Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 қазандағы N 1365 қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуірдегі Z952200_ Заңын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Лицензиялауға жататын қызметтің түрлеріне лицензиялар беруге өкілеттік берілген мемлекеттік органдардың (лицензиарлардың) тізбесінде:
реттік нөмірі 5-жолдағы 3-баған "уды өндіру, қайта өңдеу, тасымалдау, сатып алу, сақтау, сату, пайдалану және жою" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Санитарлық, экологиялық және тау-кен техникалық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын жұмыстар мен қызметтер түрлерінің тізімінде:
"Санитарлық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын жұмыстар мен қызметтер түрлерінің тізімі" деген І бөлімі мынадай мазмұндағы 25-тармақпен толықтырылсын:
"25. Уды өндіру, қайта өңдеу, тасымалдау, сатып алу, сақтау, сату, пайдалану және жою.";
"Экологиялық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын
жұмыстар мен қызмет түрлерінің тізімі" деген ІІ бөлімі мынадай мазмұндағы
21-тармақпен толықтырылсын:
"21. Уды өндіру, қайта өңдеу, тасымалдау, сатып алу, сақтау, сату,
пайдалану және жою.";
"Тау-кен техникалық қадағалау қорытындысы қажет лицензияланатын
жұмыстар мен қызмет түрлерінің тізімі" деген ІІІ бөлімі мынадай мазмұндағы
9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Уды өндіру, қайта өңдеу, тасымалдау, сатып алу, сақтау, сату,
пайдалану және жою.".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2001 года № 1365. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года Z952200_ "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующие дополнения:
1) в Перечне государственных органов (лицензиаров), уполномоченных выдавать лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию, утвержденном указанным постановлением:
в строке порядковый номер 5 графу 3 дополнить словами ", производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование и уничтожение ядов";
2) в Перечне видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов санитарного, экологического и горно-технического надзора, утвержденном указанным постановлением:
раздел I "Перечень видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов санитарного надзора" дополнить пунктом 25 следующего содержания:
"25. Производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование и уничтожение ядов";
раздел II "Перечень видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов экологического надзора" дополнить пунктом 21 следующего содержания:
"21. Производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование и уничтожение ядов";
раздел III "Перечень видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение горно-технического надзора" дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование и уничтожение ядов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)