Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетінің Хатшылығындағы Қазақстан Республикасына бекітілген квоталарға сәйкес лауазымдарға кандидатураларды бекітуге ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 қарашадағы N 1473 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.03. N 1141 қаулысымен.
Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Мемлекетаралық Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың органдарының лауазымды адамдары туралы ереже туралы" 2001 жылғы 31 мамырдағы N 14 және "Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитеті Хатшылығының құрылымы туралы" 2001 жылғы 14 қыркүйектегі N 24 шешімдерін орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетінің Хатшылығындағы Қазақстан Республикасына бекітілген квоталарға сәйкес лауазымдарға мына кандидатураларды бекітуге ұсыну жөніндегі ұсынысы мақұлдансын:
Соболев Виктор Васильевич - Экономикалық саясат департаментінің басшысы;
Әлиғожинов Серік Қарабатырұлы - Кеден ісі және шекара мәселелері жөніндегі департамент басшысының орынбасары;
Әутәліпова Әлия Сүлейменқызы - Құқықтық департамент басшысының орынбасары.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О представлении на утверждение кандидатур на должности в Секретариате Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества в соответствии с квотами, закрепленными за Республикой Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2001 года N 1473. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 ноября 2004 г. N 1141 (P041141)
Во исполнение Решений Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества от 31 мая 2001 года N 14 "О Положении о должностных лицах органов Евразийского экономического сообщества" и от 14 сентября 2001 года N 24 "О структуре Секретариата Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о представлении на утверждение следующих кандидатур на должности в Секретариате Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества в соответствии с квотами, закрепленными за Республикой Казахстан:
Соболева Виктора Васильевича - руководителем Департамента экономической политики;
Алигужинова Серика Карабатыровича - заместителем руководителя Департамента по таможенному делу и пограничным вопросам;
Ауталипову Алию Сулейменовну - заместителем руководителя Правового департамента.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан