Қазақстан-украин экономикалық ынтымақтастық жөніндегі комиссиясының мәжілісін өткізу жөніндегі ұйымдастыру шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 қыркүйек N 1232а
Қазақстан-украин экономикалық ынтымақтастық жөніндегі комиссиясының (бұдан әрі - Комиссия) мәжілісін дайындауды және 2001 жылдың 24-25 қыркүйегінде Астана қаласында өткізуді ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі:
Комиссия мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастырушылық іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін;
2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебінен Комиссия мәжілісін өткізуге, соның ішінде Комиссия мәжілісіне қатысушы украин делегациясы мүшелерінің тұруына қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігімен бірлесіп:
украин делегациясы бар ұшақтың (бұдан әрі - ұшақ) Қазақстан
Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін;
ұшаққа тұрақ беруді және қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.,№
Қасымбеков Б.А.

Об организационных мерах по проведению заседания Казахстанско-украинской комиссии по экономическому сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1232а
В целях организации подготовки и проведения заседания Казахстанско-украинской комиссии по экономическому сотрудничеству (далее - Комиссия) в городе Астане 24-25 сентября 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить выполнение протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению заседания Комиссии;
выделить средства на проведение заседания Комиссии, в том числе на проживание членов украинской делегации, участвующих в заседании Комиссии, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан обеспечить:
пролет самолета с украинской делегацией (далее - самолет) над
территорией Республики Казахстан;
стоянку и обслуживание самолета.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)