың химия.|   20000
|        |лық құрамын анықтау                                   |
|     54 |Жер суландыру және дренаж жүйелерін жетілдіру         | 1569503
|     55 |Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді      |  988157
|        |қалпына келтіру                                       |
|     57 |Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі            |   61014
|        |қолдау жөніндегі жоба                                 |
|     66 |Ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарының туберкулез |   34800
|        |және бруцеллез ауруларымен күрес                      |
|     67 |Жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы ауруларының   |   22077
|        |ошақтарын жою                                         |
|     68 |Аса қауіпті карантиндік зиянкестер мен арамшөптердің  |  160000
|        |ошақтарын жою                                         |
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |   19458
|    200 |Республикалық мал-дәрігерлік зертханасын материалдық- |   27663
|        |техникалық жарақтандыру                               |
|    201 |Ауылшаруашылық дақылдарын тұқым сынау жөніндегі мемле.|    7649
|        |кеттік комиссиясын, облыстық инспектураларын          |
|        |материалдық-техникалық жарақтандыру                   |
|    202 |Республикалық карантиндік зертханасын материалдық-    |    7530
|        |техникалық жарақтандыру                               |
|    203 |Республикалық интродукциялық-карантиндік питомникті   |     728
|        |материалдық-техникалық жарақтандыру                   |
|    204 |Гидрогеологиямелиоративтік экспедицияларды материал.  |   15528
|        |дық-техникалық жарақтандыру                           |
|    500 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлі. |   21229
|        |гінің ақпараттық жүйесін алып жүру                    |
|    600 |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлі. |   13954
|        |гінің ақпараттық жүйелерін құру                       |
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |10834521
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |

47       Хранение зерна государственных резервов           770460
48       Сортоиспытание сельскохозяйственных культур        56828
49       Лабораторный фитосанитарный анализ
подкарантинной продукции                            8356
50       Интродукционно-карантинные наблюдения
импортного подкарантинного материала                2585
51       Перемещение государственного резерва зерна         21000
52       Проведение мониторинга плодородия и определение
химического состава почв                           20000
54       Усовершенствование ирригационных и дренажных
систем                                           1569503
55       Совершенствование управления водными ресурсами
и восстановление земель                           988157
57       Проект по постприватизационной поддержке
сельского хозяйства                                61014
66       Борьба с туберкулезом и бруцеллезом
сельскохозяйственных животных и птиц               34800
67       Ликвидация очагов острых инфекционных
заболеваний животных и птиц                        22077
68       Ликвидация очагов особо опасных карантинных
вредителей и сорняков                             160000
79       Выполнение функций лицензиаров                     19458
200      материально-техническое оснащение
Республиканской ветеринарной лаборатории           27663
201      Материально-техническое оснащение Государственной
комиссии, областных инспектур по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур                        7649
202      Материально-техническое оснащение Республиканской
карантинной лаборатории                             7530
203      Материально-техническое оснащение Республиканского
интродукционно-карантинного питомника                728
204      Материально-техническое оснащение
гидрогеологомелиоративных экспедиций               15528
500      Сопровождение информационных систем Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан           21229
600      Создание информационных систем Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан           13954
218          Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан           10834521

|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  596892
|     31 |Сырдария өзенінің арнасын реттеу жобасы және Арал     | 2498645
|        |теңізінің солтүстік бөлігін сақтау                    |
|     37 |Арал теңізі аймағының елді мекенін сумен жабдықтау    |  718890
|        |және оның санитариясы жобасы                          |
|     45 |Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды ұстау             |  287325
|     46 |Қазақстанның ормандары                                | 1685793
|     47 |Биоресурстарды қорғау және молайту                    |  222714
|     50 |Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу       |   99531
|     53 |"Қазалыны/Жаңа Қазалыны сумен жабдықтау" жобасы шеңбе.|   27548
|        |рінде су құбырлары жүйесінің ағып кетуін іздеу бағдар.|
|        |ламасы және су өлшеуіштерін құру                      |
|     54 |Мырғалымсай сарқынды су экологиялық қатерін тежеу     |  807859
|     57 |Қоршаған ортаның ластануын болдырмау және алдын алу   |  500000
|     58 |Экологиялық мониторинг жүргізу және қоршаған ортаны   |  134000
|        |қорғау                                                |
|     60 |Сумен жабдықтау объектілері бойынша, республикалық    |  111164
|        |меншікті мүлікті сақтау және қалпына келтіру          |
|     63 |Су ресурстарын қорғау және тиімді пайдалану           |    9000
|     66 |Астана қаласының солжақ бөлігіндегі құрылысты тасқын  |   25000
|        |судан қорғау жөнінде технико-экономикалық негіздемеле.|
|        |рін әзірлеу                                           |
|     68 |Балқаш өзенінің экологиялық жағдайын жақсарту         |   20000
|        |жөніндегі бағдарлама әзірлеу                          |
|     69 |"Батыс Тянь-Шан биоайрықшалығын сақтау" трансшекаралық|    6000
|        |жобасы                                                |
|     71 |Табиғи ресурстардың мемлекеттік кадастрлары           |   10000
|     76 |Киіктің кәсіптік санын қалпына келтіру                |   25203
|    203 |Аумақтық органдар аппаратын материалдық-техникалық    |  204172
|        |қамтамасыз ету                                        |
|    204 |Қазақ мемлекеттік республикалық орман тұқымдары меке. |    1650
|        |месінің материалдық-техникалық базасын дамыту         |
|    205 |Ормандар мен жануарлар әлемін қорғау жөніндегі меке.  |   87000
|        |мелердің материалдық-техникалық базасын дамыту        |
|    207 |Биоресурстарды қорғау жөніндегі Солтүстік Каспий аймақ.|   11000
|        |тық мекемесінің материалдық-техникалық базасын дамыту |
|    208 |Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың материалдық-тех. |   23154
|        |никалық базасын дамыту                                |
|    500 |"Табиғи ресурстарын мемлекеттік кадастры" ақпараттық  |   40000
|        |деректер қорын алып жүру                              |
|    700 |Сумен қамтамасыз ету жүйелерін салу және қайта жаңарту| 2320000
|    701 |Республикалық маңыздағы су берумен байланысы жоқ су   |  361981
|        |шаруашылықтарын пайдалану                             |
|  614   |Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару     |  752320
|        |жөніндегі агенттігі                                   |

