Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 наурыздағы N 387 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 30 қазан N 1379
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Рейтингілік агенттіктермен жұмыс жөніндегі ведомствоаралық
комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13
наурыздағы N 387
P000387_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы,
2000 ж., N 15, 150-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 387
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1379
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 13 марта 2000 года N 387
P000387_
"О межведомственной
комиссии по работе с рейтинговыми агентствами" (САПП Республики Казахстан,
2000 г., N 15, ст. 150).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)