Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 799 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 9 қараша N 1425
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы күштерi туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 9 сәуiрдегi N 2108-ХII Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi Әуе қорғанысы күштерiнiң тiкұшақтар паркiн пайдаланудың тиiмдiлiгiн арттыру және жауынгерлiк дайындық жағдайын жақсарту жөнiндегі кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 11 маусымдағы N 799 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) "N 405 Авиация жөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамымен 2-қосымшаға сәйкес тiкұшақ техникасын жаңғырту мен күрделi жөндеуге және керi қайтаруға арналған келiсiм-шарт жасассын.";
мынадай мазмұндағы 3), 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) 2001 жылға арналған республикалық бюджет нақтыланған кезде тiкұшақ техникасын жаңғырту мен күрделi жөндеу жөнiндегi жұмыстарды қаржыландыру туралы ұсыныс енгiзсiн әрi 2002 жылға және одан кейiнгi жылдарға арналған республикалық бюджетте тiкұшақ техникасын жаңғырту мен күрделi жөндеу жөнiндегі жұмыстарды қаржыландыруға қаражат көздесiн;
4) 2001 жылғы қарашаның аяғына дейiн зауыттық (борт) нөмiрi 94783 (68) Ми-8Мд тiкұшағын жаңғырту мен күрделi жөндеу жөнiндегi орындалған жұмыстар үшiн есеп айырысуды жүргiзсiн.";
2) мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 799
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года N 1425
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 9 апреля 1993 г. N 2108-XII "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 799 "О некоторых мерах по повышению эффективности использования и улучшению состояния боеготовности вертолетного парка Сил воздушной обороны Министерства обороны Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) заключить с открытым акционерным обществом "Авиационный завод N 405" контракты на модернизацию и капитальный ремонт и возврат вертолетной техники согласно приложению 2.";
дополнить подпунктами 3), 4) следующего содержания:
"3) при уточнении республиканского бюджета на 2001 год внести предложение о финансировании работ по модернизации и капитальному ремонту вертолетной техники и предусмотреть в республиканском бюджете на 2002 год и последующие годы средства на финансирование работ по модернизации и капитальному ремонту вертолетной техники;
4) до конца ноября 2001 года произвести расчет за выполненные работы по модернизации и капитальному ремонту вертолета Ми-8МД заводской (бортовой) номер 94783 (68).";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:

"1-1. "Қазарнаулыэкспорт" республикалық мемлекеттiк кәсіпорны заңнамада белгiленген тәртiппен бiр ай мерзiмде 1-қосымшаға сәйкес төртiншi, бесiншi санаттағы тiкұшақ техникасын сату жөнiнде ашық тендер өткiзсiн.";
3) жоғарыда көрсетiлген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 9 қарашадағы
N 1425 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 11 маусымдағы
N 799 қаулысына
1-қосымша
"Қазарнаулыэкспорт" РМК-ға беруге тиесілі төртінші, бесінші санаттағы тікұшақтардың тізбесі
___________________________________________________________________
Р/с !    АТ үлгісі     !    Саны    !  Зауыттық нөмірі  ! Санаты
N  !                  !            !                   !
___________________________________________________________________

"1-1. Республиканскому государственному предприятию "Казарнаулыэкспорт" в установленном законодательством порядке в месячный срок провести открытый тендер по продаже вертолетной техники четвертой, пятой категории согласно приложению 1.";
3) приложение 1 к вышеуказанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 2001 года N 1425
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июня 2001 года N 799
Перечень
вертолетов четвертой, пятой категории, подлежащих
передаче РГП "Казарнаулыэкспорт"
___________________________________________________________________
N  !     Тип АТ       ! Количество !  Заводской номер ! Категория
п/п !                  !            !                  !
___________________________________________________________________

1     Ми-8Т                 23            9271520             5
9700507             5
2163                5
9271915             5
9721616             5
1755                5
9721908             5
1952                5
1745                5
3127                5
1858                5
3129                5
1948                5
1454                5
9711112             5
2385                5
9700304             5
0153                5
9711106             5
0151                5
9754437             5
9721815             5
3413                5
___________________________________________________________________
2     Ми-8Т                 5             9744011             4
4774                4
9733102             4
4143                4
9743808             4
___________________________________________________________________
3     Ми-8ТВ                8             9765136             4
9765135             4
9765137             4
9765150             4
9765107             4
9765236             4
9765148             4
9765226             4
___________________________________________________________________
4     Ми-8МТ                16            93312               4
94328               4
93441               4
94238               4
94768               4
94781               4
93278               4
93308               4
93309               4
93006               4
94699               4
94095               4
94396               4
94397               4
93442               5
93219               5
___________________________________________________________________
5     Ми-8ТВ                 1            9765129             4
6     Ми-8Т                  1            9700304             4
7     Ми-8ИВ                 5            9808805             4
9808819             4
9788618             4
9788619             4
9798715             4
___________________________________________________________________
8     Ми-8КП                 2            4285                4
4286                4
___________________________________________________________________
9     Ми-14ПС                4            75002               4
75182               4
75183               4
75001               4
___________________________________________________________________
10     Ми-26                  7            34001212129         4
34001212132         4
34001212308         4
34001212411         4
34001212417         4
34001212314         4
34001212310         4
___________________________________________________________________

1     Ми-8Т                 23            9271520             5
9700507             5
2163                5
9271915             5
9721616             5
1755                5
9721908             5
1952                5
1745                5
3127                5
1858                5
3129                5
1948                5
1454                5
9711112             5
2385                5
9700304             5
0153                5
9711106             5
0151                5
9754437             5
9721815             5
3413                5
___________________________________________________________________
2     Ми-8Т                 5             9744011             4
4774                4
9733102             4
4143                4
9743808             4
___________________________________________________________________
3     Ми-8ТВ                8             9765136             4
9765135             4
9765137             4
9765150             4
9765107             4
9775236             4
9765148             4
9775226             4
___________________________________________________________________
4     Ми-8МТ                16            93312               4
94328               4
93441               4
94238               4
94768               4
94781               4
93278               4
93308               4
93309               4
93006               4
94699               4
94095               4
94396               4
94397               4
93442               5
93219               5
___________________________________________________________________
5     Ми-8ТВ                 1            9765129             4
6     Ми-8Т                  1            9700304             4
7     Ми-8ИВ                 5            9808805             4
9808819             4
9788618             4
9788619             4
9798715             4
___________________________________________________________________
8     Ми-8КП                 2            4285                4
4286                4
___________________________________________________________________
9     Ми-14ПС                4            75002               4
75182               4
75183               4
75001               4
___________________________________________________________________
10     Ми-26                  7            34001212129         4
34001212132         4
34001212308         4
34001212411         4
34001212417         4
34001212314         4
34001212310         4
___________________________________________________________________