Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қараша N 1426
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылға арналған Заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы
25 қаңтардағы N 140
P010140_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрi 38-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года N 1426
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140 P010140_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 38, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)