Дәрiлiк заттарды мемлекеттiк тiркеу үшiн алымдар ставкаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 қараша N 1448. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы K010209_ кодексiне (Салық кодексiне) сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Дәрiлiк заттарды мемлекеттiк тiркеу үшiн алымдар ставкалары бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi бұрын қабылданған нормативтiк құқықтық кесiмдердi бiр ай мерзiмде осы қаулымен сәйкес келтiрсiн.
3. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 14 қарашадағы N 1448 қаулысымен бекiтiлген Дәрiлiк заттарды мемлекеттiк тiркеу үшiн алымдар ставкалары Дәрiлiк заттарды мемлекеттiк тiркеу үшiн алым ставкалары:
дәрiлiк заттарды мемлекеттiк тiркеу кезiнде алым, төленетiн күнгi қолданыстағы он бiр еселенген айлық есептiк көрсеткiштен тұрады;
дәрiлiк заттарды мемлекеттiк қайта тiркеу кезiнде алым, төленетiн күнгi қолданыстағы бес еселенген айлық есептiк көрсеткiштен тұрады;
дәрiлiк заттардың мемлекеттiк тiркелгенiн растайтын құжаттың телнұсқасын беру кезiнде алым, төленетiн күнгi қолданыстағы 0,7-ге еселенген айлық есептiк көрсеткiштен тұрады.

Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию лекарственных средств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2001 года N 1448. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые ставки сбора за государственную регистрацию лекарственных средств.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в месячный срок привести в соответствие с настоящим постановлением ранее принятые нормативные правовые акты.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2001 года N 1448
Ставки сбора
за государственную регистрацию лекарственных средств
Ставка сбора за государственную регистрацию лекарственных средств:
при государственной регистрации лекарственных средств составляет одиннадцатикратный месячный расчетный показатель, действующий на день уплаты сбора; при государственной перерегистрации лекарственных средств составляет пятикратный месячный расчетный показатель, действующий на день уплаты сбора; при выдаче дубликата документа, подтверждающего государственную регистрацию лекарственных средств, составляет 0,7 месячных расчетных показателей, действующий на день уплаты сбора. (Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)