Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 қарашадағы N 1499 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасына 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен Қазақстан Республикасының Парламентi Сенатының төрағасы Оралбай Әбдiкәрiмұлы Әбдiкәрiмовтi Мәскеу қаласына емделуге тасымалдау үшiн Алматы - Астана - Мәскеу - Астана - Алматы бағыты бойынша чартерлiк рейс ұйымдастырумен байланысты шығыстарды қаржыландыруға 5000000 (бес миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен бөлiнетiн қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2001 года N 1499
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Управлению Делами Президента Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы 5000000 (пять миллионов) тенге для финансирования расходов, связанных с организацией чартерного рейса по маршруту Алматы - Астана - Москва - Астана - Алматы, для транспортировки на лечение в город Москву Председателя Сената Парламента Республики Казахстан Абдыкаримова Оралбая Абдыкаримовича.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке осуществить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)