Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қазан N 1303. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.06.2017 № 353 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу
жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 28 желтоқсандағы N 2005
P992005_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 572-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
1) 1-тармақта:
Шетелдік ұйымдардың, оның ішінде халықаралық ұйымдардың алдындағы
берешек мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар
енгізілсін:
Белоруков - Қазақстан Республикасының
Николай Васильевич Әділет вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Рахметов - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Оразбақов - Қазақстан Республикасының
Ғалым Ізбасарұлы Экономика және сауда вице-министрі
Қарабалин - Қазақстан Республикасының
Ұзақбай Сүлейменұлы Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі;
) көрсетілген құрамнан Құзытбаева Ажар Қилымбекқызы, Тоқсейітов
Рахымберген Құрманғалиұлы, Аханов Серік Ахметжанұлы, Қаппаров Нұрлан
Жамбылұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2005
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2001 года N 1303. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 353
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.06.2017 № 353 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28
декабря 1999 года N 2005
P992005_
"О дополнительных мерах по решению
проблемы задолженности перед иностранными организациями" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 572) следующие изменения:
1) в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам задолженности
перед иностранными организациями, в том числе международными организациями:
Белорукова - вице-Министра юстиции Республики
Николая Васильевича Казахстан, заместителем председателя
Рахметова - Вице-Министра государственных доходов
Нурлана Кусаиновича Республики Казахстан
Оразбакова - вице-Министра экономики и торговли
Галыма Избасаровича Республики Казахстан
Карабалина - вице-Министра энергетики и минеральных
Узакбая Сулейменовича ресурсов Республики Казахстан;
) вывести из указанного состава Кузутбаеву Ажар Килмбековну,
Токсеитова Рахимбергена Курмангалиевича, Аханова Серика Ахметжановича,
Каппарова Нурлана Джамбуловича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)