1        Административные расходы                          596892
31       Проект регулирования русла реки Сырдарья
и сохранение северной части Аральского моря      2498645
37       Проект водоснабжения и санитарии населенных
пунктов региона Аральского моря                   718890
45       Содержание особо охраняемых природных территорий  287325
46       Леса Казахстана                                  1685793
47       Охрана и воспроизводство биоресурсов              222714
50       Охрана рыбных запасов и регулирование
рыболовства                                        99531
53       Программа поиска утечек водопроводной сети,
установление водомеров в рамках проекта
"Водоснабжение Казалинска/Новоказалинска"          27548
54       Сдерживание экологической угрозы на
Миргалимсайском водоотливе                        807859
57       Ликвидация и предупреждение загрязнений
окружающей среды                                  500000
58       Проведение экологического мониторинга и           134000
охрана окружающей среды
60       Сохранение и восстановление имущества,
находящегося в республиканской собственности,
по объектам водоснабжения                         111164
63       Охрана и рациональное использование водных
ресурсов                                            9000
66       Разработка технико-экономических обоснований
по защите от паводкового затопления застройки
левобережной части г. Астаны                       25000
68       Разработка государственной программы по
улучшению экологической обстановки озера Балхаш    20000
69       Трансграничный проект "Сохранение биоразнообразия
Западного Тянь-Шаня"                                6000
71       Государственные кадастры природных ресурсов        10000
76       Восстановление промысловой численности сайги       25203
203      Материально-техническое обеспечение аппарата
территориальных органов                           204172
204      Развитие материально-технической базы
Казахского государственного республиканского
лесосеменного учреждения                            1650
205      Развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного мира        87000
207      Развитие материально-технической базы Северо-
Каспийского регионального учреждения по охране
биоресурсов                                        11000
208      Развитие материально-технической базы особо
охраняемых природных территорий                    23154
500      Сопровождение информационной базы данных
"Государственные кадастры природных ресурсов"      40000
700      Строительство и реконструкция систем обеспечения
водой                                            2320000
701      Эксплуатация водохозяйственных объектов
республиканского значения, не связанных с подачей
воды                                              361981
614          Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами                              752320

|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  251048
|      6 |Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау               |  132210
|     30 |Жер ресурстарын экономикалық бағалауды анықтау сала.  |    9269
|        |сындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер                  |
|     31 |Республикалық картография фабрикасы құрылысының       |    5000
|        |жобасын дайындау                                      |
|     36 |Жерге орналастыру жөніндегі іс-шаралар                |  214036
|     43 |Топографиялық-геодезиялық және картографиялық         |   71437
|        |өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау          |
|    600 |Мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған        |   69320
|        |ақпараттық жүйесін құру                               |
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы    |  145795
|     37 |Ормандарды және жануарлар әлемін сақтау, қорғау және  |   77935
|        |молайту                                               |
|     44 |Асыл тұқымды жылқы шаруашылығын сақтау және дамыту    |   67860
|11      |Өнеркәсіп және құрылыс                                | 4197581
|  214   |Қазақстан Республикасының Экономика және сауда        |  432395
|        |министрлігі                                           |
|     30 |Жұмылдыру дайындығы                                   |   30000
|     32 |Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер      |   12713
|     33 |Республикалық деңгейде жобалау-іздестіру, конструктор.|   45157
|        |лық және технологиялық жұмыстар                       |
|     36 |Құрылыс саласындағы халықаралық, аймақтық және ұлттық |    5000
|        |стандарттарды сатып алу                               |
|     40 |Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер             |   64894
|     41 |Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер  |  119287
|     44 |Ұзақ мерзімге арналған Қазақстан Республикасының      |  150000
|        |қорғаныс өнеркәсібін дамытудың және конверсиялаудың   |
|        |мемлекеттік бағдарламасы                              |
|     51 |Машина жасау кешенін дамыту бағдарламасы              |    5344
|  225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі|  115726
|     40 |Сейсмологиялық ақпарат мониторингі                    |  111717
|    219 |Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедицияның  |    4009
|        |материалдық базасын дамыту                            |
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы    | 3649460
|     33 |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының | 3649460
|        |объектілерін салу және қайта құру                     |

1        Административные расходы                          251048
6        Выполнение обязательств прошлых лет               132210
30       Прикладные научные исследования в области
определения экономической оценки земельных
ресурсов                                            9269
31       Подготовка проекта строительства Республиканской
картографической фабрики                            5000
36       Мероприятия по землеустройству                    214036
43       Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией и ее хранение          71437
600      Создание автоматизированной информационной
системы Государственного земельного кадастра       69320
694          Управление Делами Президента Республики Казахстан 145795
37       Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного
мира                                               77935
44       Сохранение и развитие племенного коневодства       67860
11              Промышленность и строительство                   4197581
214          Министерство экономики и торговли
Республики Казахстан                              432395
30       Мобилизационная подготовка                         30000
32       Прикладные научные исследования в области
строительства                                      12713
33       Проектно-изыскательские, конструкторские и
технологические работы на республиканском
уровне                                             45157
36       Приобретение международных, региональных и
национальных стандартов в области строительства     5000
40       Научные исследовании в области микрографии         64894
41       Прикладные научные исследования
технологического характера                        119287
44       Государственная программа развития и              150000
конверсии оборонной промышленности Республики
Казахстан на долгосрочный период
51       Программа развития машиностроительного комплекса    5344
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                         115726
40       Мониторинг сейсмологической информации            111717
219      Развитие материальной базы Сейсмологической
опытно-методической экспедиции                      4009
694          Управление Делами Президента Республики          3649460
Казахстан
33       Строительство и реконструкция объектов           3649460
Управления Делами Президента Республики
Казахстан

