Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 қазандағы N 1289 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының заңнамасын Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының (ТМД СЭҚ
ТН) өзгерістеріне сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) <*>
2) Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат):
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:     бірінші жолдың 2-бағанындағы "010600900" деген сан "01060090" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
сегізінші жолдың 1-бағанындағы "Сары фосфор" деген сөздер "Сары ("ақ") фосфор" деген сөздермен ауыстырылсын;
сегізінші жолдың 2-бағанындағы "280470000" деген сан "280470001" деген санмен ауыстырылсын.
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.19. N 269   қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2001 года N 1289. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008 N 578 (порядок введения в действие см. п.3).
В целях приведения законодательства Республики Казахстан в соответствие с изменениями Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Содружества Независимых Государств (ТН ВЭД СНГ) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2003 г. N 269)
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе 2 строки первой цифру "010600900" заменить цифрой "01060090";
в приложении 4 к указанному постановлению:
в графе 1 строки восьмой слова "Желтый фосфор" заменить словами "Фосфор желтый ("белый")";
в графе 2 строки восьмой цифру "280470000" заменить цифрой "280470001".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан