Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы N 298 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 қараша N 1474. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.01.24. N 99 қаулысымен. ~P020099
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазтелерадио" телехабарларды, радио хабарларын тарату және радио байланысы республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны мен "АРТБС" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын "Қазтелерадио" ашық акционерлiк қоғамына қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000
жылғы 24 ақпандағы N 298
P000298_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 298
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2001 года N 1474. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 января 2002 г. N 99 ~P020099 )
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 298 P000298_ "О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия телевещания, радиовещания и радиосвязи "Казтелерадио" и Республиканского государственного предприятия "АРТПС" в открытое акционерное общество "Казтелерадио" следующее изменение:
подпункт 2) пункта 2 исключить.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)