|12      |Көлік және байланыс                                   |52131576
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар  |52131576
|        |министрлігі                                           |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  650364
|     31 |Дөң-Краснооктябрь кеніші темір жол желісін салу       | 5000000
|     32 |Кеме қатынасы мен теңізде жүзу қауіпсіздігін қамтама. |   53277
|        |сыз ету                                               |
|     33 |Су жолдарын кеме жүретін жағдайда қамтамасыз ету және |  328479
|        |шлюздерді ұстау                                       |
|     35 |Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерінің, әуе     |   18162
|        |жолдарының және әуеаймақтарының мемлекеттік тізілімін |
|        |жүргізу жөніндегі құжаттарды дайындау                 |
|     36 |Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылы.| 6400000
|        |сы және қайта жаңарту                                 |
|     37 |Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысы        | 2267364
|     39 |Гүлшат-Ақшатау учаскесінде, Алматы-Бурабай автожолын  |  785986
|        |оңалту                                                |
|     40 |Алматы-Гүлшат жә
не Ақшатау-Қарағанды учаскелерінде    | 8422884
|        |Алматы-Қарағанды-Астана-Бурабай автожолын қайта       |10149490
|        |жаңарту                                               |
|     41 |Көлік пен коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми- |   50000
|        |зерттеулер                                            |
|     42 |Көліктік бақылау бекеттерін техникалық жарақтандыру,  |   53788
|        |жабдықтау, жаңғырту, және көшіру                      |
|     44 |Радиожиілік спектрі мен радиоэлектрондық құралдардың  |  520000
|        |мониторингі жүйесін құру                              |
|     46 |Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі және    | 3200000
|        |орташа жөндеу                                         |
|     49 |Қарағанды-Астана (Истисна) учаскесіндегі Алматы-Қара. | 4576160
|        |ғанды-Астана-Бурабай автожолын қайта жаңарту жобасы   |
|     52 |Батыс Қазақстанның автожолдарын қайта жаңарту жобасы  | 3395480
|     53 |Алматы-Георгиевка автожолдарын қайта жаңарту жобасы   |  633860
|     54 |Республикалық маңызы бар автожолдары ағымдағы жөндеу, | 1885543
|        |ұстау, көгалдандыру                                   |
|     55 |Алматы-Гүлшат учаскесіндегі (88 км) Алматы-Бурабай    | 2565432
|        |көлік жолдарын қайта құру                             |
|     56 |Осакаровка-Вишневка учаскесіндегі Қарағанды-Астана    | 1718070
|        |көлік жолдарын қайта құру                             |
|     57 |Вишневка-Астана учаскесіндегі Қарағанды-Астана көлік  | 2389498
|        |жолдарын қайта құру                                   |
|     59 |Ұзынағаш-Георгиевка учаскесіндегі Алматы-Георгиевка   | 2071640
|        |көлік жолдарын оңалту                                 |
|     60 |Республикалық маңызы бар автожолдардың жобалау-іздес. |  301000
|        |тіру жұмыстары                                        |

12              Транспорт и связь                               52131576
215          Министерство транспорта и коммуникаций          52131576
Республики Казахстан
1        Административные расходы                          650364
31       Строительство железнодорожной линии
Донское-Краснооктябрьский рудник                 5000000
32       Обеспечение безопасности судоходства и
мореплавания                                       53277
33       Обеспечение водных путей в судоходном
состоянии и содержание шлюзов                     328479
35       Подготовка документов по ведению государственных
регистров воздушных судов, трасс и аэродромов
для гражданской авиации                            18162
36       Строительство и реконструкция автомобильных
дорог республиканского значения                  6400000
37       Строительство международного аэропорта в
г. Астане                                        2267364
39       Реабилитация автодороги Алматы-Боровое на
участке Гульшад-Акчатау                           785986
40       Реконструкция автодороги Алматы-Караганда-
Астана-Боровое на участках Алматы-Гульшад
и Акчатау-Караганда                             10149490
41       Прикладные научные исследования в области          50000
транспорта и коммуникаций
42       Техническое оснащение, оборудование,
модернизация и передислокация постов
транспортного контроля                             53788
44       Создание системы мониторинга радиочастотного      520000
спектра и радиоэлектронных средств
46       Капитальный и средний ремонты автодорог
республиканского значения                        3200000
49       Проект реконструкции автодороги Алматы-
Караганда-Астана-Боровое на участке Караганда-
Астана (Истисна)                                 4576160
52       Проект реконструкции автодорог Западного
Казахстана                                       3395480
53       Реабилитация автодороги Алматы-Георгиевка         633860
54       Текущий ремонт, содержание, озеленение
автодорог республиканского значения              1885543
55       Реконструкция автодороги Алматы-Боровое на
участке Алматы-Гульшад (88 км)                   2565432
56       Проект реконструкции автодороги Караганда-
Астана на участке Осакаровка-Вишневка            1718070
57       Проект реконструкции автодороги Караганда-
Астана на участке Вишневка-Астана                2389498
59       Реабилитация автодороги Алматы-Георгиевка
на участке Узынагач-Георгиевка                   2071640
60       Проектно-изыскательские работы по реконструкции
автодорог республиканского значения               301000

|     61 |"Қазпочта" ААҚ жарғылық капиталын ұлғайту             |  643123
|     74 |Жүйелі ішкі авиатасымалды субсидиялау                 |  300000
|     79 |Лицензиарлардың функцияларын орындау                  |   52400
|    201 |Азаматтық авиация қауіпсіздігінің ахуалдық бөлмесін   |    3620
|        |жабдықтау                                             |
|    206 |Жол техникасын сатып алу                              | 2000000
|    501 |Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар     |   22636
|        |министрлігінің ақпараттық жүйелерін алып жүру         |
|    603 |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар  |   96204
|        |министрлігі органдарының ақпараттық жүйесін құру      |
|13      |Өзге де                                               |13002158
|  204   |Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі    |  290487
|     41 |Шетелдік іссапарлар                                   |  206576
|     42 |Өкілдік шығыстар                                      |   83911
|  214   |Қазақстан Республикасының Экономика және сауда        |  311521
|        |министрлігі                                           |
|     31 |Стандарттау, сертификаттау, метрология және сапа      |    4608
|        |жүйелері саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер     |
|     34 |Стандарттау, метрология және сертификаттау саласындағы|   47970
|        |халықаралық, аймақтық және ұлттық стандарттарды       |
|        |әзірлеу және сатып алу                                |
|     35 |Республиканың нақты шамалар өлшемдерінің ұлттық       |  100000
|        |эталондық базасын қолдау және жасау                   |
|     38 |Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі         |    2318
|     48 |Өнімдер каталогын жүргізу                             |    4330
|     49 |Мемлекеттік эталондарға ғылыми-техникалық қызмет      |    8988
|        |көрсету                                               |
|     53 |"Қазақстанның үздік тауарлары" конкурсын өткізу және  |    5000
|        |Қазақстан Республикасының сыйлығын беру               |
|     58 |Сынау және өлшеу зертханаларын сертификаттау жөніндегі|    4000
|        |органдарды тіркеу                                     |
|     59 |Тауарлардың сапасын мемлекеттік қадағалауды және сату |  100065
|        |саласындағы қауіпсіздігін жүзеге асыру үшін тауар     |
|        |үлгілерін сатып алу және сынау                        |
|     60 |Астана қаласында Эталон орталығын салуға арналған     |    2000
|        |жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу                  |
|    500 |Дүниежүзілік сауда ұйымымен өзара іс-әрекеттер жөнін. |    4379
|        |дегі ақпараттық орталықтың жүйесін алып жүру          |
|    501 |Қазақстан Республикасының сарапшылық бақылау ақпарат. |   14000
|        |тық жүйесін алып жүру                                 |
|    502 |Мемлекеттік стандарттар қорының ақпараттық жүйелерін  |    3463
|        |алып жүру                                             |
|    600 |Дүниежүзілік сауда ұйымымен өзара іс-әрекеттер жөнін. |    5463
|        |дегі ақпараттық орталықты дамыту                      |
|    601 |Мемлекеттік стандарттар қорының ақпараттық жүйесін    |    4937
|        |дамыту                                                |
|  215   |Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар  | 1087277
|        |министрлігі                                           |
|    303 |Астана қаласында мемлекеттік органдар үшін солтүстік  |  150000
|        |орталық ғимаратын салу                                |
|    500 |Мемлекеттік органдар инфрақұрылымын ақпараттық алып   |    6687
|        |жүру                                                  |
|    602 |"Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқорын құру           |  257336
|    604 |Мемлекеттік органдардың электрондық құжат айналымының |  363751
|        |ортақ жүйесін құру                                    |
|    605 |Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру|  176462
|    606 |Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың жағдайы   |   64366
|        |мониторингінің жүйесін құру                           |

