Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 мамырдағы N 601 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 қазан N 1338. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.04.24. N 470 ~P020470 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2001 жылғы 13 сәуірдегі кеңесте берген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 3 мамырдағы N 601 P010601_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 16, 214-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті
Н.Ә.Назарбаевтың 2001 жылғы 13 сәуірдегі кеңесте берген тапсырмаларын іске
асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Сайлау комиссиясының мәселелері" бөлімінде:
"Орындалу мерзімі" бағанында, реттік нөмірі 2-жолдағы "2001" деген
сан "2002" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2001 года N 601
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2001 года N 1338 Утратило силу постановлением Правительства РК от 24 апреля 2002 г. N 470 ~P020470
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2001 года N 601 P010601_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации поручений Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А., данных на совещании 13 апреля 2001 года" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 16, ст. 214) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации поручений Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А., данных на совещании 13 апреля 2001 года, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Вопросы избирательной комиссии":
в строке, порядковый номер 2, в графе "Срок исполнения" цифру "2001" заменить цифрой "2002".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)