Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысына өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 4 желтоқсандағы N 1795 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 қараша N 1527
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 P001963_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 631-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 2000-2002
жылдарға арналған мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасына 3-қосымшада:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсету" салалық секторы мен
реттiк нөмiрi 1-жол алынып тасталсын;
"Барлығы" деген жолда:
6-бағандағы "1341,60" деген сан "1338,60" деген санмен ауыстырылсын;
"Заемды игеру" деген жолдағы 10-бағандағы "364,82" деген сан "361,82"
деген санмен ауыстырылсын;
"Кепiл мөлшерi" деген жолдағы 9-бағандағы "168,00" деген сан
"165,00"деген санмен ауыстырылсын.
2. "Анкара қаласында (Түркия Республикасы) Қазақстан Республикасының
дипломатиялық өкiлдiк ғимараты кешенiн салу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 4 желтоқсандағы N 1795
P001795_
қаулысының күші
жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2000 года N 1795
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года N 1527
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963 P001963_ "Об утверждении Программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст.631) следующие изменения:
в приложении 3 к Программе государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
отраслевой сектор "Государственные услуги общего характера" и строку, порядковый номер 1, исключить;
в строке "Всего":
в графе 6 цифру "1341,60" заменить цифрой "1338,60";
в строке "Освоение займа" в графе 10 цифру "364,82" заменить цифрой "361,82";
в строке "Размер гарантии" в графе 9 цифру "168,00" заменить цифрой "165,00".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2000 года N 1795 P001795_ "О строительстве комплекса зданий дипломатического представительства Республики Казахстан в городе Анкара (Турецкая Республика)".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)