Түрік Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің қонақ үйде тұруына, тамақтануына және оларға автокөлік қызметін көрсетуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 қараша N 1410
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгіне 2001 жылғы
4-8 маусымда Астана қаласында өткен Қазақстан-түрiк үкiметаралық
экономикалық комиссиясының екiншi мәжiлiсiне қатысқан Түрiк
Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң қонақ үйде тұрғаны,
тамақтанғаны және оларға автокөлiк қызметiнiң көрсетiлгенi үшiн шығыстар
бойынша ақы төлеудi 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк
шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен жүргiзуге рұқсат
берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств на проживание, питание и автотранспортное обслуживание членов официальной делегации Турецкой Республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2001 года N 1410
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Министерству иностранных дел Республики Казахстан произвести оплату по расходам за проживание, питание и автотранспортное обслуживание членов официальной делегации Турецкой Республики, принимавших участие во втором заседании Межправительственной казахстанско-турецкой экономической комиссии в городе Астане с 4 по 8 июня 2001 года за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)