Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 қазан N 1279
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат) мынадай
өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Алматы қаласы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 123-12-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2001 года N 1279
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
апреля 1999 года N 405
P990405_
"О видах государственной собственности на
государственные пакеты акций и государственные доли участия в
организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124)
следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе "г. Алматы":
строку, порядковый номер 123-12, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)