"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне терроршылдыққа қарсы күрес мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 қараша N 1459
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне терроршылдыққа
қарсы күрес мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы"
P010989_
Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы
Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам борьбы с терроризмом"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1459
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан P010989_ "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам борьбы с терроризмом".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)