61       Увеличение уставного капитала ОАО "Казпочта"      643123
74       Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок                                     300000
79       Выполнение функций лицензиаров                     52400
201      Оснащение ситуационной комнаты безопасности
гражданской авиации                                 3620
206      Приобретение дорожной техники                    2000000
501      Сопровождение информационных систем
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                               22636
603      Создание информационной системы органов
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                               96204
13              Прочие                                          13002158
204         Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                         290487
41       Заграничные командировки                          206576
42       Представительские расходы                          83911
214         Министерство экономики и торговли Республики
Казахстан                                         311521
31       Прикладные научные исследования в области
стандартизации, сертификации, метрологии и
систем качества                                     4608
34       Разработка и приобретение международных,
региональных и национальных стандартов в
области стандартизации, метрологии и сертификации  47970
35       Поддержка и создание национальной эталонной       100000
базы единиц физических величин республики
38       Вступление Казахстана во Всемирную торговую
организацию                                         2318
48       Ведение каталогов продукции                         4330
49       Техническое обслуживание и сопровождение
государственных эталонов                            8988
53       Проведение конкурса "Лучшие товары Казахстана"
и присуждение премии Республики Казахстан           5000
58       Аккредитация органов по сертификации,
испытательных и измерительных лабораторий           4000
59       Покупка и испытание образцов товаров для
осуществления государственного надзора за их
качеством и безопасностью в сфере реализации      100065
60       Подготовка проекта строительства Эталонного
центра в г. Астане                                  2000
500      Сопровождение системы информационного центра
по взаимодействию со Всемирной торговой
организацией                                        4379
501      Сопровождение информационной системы экспортного
контроля Республики Казахстан                      14000
502      Сопровождение информационных систем
Государственного фонда стандартов                   3463
600      Развитие информационного центра по взаимодействию
со Всемирной торговой организацией                  5463
601      Развитие информационной системы
Государственного фонда стандартов                   4937
215          Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                             1087277
303      Строительство здания серверного центра
для государственных органов в г. Астане           150000
500      Сопровождение информационной инфраструктуры
государственных органов                             6687
602      Создание Государственной базы данных
"Физические лица"                                 257336
604      Создание единой системы электронного
документооборота государственных органов          363751
605      Создание информационной инфраструктуры
государственных органов                           176462
606      Создание системы мониторинга состояния
информационно-телекоммуникационных ресурсов        64366

|    607 |Электрондық деректер алмасу стандарттарын құру        |   39087
|    608 |Электрондық коммерция, аукциондар және тендерлер      |   11712
|        |жүйесін құру                                          |
|    609 |Мемлекеттік қаржылардың біріктірілген ақпараттық      |   17876
|        |жүйесін құру                                          |
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           | 8598842
|     43 |Сыртқы гранттардың есепшоттарына банктік қызмет көрсету     995
|     46 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды | 4428000
|        |жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға арналған       |
|        |Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві             |
|     50 |Қазақстанның Даму банкінің жарғылық капиталына қатысу | 2000000
|     51 |Алматы облысының әкімшілік орталығын Талдықорған      |  800000
|        |қаласына көшіру жөніндегі іс-шаралар                  |
|     52 |Жергілікті тұрғын үй несиелері бойынша бағамдық       |  178009
|        |айырманы төлеу                                        |
|     64 |"Министрліктер үйі" ғимаратын ұстау                   |  122221
|     65 |"Министрліктер үйі" ғимаратын сақтандыру              |   10417
|     68 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің ТМД елдері алдындағы|  309200
|        |міндеттемелерін орындау                               |
|    300 |Астана қаласында мемлекеттік қызметшілер үшін тұрғын  |  750000
|        |үй сатып алу                                          |
|  218   |Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және       |  542745
|        |қоршаған ортаны қорғау министрлігі                    |
|     39 |Гидрометеорологиялық мониторингті жүргізу             |  448745
|     42 |Гидрометеорологиялық байқау қызметтерін техникалық    |   15000
|        |жағынан қайта жарақтандыру                            |
|     67 |Гидрометеорологиялық байқаудың жаңа постылары мен     |   79000
|        |пункттерін құру                                       |
|  219   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс           |  220500
|        |министрлігі                                           |
|     39 |Жойылған шахталар қызметкерлерінің денсаулығына келті.|   83000
|        |рілген зиянның орнын толтыру жөніндегі "Қарағанды.    |
|        |көміршахтасы" міндеттемелерін орындау                 |
|     48 |"Еркін кеден аймағы" режимінде бұрын ресімделген      |  137500
|        |тауарларды қайта ресімдеу үшін кеден төлемдері мен    |
|        |салықтарды төлеу                                      |

607      Создание стандартов электронного обмена данными    39087
608      Создание системы электронной коммерции,
аукционов и тендеров                               11712
609      Создание интегрированной информационной
системы государственных финансов                   17876
217          Министерство финансов Республики Казахстан       8598842
43       Банковское обслуживание счетов внешних грантов       995
46       Резерв Правительства Республики Казахстан        4428000
для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера и иных непредвиденных
расходов
50       Участие в уставном капитале Банка развития
Казахстана                                       2000000
51       Мероприятия по переносу административного
центра Алматинской области в г. Талдыкорган       800000
52       Выплата курсовой разницы по льготным жилищным
кредитам                                          178009
64       Содержание здания "Дом министерств"               122221
65       Страхование здания  "Дом министерств"              10417
68       Выполнение обязательств Правительства
Республики Казахстан перед странами СНГ           309200
300      Приобретение жилья для государственных
служащих в г. Астане                              750000
218          Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан             542745
39       Ведение гидрометеорологического мониторинга       448745
42       Техническое перевооружение служб
гидрометеорологического наблюдения                 15000
67       Создание новых постов и пунктов
гидрометеорологических наблюдений                  79000
219          Министерство государственных доходов
Республики Казахстан                              220500
39       Исполнение обязательств "Карагандашахтауголь"
по возмещению ущерба, нанесенного здоровью
работников ликвидированных шахт                    83000
48       Уплата таможенных платежей и налогов
за переоформление товаров, ранее оформленных в
режиме "Свободная таможенная зона"                137500

|  221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі          |  230913
|     46 |Қазақстан Республикасы Үкіметінің, орталық мемлекеттік|  230913
|        |органдардың және олардың аумақтық бөлімшелерінің      |
|        |соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерін өтеуге    |
|        |арналған резерві                                      |
|  615   |Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды       |  359836
|        |реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті     |
|        |қолдау жөніндегі агенттігі                            |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |  174584
|     30 |Қазақстан Республикасында кәсіпкерлікті дамыту мен    |   90791
|        |қолдаудың мемлекеттік бағдарламасы                    |
|     31 |Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін сараптық |   25505
|        |бағалауды жүргізу жөніндегі бағдарлама                |
|     32 |Нормативтік-құқықтық базаны әзірлеуге және жетілдіруге|   31398
|        |консультанттарды тарту жөніндегі бағдарлама           |
|     500|Кәсіпкерлікті дамытудың және қолдаудың ақпараттық     |   11196
|        |жүйесін алып жүру                                     |
|     600|Шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың ақпараттық   |   26362
|        |жүйесін құру                                          |
|  617   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық     |  638468
|        |резервтер жөніндегі агенттігі                         |
|      1 |Әкімшілік шығыстар                                    |   29600
|     32 |Мемлекеттік резервті сақтау                           |  500000
|     33 |Жұмылдыру резервін қалыптастыру                       |  100000
|     500|Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық     |    2100
|        |резервтер жөніндегі агенттігіне ақпараттық-есептеу    |
|        |қызметін көрсету                                      |
|     600|Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық     |    6768
|        |резервтер жөніндегі агенттігін есептеу және ұйымдастыру
|        |техникасымен қамтамасыз ету                           |
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы    |  721569
|     52 |Әкімшілік ғимараттарды сақтандыру                     |   14018
|     53 |Мемлекеттік резиденцияларды сақтандыру                |    7552
|     204|Күш органдарының, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер |  700000
|        |министрлігінің, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының|
|        |қызметкерлері үшін тұрғын үйлерді сатып алу           |
|14      |Борышқа қызмет көрсету                                |44482107

221          Министерство юстиции Республики Казахстан         230913
46       Резерв для погашения обязательств Правительства
Республики Казахстан, центральных государственных
органов и их территориальных подразделений по
решениям судов                                    230913
615          Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса                          359836
1        Административные расходы                          174584
30       Государственная программа развития и поддержки
предпринимательства в Республике Казахстан         90791
31       Программа по проведению экспертных оценок
деятельности субъектов естественных монополий      25505
32       Программы по привлечению консультантов к
разработке и совершенствованию нормативно-
правовой базы                                      31398
500      Сопровождение информационной системы развития
и поддержки предпринимательства                    11196
600      Создание информационной системы развития и
поддержки малого предпринимательства               26362
617          Агентство Республики Казахстан по государственным
материальным резервам                             638468
1        Административные расходы                           29600
32       Хранение государственного резерва                 500000
33       Формирование мобилизационного резерва             100000
500      Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства Республики Казахстан по государственным
материальным резервам                               2100
600      Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по
государственным материальным резервам               6768
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан                                         721569
52       Страхование административных зданий                14018
53       Страхование государственных резиденций              7552
204      Приобретение жилья для сотрудников силовых
органов, Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, Верховного Суда Республики Казахстан   700000
14              Обслуживание долга                              44482107

|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |44482107
|     42 |Үкіметтік борышқа қызмет көрсету                      |44482107
|15      |Ресми трансферттер                                    |84545431
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |84545431
|     66 |Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берілетін        |12614796
|        |трансферттер                                          |
|     400|Ақмола облыстық бюджетіне берілетін субвенция         | 7191511
|     401|Алматы облыстық бюджетіне берілетін субвенция         |10289366
|     402|Жамбыл облыстық бюджетіне берілетін субвенция         | 6877104
|     403|Қостанай облыстық бюджетіне берілетін субвенция       | 4181616
|     404|Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін субвенция      | 6645453
|     405|Солтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін      | 5201645
|        |субвенция                                             |
|     406|Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін       |12900814
|        |субвенция                                             |
|     407|Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін          | 5189908
|        |субвенция                                             |
|     408|Батыс Қазақстан облыстық бюджетіне берілетін          | 1285861
|        |субвенция                                             |
|     440|Қарағанды облыстық бюджетіне Приозерск қаласының      |  100000
|        |инфрақұрылымын қолдауға арналған трансферттер         |
|     456|Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында Үкімет    |  885000
|        |орталығының инженерлік желілерін салуға арналған      |
|        |мақсатты инвестициялық трансферттер                   |
|     457|Астана қаласының бюджетіне Есіл өзенінің арнасын қайта|  800000
|        |жаңартуға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер|
|     458|Астана қаласының бюджетіне тасып кетуден инженерлік   |   50000
|        |сақтауға, қашыртқы және Астана қаласында топырақтық   |
|        |сулардың деңгейін төмендетуге арналған мақсатты       |
|        |инвестициялық трансферттер                            |
|     459|Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында қалпына   |  250000
|        |келтіре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын    |
|        |жоюға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер    |
|     460|Астана қаласының бюджетіне Қорғалжын трассасына       | 1000000
|        |коллекторды шығаруға арналған мақсатты                |
|        |инвестициялық трансферттер                            |
|     464|Астана қаласының бюджетіне Астана қаласында Есіл өзені| 1450000
|        |арқылы өтетін автожол көпірін қоса алғанда "Сол жақ   |
|        |жағалау орталығы - Абылай хан даңғылы" магистралды    |
|        |автожолын салуға арналған мақсатты инвестициялық      |
|        |трансферттер                                          |
|     465|Семей қаласындағы Ертіс өзені арқылы өтетін көпірдің  |   57357
|        |құрылысы үшін Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне      |
|        |берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер         |
|     467|Тараз қаласының 2000 жылдығын мерекелеуге дайындыққа  | 1500000
|        |арнап Жамбыл облыстық бюджетіне берілетін мақсаттық   |
|        |инвестициялық трансферттер                            |
|     483|Су құбырларын және кәріз желілеріне күрделі жөндеу    | 5000000
|        |жүргізу, тұрғын үй, қашыртқы жүйесін, бөлек су тазарт.|
|        |қыш құрылыстарын салу үшін Атырау облыстық бюджетіне  |
|        |мақсатты инвестициялық трансферттер                   |
|     484|Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жобасы.|   75000
|        |ның технико-экономикалық негіздемелерін әзірлеу үшін  |
|        |Астана қалалық бюджетіне мақсатты инвестициялық       |
|        |трансферттер                                          |
|     485|Электр қосалқы станциясын салуға және электр беру     | 1000000
|        |желілерін орнатуға Астана қаласының бюджетіне берілетін
|        |мақсатты инвестициялық трансферттер                   |
|        |                                                      |
|        |V. Несиелендіру                                       |33024491

217          Министерство финансов Республики Казахстан      44482107
42       Обслуживание правительственного долга           44482107
15              Официальные трансферты                          84545431
217          Министерство финансов Республики Казахстан      84545431
66       Трансферты, передаваемые из республиканского
бюджета в Национальный фонд                     12614796
400      Субвенция Акмолинскому областному бюджету        7191511
401      Субвенция Алматинскому областному бюджету       10289366
402      Субвенция Жамбылскому областному бюджету         6877104
403      Субвенция Костанайскому областному бюджету       4181616
404      Субвенция Кызылординскому областному бюджету     6645453
405      Субвенция Северо-Казахстанскому областному
бюджету                                          5201645
406      Субвенция Южно-Казахстанскому областному
бюджету                                         12900814
407      Субвенция Восточно-Казахстанскому областному
бюджету                                          5189908
408      Субвенция Западно-Казахстанскому областному
бюджету                                          1285861
440      Трансферты Карагандинскому областному бюджету
для поддержания инфраструктуры г. Приозерска      100000
456      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г. Астаны для строительства инженерных сетей
Правительственного центра в г. Астане             885000
457      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г. Астаны для реконструкции русла р. Ишим         800000
458      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г. Астаны для инженерной защиты от подтопления,
дренаж и понижение грунтовых вод в г. Астане       50000
459      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г. Астаны для ликвидации накопителя сточных
вод Талдыколь с рекультивацией в г. Астане        250000
460      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г. Астаны для выноса коллектора на
Кургальджинской трассе                           1000000
464      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г. Астаны для строительства магистральной
автодороги в г. Астане "Центр левого берега -
проспект Аблай-хана" с автодорожным мостом
через р. Ишим                                    1450000
464      Целевые инвестиционные трансферты Восточно-
Казахстанскому областному бюджету для
строительства моста через р. Иртыш в
г. Семипалатинске                                  57357
467      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
Жамбылской области на подготовку к празднованию
2000-летия г. Тараз                              1500000
483      Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому
областному бюджету для проведения капитального
ремонта водопроводов и канализационных сетей
и строительства жилья, дренажной системы,
блочных водоочистных сооружений                  5000000
484      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г. Астаны для разработки технико-экономических
обоснований проекта водоснабжения и
водоотведения в г. Астане                          75000
485      Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г. Астаны на строительство электрической
подстанции и устройство линий электропередач     1000000
V. Кредитование                              33024491

|1       |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер                 |  275442
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           |  275442
|     84 |Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу    |  275442
|4       |Білім беру                                            | 2835340
|  225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі| 2760282
|     91 |Елдің жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды        | 2760282
|        |мемлекеттік білімдік несиелендіру                     |
|  612   |Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі        |   75058
|        |жөніндегі агенттігі                                   |
|     91 |Елдің жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды        |   75058
|        |мемлекеттік білімдік несиелендіру                     |
|7       |Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық                      | 2087100
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі           | 2087100
|     82 |Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның санитариясы. |  850300
|        |ның жобасын іске асыру үшін Атырау облыстық бюджетін  |
|        |несиелендіру                                          |
|     83 |Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру    | 1236800
|        |жүйесін қайта жаңарту жобасын іске асыру үшін Алматы  |
|        |қаласының бюджетін несиелендіру                       |
|10      |Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған      |12290838
|        |ортаны қорғау                                         |
|  212   |Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі|12290838
|     82 |Жер суландыру және қашыртқы жүйелерін жетілдіру       | 4171108
|        |жобасын іске асыру үшін шаруашылық субъектілерді      |
|        |несиелендіру                                          |
|     83 |Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді      | 1085292
|        |қалпына келтіру жобасын іске асыру үшін шаруашылық    |
|        |субъектілерді несиелендіру                            |
|     84 |Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді    | 4000000
|        |ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру     |
|     85 |Лизингтік негізде ауылшаруашылық техникасымен         | 1100000
|        |қамтамасыз ету                                        |
|     86 |Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдаудың  |  793098
|        |пилоттық жобасын іске асыру үшін шаруашылық субъекті. |
|        |лерді екінші деңгейдегі банктер арқылы несиелендіру   |
|     87 |Ауылдық несие серіктестіктерге қайтарымды негізде     |  641340
|        |қаржылар беру үшін Аграрлық несие корпорациясын       |
|        |несиелендіру                                          |
|     88 |Мал шаруашылығы өнімін мемлекеттік сатып алуды        |  500000
|        |ұйымдастыру                                           |

