Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 шілдедегі N 908 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 қыркүйек N 1268
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Дизельдік отынды әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 шілдедегі N 908
P010908_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 26, 56-құжат)
мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "2001 жылғы 1 қазанға" деген сөздер "2001 жылғы 1
желтоқсанға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2001 года N 908
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 1268
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3
июля 2001 года N 908
P010908_
"О введении временного запрета на вывоз
дизельного топлива" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 26, ст. 56)
следующее изменение:
в пункте 1 слова "1 октября 2001 года" заменить словами "1 декабря
2001 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)