Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 17 маусымдағы N 912 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 қараша N 1480
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2000-2001 жылдары жекешелендiруге жататын республикалық
мемлекеттiк кәсiпорындар мен мекемелердiң тiзбесi туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 маусымдағы N 912
P000912_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 312-құжат) мынадай
толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2000-2001 жылдары жекешелендiруге
жататын республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар мен мекемелердiң тiзбесiнде:
1) "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген
бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 16-9-жолмен толықтырылсын:
"16-9. "Қазақстан жоғары мектебi" -                  Алматы қаласы".
"Вестник высшей школы Казахстана"
республикалық журналы" мен оның
"Iзденiс" - "Поиск" гуманитарлық және
жаратылыс тану ғылыми қосымшасы"
республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны
2) "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" деген бөлiммен
және мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 38-жолмен толықтырылсын:
"38. "Алматы" әскери санаторийi"                     Алматы қаласы".
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2000 года N 912
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года N 1480
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17
июня 2000 года N 912
P000912_
"О Перечне республиканских государственных
предприятий и учреждений, подлежащих приватизации в 2000-2001 годах" (САПП
Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст. 312) следующие дополнения:
в Перечне республиканских государственных предприятий и учреждений,
подлежащих приватизации в 2000-2001 годах, утвержденном указанным
постановлением:
1) раздел "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 16-9, следующего содержания:
"16-9. Республиканское государственное                 г. Алматы".
казенное предприятие "Республиканский журнал
"Казакстан жогары мектебі" -
"Вестник высшей школы Казахстана"
и его научное приложение "Ізденіс" - "Поиск"
гуманитарных и естественных наук"
2) дополнить разделом "Министерство обороны Республики Казахстан" и
строкой, порядковый номер 38, следующего содержания:
"38. Республиканское государственное                   г. Алматы".
казенное предприятие "Военный санаторий
"Алматинский"
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)