1               Государственные услуги общего характера           275442
217          Министерство финансов Республики Казахстан        275442
84       Приобретение акций в международных финансовых
организаций                                       275442
4               Образование                                      2835340
225          Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                        2760282
91       Государственное образовательное кредитование
подготовки кадров в высших учебных заведениях
страны                                           2760282
612          Агентство Республики Казахстан по делам
здравоохранения                                    75058
91       Государственное образовательное кредитование
подготовки кадров в высших учебных заведениях
страны                                             75058
7               Жилищно-коммунальное хозяйство                   2087100
217          Министерство финансов Республики Казахстан       2087100
82       Кредитование Атырауского областного бюджета
для реализации проекта водоснабжения и
санитарии г. Атырау                               850300
83       Кредитование бюджета г. Алматы для реализации
проекта реконструкции системы водоснабжения
и водоотведения г. Алматы                        1236800
10              Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и
охрана окружающей среды                         12290838
212          Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                       12290838
82       Кредитование хозяйствующих субъектов для
реализации проекта усовершенствования
ирригационных и дренажных систем                 4171108
83       Кредитование хозяйствующих субъектов для
реализации проекта совершенствование
управления водными ресурсами и восстановление
земель                                           1085292
84       Кредитование местных бюджетов на организацию     4000000
проведения весенне-полевых и уборочных работ
85       Обеспечение сельскохозяйственной техникой на     1100000
лизинговой основе
86       Кредитование фермерских хозяйств для реализации
проекта по постприватизационной поддержке
сельского хозяйства через банки второго уровня    793098
87       Кредитование Аграрной кредитной корпорации
для последующего предоставления средств на
возвратной основе сельским кредитным
товариществам                                     641340
88       Организация государственного закупа
животноводческой продукции                        500000

|     306|Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың 2-кезекті инженерлік
|        |желілерін салу
|     601|Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігін есептеу және
|        |ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
|     602|Қазақстан Республикасының шетелдердегі дипломатиялық
|        |өкілдіктерін есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз
|        |ету
|  214   |Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі
|     39 |Қазақстан Республикасының инновациялық даму бағдарламасы
|     42 |Экономика саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
|  217   |Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
|     63 |Мемлекеттік қаржыларды жоспарлау және перспективалы болжамдау
|        |саласындағы әзірлемелер
|     69 |Инвестициялық жобалар аудитін жүзеге асыру
|     84 |Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу
|     600|Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі органдарының
|        |ақпараттық жүйелерін құру
|   219  |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі
|     41 |Кеден бекеттерін салу және қайта құру
|     200|Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің
|        |органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету
|     600|Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігінің
|        |ақпараттық жүйелері мен жалпы бағыттағы телекоммуникацияларын
|        |құру және дамыту
|     601|"Біріккен салықтық ақпараттық жүйе" (БСАЖ) ақпараттық
|        |салықтық жүйесін дамыту
|     602|"Ірі кәсіпорындар мониторингі" ақпараттық жүйесін дамыту
|     603|"Акциз өнімдерінің айналымын және оларды өндіруді бақылау"
|        |ақпараттық жүйесін дамыту
|     604|"КААЖ" кедендік ақпараттық жүйесін дамыту
|     605|"Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің және салық салу
|        |объектілерінің мемлекеттік тізілімі" ақпараттық жүйесін дамыту
|     606|"Салықтық есептіліктің электрондық нысандары" ақпараттық жүйесін
|        |құру
|  225   |Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
|     30 |Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер
|     205|Академик Қ.И. Сәтпаевтың мемориалдық мұражайының материалдық
|        |базасын дамыту
|     206|Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым Академиясының
|        |материалдық базасын дамыту
|     601|Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігін есептеу және
|        |ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
|     603|Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым Академиясын есептеу
|        |және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
|  406   |Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп
|        |комитеті
|     600|Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп
|        |комитетін есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
|  604   |Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
|        |агенттігі
|     600|"Қазақстанның демографиялық әлеуеті" ақпараттық жүйесін құру
|  606   |Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі
|     301|Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігінің
|        |әкімшілік ғимаратында жөндеу жұмыстарын жүргізу
|     600|Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық жүйелерін құру
|  608   |Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері
|        |жөніндегі агенттігі
|     600|Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттік жүйесін дамыту
|     601|Мемлекеттік қызметкерлерді тестілеу жүйесін дамыту
|  637   |Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
|     600|Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесін есептеу
|        |және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
|  690   |Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
|     600|Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын есептеу және
|        |ұйымдастыру техникалық қамтамасыз ету
|  694   |Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
|     41 |Астана қаласында объектілер салуға берілген вексельдер
|        |бойынша есеп айырысу
|     203|Автомашиналар паркін жаңарту
|     600|Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының ақпараттық
|        |жүйелерін дамыту
|2       |Қорғаныс
|  208   |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
|     30 |Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
|        |мен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар
|     34 |Қарулы Күштер басқарудың ақпараттық жүйесін құру
|     39 |Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігінде бухгалтерлік
|        |есеп және есептіліктің автоматтандырылған жүйесін құру
|     40 |Әскери дайындықты қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар
|     42 |Қарулы Күштердің бар инфрақұрылымын дамыту
|     51 |Қарулар мен әскери техниканы, байланыс жүйесін жаңғырту, сатып
|        |алу
|     200|Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету
|  308   |Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі
|     30 |Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар
|        |саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
|     33 |Арнайы мақсаттағы объектілердің құрылысы
|     35 |Селден қорғау объектілерін дамыту
|     201|Аймақтық аэромобильдік авариялық-құтқару жасақтарының
|        |активтерді сатып алуы
|     202|Республикалық дағдарыс орталығының активтерді сатып алуы
|     203|"Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесінің активтерді сатып алуы
|     204|Республикалық жедел құтқару жасағының активтерді сатып алуы
|     205|Әскери бөлімдердің активтерді сатып алуы
|     206|Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі
|        |агенттігінің аумақтық органдары үшін активтер сатып алу
|     301|Орталық аппараттың әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу
|     601|Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі
|        |агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру
|  678   |Қазақстан Республикасының республикалық ұланы
|     301|Әскери техникалар қоймасын салу
|     303|Республикалық ұлан үшін казармалық-тұрғын үй қоры
|        |объектілерінің құрылысы
|     600|Қазақстан Республикасының Республикалық ұланын есептеу
|        |және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
|3       |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік
|  201   |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
|     34 |3-мемлекеттік жоба
|     49 |Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі ішкі
|        |әскерлерін реформалау бағдарламасы
|     202|Ішкі істер органдарын жабдықтармен, арнайы мақсаттағы
|        |құралдармен және көлікпен жабдықтау
|     203|Тергеу оқшаулауыштарын күзеттің инженерлік-техникалық
|        |құралдарымен жабдықтау
|     204|Ішкі әскерлердің жедел мақсаттағы батальонын
|        |материалдық-техникалық жарақтандыру
|     205|Жол полициясы ұйымдарының өндірістік базасын құру
|     302|Ішкі әскерлер құрамалары мен бөлімдерінің үйлері мен
|        |ғимараттарын күрделі жөндеу
|     304|Тергеу оқшаулауыштарын салу, қайта жаңарту және күрделі жөндеу
|     601|Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін құру
|  221   |Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
|     200|Қылмыстық-атқару жүйесін жабдықтармен, арнайы мақсаттағы
|        |құралдармен және көлік құралдарымен жабдықтау
|     201|Түзеу мекемелерін күзеттің инженерлік-техникалық құралдарымен
|        |жабдықтау
|     300|Түзеу мекемелерін салу, қайта жаңарту және күрделі жөндеу
|     600|Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің ақпараттық жүйесін құру
|     601|Әділет органдарының ақпараттық-анықтама жүйесін құру
|  410   |Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті

