Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қарашадағы N 1512 қаулысы
"Айзенберг" ұйымдарының тобымен төрелік анықтауда Қазақстан Республикасының атынан өкілдік етуіне және оның мүдделерін қорғауына байланысты "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооtе, International V, L.L.Р." шетелдік заңды тұлға мен "МакГуайерВудс Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің шығыстарын төлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооtе, International V, L.L.Р." шетелдік заңды тұлға мен "МакГуайерВудс Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қызметтеріне ақы төлеу үшін 16 904,99 (он алты мың тоғыз жүз төрт) АҚШ доллары 99 центке балама сомада ақша бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года N 1512
В целях оплаты расходов иностранного юридического лица "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооtе, International V, L.L.Р." и товарищества с
;ограниченной ответственностью "МакГуайерВудс Казахстан", связанных с представительством и защитой интересов Республики Казахстан в арбитражном разбирательстве с группой организаций "Айзенберг", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, деньги в сумме, эквивалентной 16 904,99 (шестнадцать тысяч девятьсот четыре) долларам США 99 центам, для оплаты услуг иностранного юридического лица "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооtе, International V, L.L.Р." и товарищества с
;ограниченной ответственностью "МакГуайерВудс Казахстан".
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)