С.М. Кузьменко туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 қарашадағы N 1477 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Сергей Михайлович Кузьменко Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Кузьменко С.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2001 года N 1477
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Кузьменко Сергея Михайловича советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)