"Қазақстан Республикасындағы мереке күндерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң зан күшi бар Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 қараша N 1531
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасындағы мереке күндерi туралы" Қазақстан
Республикасы Президентiнiң заң күшi бар Жарлығының күшi жойылды деп тану
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасындағы мереке күндерi туралы" Қазақстан
Республикасы Президентiнiң заң күшi бар Жарлығының күшi
жойылды деп тану туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы мереке күндері туралы" Қазақстан
Республикасы Президентінің 1995 жылғы 18 қазандағы N 2534
U952534_
заң
күші бар Жарлығының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің жаршысы,
1995 ж., N 21, 25-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О праздничных днях в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 1531
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952534_ "О праздничных днях в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившим силу Указа Президента
Республики Казахстан, имеющего силу Закона,
"О праздничных днях в Республике Казахстан"
Статья 1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики
Казахстан, имеющий силу Закона, от 18 октября 1995 г. N 2534
U952534_
"О
праздничных днях в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1995 г., N 21, ст. 25).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)