306     Строительство инженерных сетей 2-ой очереди
дипломатического городка в г. Астане
601     Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Министерства иностранных дел Республики Казахстан
602     Обеспечение вычислительной и организационной техникой
дипломатических представительств Республики Казахстан
за рубежом
214          Министерство экономики и торговли
Республики Казахстан
39     Программа инновационного развития Республики Казахстан
42     Прикладные научные исследования в области экономики
217          Министерство финансов Республики Казахстан
63     Прикладные исследования в области планирования и
перспективного прогнозирования государственных финансов
69     Осуществление аудита инвестиционных проектов
84     Приобретение акций международных финансовых организаций
600    Создание информационных систем органов Министерства
финансов Республики Казахстан
219          Министерство государственных доходов
Республики Казахстан
41     Строительство и реконструкция таможенных постов
200    Материально-техническое обеспечение органов Министерства
государственных доходов Республики Казахстан
600    Создание и развитие информационных систем и
телекоммуникаций общего назначения Министерства
государственных доходов Республики Казахстан
601    Развитие информационной налоговой системы
"Интегрированная налоговая информационная система" (ИНИС)
602    Развитие информационной системы "Мониторинг крупных
предприятий"
603    Развитие информационной системы "Контроль за оборотом
и производством акцизной продукции"
604    Развитие таможенной информационной системы "ТАИС"
605    Развитие информационной системы "Государственный реестр
налогоплательщиков и объектов налогообложения
Республики Казахстан"
606    Создание информационной системы "Электронные формы
налоговой отчетности"
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан
30     Фундаментальные и прикладные научные исследования
205    Развитие материальной базы Мемориального музея
академика К.И. Сатпаева
206    Развитие материальной базы Национальной Академии
наук Республики Казахстан
601    Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Министерства образования и науки Республики Казахстан
603    Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Национальной Академии наук Республики Казахстан
406          Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета
600    Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Счетного комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета
604          Агентство по стратегическому планированию
Республики Казахстан
600    Создание информационной системы "Демографический
потенциал Казахстана"
606          Агентство Республики Казахстан по статистике
301    Проведение ремонтных работ в административном здании
Агентства Республики Казахстан по статистике
600    Создание информационных систем органов государственной
статистики
608          Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
600    Развитие информационной государственной системы
управления кадрами
601    Развитие информационной системы тестирования
государственных служащих
637          Конституционный Совет Республики Казахстан
600    Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Конституционного Совета Республики Казахстан
690          Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан
600    Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
694          Управление Делами Президента Республики
Казахстан
41     Расчеты по векселям, выданным на строительство объектов
в г. Астане
203    Обновление парка автомашин
600    Развитие информационных систем Управления Делами
Президента Республики Казахстан
2               Оборона
208          Министерство обороны Республики Казахстан
30     Прикладные научные исследования и опытно-конструкторские
работы оборонного характера
34     Создание информационной системы управления Вооруженными
Силами
39     Создание автоматизированной системы бухгалтерского
учета и отчетности в Министерстве обороны Республики
Казахстан
40     Мероприятия по обеспечению боевой подготовки
42     Развитие имеющейся инфраструктуры Вооруженных Сил
51     Модернизация, приобретение вооружения и военной техники,
системы связи
200    Обеспечение жильем военнослужащих
308          Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
30     Прикладные научные исследования в области чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного характера
33     Строительство объектов специального назначения
35     Развитие объектов селезащиты
201    Приобретение активов региональными аэромобильными
аварийно-спасательными отрядами
202    Приобретение активов Республиканским кризисным центром
203    Приобретение активов государственным учреждением
"Казселезащита"
204    Приобретение активов Республиканским оперативно-
спасательным отрядом
205    Приобретение активов воинскими частями
206    Приобретение активов для территориальных органов Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
301    Капитальный ремонт административного здания центрального
аппарата
601    Создание информационных систем Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным ситуациям
678          Республиканская гвардия Республики Казахстан
301    Строительство хранилища боевой техники
303    Строительство объектов казарменно-жилищного фонда для
Республиканской гвардии
600    Обеспечение вычислительной и организационной техникой
республиканской гвардии Республики Казахстан
3               Общественный порядок и безопасность
201          Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
34     Государственный проект
49     Программа реформирования внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
202    Оснащение органов внутренних дел оборудованием,
средствами специального назначения и транспортом
203    Оснащение следственных изоляторов инженерно-техническими
средствами охраны
204    Материально-техническое оснащение батальона оперативного
назначения внутренних войск
205    Создание производственной базы организаций дорожной
полиции
302    Капитальный ремонт зданий и сооружений соединений и
частей внутренних войск
304    Строительство, реконструкция и капитальный ремонт
следственных изоляторов
601    Создание информационных систем органов внутренних дел
221          Министерство юстиции Республики Казахстан
200    Оснащение уголовно-исполнительной системы оборудованием,
средствами специального назначения и транспортными
средствами
201    Оснащение исправительных учреждений инженерно-
техническими средствами охраны
300    Строительство, реконструкция и капитальный ремонт
исправительных учреждений
600    Создание информационной системы Комитета уголовно-
исполнительной системы
601    Создание информационно-справочной системы органов юстиции
410          Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан