Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1947 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қараша N 1514 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 маусымдағы № 651 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.26 № 651 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Туристiк саланы дамытудың бiрiншi кезектегi шаралары туралы"
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1947
P001947_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 56,
625-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
8-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1947
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года N 1514. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2010 года № 651.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.06.2010 № 651.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1947 "О первоочередных мерах развития туристской отрасли" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 625) следующее изменение:
пункт 8 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан