"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 қазан N 1310
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуірдегі Заңының
Z990357_
17-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
1-бап. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының 2000 жылғы 22 желтоқсандағы
Z000131_
Заңына (Қазақстан
Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2000 ж., N 23, 412-құжат) мынадай
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-баптың бірінші бөлігінде:
"340639252" деген сан "39123591" деген санмен ауыстырылсын;
"12189836" деген сан "13050958" деген санмен ауыстырылсын;
"465372466" деген сан "487171547" деген санмен ауыстырылсын;
"31314578" деген сан "29082429" деген санмен ауыстырылсын;
"59177539" деген сан "27279010" деген санмен ауыстырылсын;
"2,1" деген сан "0,9" деген санмен ауыстырылсын;
"жалпы ішкі өнімінің" деген сөздер "жалпы ішкі өнімінің болжамды
көлемінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 16-1-баптағы "12000000" деген сан "2000000" деген санмен
ауыстырылсын;
3) 17-баптағы "100000" деген сан "139400" деген санмен ауыстырылсын;
4) 18-бапта:
"7181396" деген сан "14283164" деген санмен ауыстырылсын;
"2200000" деген сан "2476790" деген санмен ауыстырылсын;
"3658656" деген сан "10015824" деген санмен ауыстырылсын;
"1524200" деген сан "6575535" деген санмен ауыстырылсын;
"1066188" деген сан "2115108" деген санмен ауыстырылсын;
"404268" деген сан "289268" деген санмен ауыстырылсын;
"664000" деген сан "1035913" деген санмен ауыстырылсын;
"921144" деген сан "1285954" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "оралмандардың отбасыларына тұрғын үй сатып алу"
деген сөздерден кейін ", бір жолғы жәрдемақылар төлеу және көлік
шығыстарын өтеу" деген сөздермен толықтырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "теңге" деген сөзден кейін ";" деген тыныс
белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігіне - мемлекеттік геологиялық зерделеу және жер қойнауын қорғау
жөнінде орындалған жұмыстар үшін кредиторлық берешекті өтеуге 103000 мың
теңге";

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2001 года N 1310
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 апреля
1999 года
Z990357_
"О бюджетной системе" Правительство Республики
Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение в Мажилис Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в
Закон Республики Казахстан
Z000131_
"О республиканском бюджете на 2001
год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2001 год"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года
Z000131_
"О республиканском бюджете на 2001 год" (Ведомости Парламента
Республики Казахстан, 2000 г., N 23, ст. 412) следующие изменения и
дополнения:
1) в части первой статьи 1:
цифру "340639252" заменить цифрой "391243591";
цифру "12189836" заменить цифрой "13050958";
цифру "465372466" заменить цифрой "487171547";
цифру "31314578" заменить цифрой "29082429";
цифру "59177539" заменить цифрой "27279010";
цифру "2,1" заменить цифрой "0,9";
слова "валовому внутреннему продукту" заменить словами
"прогнозируемому объему валового внутреннего продукта";
2) в статье 16-1 цифру "12000000" заменить цифрой "22500000";
3) в статье 17 цифру "100000" заменить цифрой "139400";
4) в статье 18:
цифру "7181396" заменить цифрой "11783164";
цифру "2200000" заменить цифрой "2476790";
цифру "3658656" заменить цифрой "7515824";
цифру "1524200" заменить цифрой "4075535";
цифру "1066188" заменить цифрой "2115108";
цифру "404268" заменить цифрой "289268";
цифру "664000" заменить цифрой "1035913";
цифру "921144" заменить цифрой "1285954";
в абзаце девятом после слов "семьям репатриантов (оралман)" дополнить
словами ", выплаты единовременных пособий и возмещения транспортных
расходов;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан -
103000 тыс.тенге на погашение кредиторской задолженности за выполненные
работы по государственному геологическому изучению и охране недр.";