"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 қараша N 1487
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан
Республикасының
Z952368_
Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi
Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерiстер енгiзу туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi Z952368_ Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 13; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180-құжат; N 18, 367-құжат; 1997 ж., N 11, 144-құжат; N 12, 189-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 4, 46-құжат; N 24, 436-құжат; 1999 ж., N 20, 717-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; N 6, 142-құжат; N 10, 244-құжат; N 18, 338-құжат, 2001 ж., N 15-16, 224-құжат; 2001 жылғы 16 тамызда "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне әскери қызметшiлердiң, құқық қорғау органдары және басқа да мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнің еңбегiне ақы төлеу және
оларды әлеуметтiк қорғау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 қазандағы N 247-11
Z010247_
Заңы) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
149-бапта:
бiрiншi бөлiгiндегi 12) тармақша алынып тасталсын;
үшiншi бөлiгiндегi "12)" деген сан алынып тасталсын.
2-бап. Осы Заң 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года N 1487
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан Z952368_ "О таможенном деле в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан
О внесении изменений в Закон Республики Казахстан
"О таможенном деле в Республике Казахстан"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. Z952368_ "О таможенном деле в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 13; N 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 180; N 18, ст. 367; 1997 г., N 11, ст. 144; N 12, ст. 189; N 22, ст. 333; 1998 г., N 4, ст. 46; N 24, ст. 436; 1999 г., N 20, ст. 717; 2000 г., N 3-4, ст. 66; N 6, ст. 142; N 10, ст. 244; N 18, ст. 338; 2001 г., N 15-16, ст. 224; Закон Республики Казахстан от 10 октября 2001 г. N 247-II Z010247_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам оплаты труда и социальной защиты военнослужащих,
сотрудников правоохранительных и других государственных органов",
опубликованных в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 16
октября 2001 г.) следующие изменения:
в статье 149:
в части первой подпункт 12) исключить;
в части третьей цифру "12)" исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)