Қазақстан халықтары Ассамблеясының сегізінші сессиясын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 қазан N 1325
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан халықтары Ассамблеясының кезекті сессиясын шақыру туралы" 2001 жылғы 22 қыркүйектегі N 234 өкіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі 2001 жылғы 24 қазанда Астана қаласында Қазақстан халықтары Ассамблеясының сегізінші сессиясын (бұдан әрі - Сессия) өткізуді ұйымдастырсын.
2. Сессияны өткізу жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру 2001 жылға арналған республикалық бюджетте 38 "Мемлекеттік тілді және басқа тілдерді дамыту" бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігіне көзделген қаражаттың есебінен және шегінде жүзеге асырылсын.
3. Облыстардың және Алматы қаласының әкімдеріне Сессияға
қатысушылардың іссапар шығыстарын тиісті жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен қаржыландыруды қамтамасыз ету ұсынсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары И.Н.Тасмағамбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проведении восьмой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 1325
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2001 года N 234 "О созыве очередной сессии Ассамблеи народов Казахстана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан организовать проведение восьмой сессии Ассамблеи народов Казахстана (далее - Сессия) 24 октября 2001 года в городе Астане.
2. Финансирование мероприятий по проведению Сессии осуществить за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан по программе 38 "Развитие государственного и других языков".
3. Рекомендовать акимам областей и города Алматы обеспечить финансирование командировочных расходов участников Сессии за счет средств соответствующих местных бюджетов.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Тасмагамбетова И.Н.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)