"Қазақмыс" корпорациясы" ашық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 қараша N 1543
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті белгіленген тәртіппен "Қазақмыс" корпорациясы" ашық акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Қоғам) акциялары мемлекеттік пакетінің 4,65 (төрт бүтін жүзден алпыс бес) пайызын қор рыногындағы сауда-саттықтан алсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қоғам акцияларының мемлекеттік пакетінің бір бөлігін сатуға байланысты заңнамада белгіленген тәртіппен Қоғам акцияларының мемлекеттік пакетін сенімгерлік басқаруға арналған келісім-шартқа, оның ішінде жыл сайын республикалық бюджеттің кірісіне аударылатын сенімгерлік басқаруға берілген акциялардың мемлекеттік пакеті үшін сыйақының мөлшерін 5 (бес) миллион АҚШ долларына баламалы сомаға дейін өзгерту бөлігіне өзгерістер енгізсін.
3. "Қазақмыс" корпорациясы" ашық акционерлік қоғамы акцияларының
мемлекеттік пакеті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3
қарашадағы N 1646
P991646_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасындағы "жиырма" деген сөз "жиырма төрт бүтін
жүзден алпыс бес" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

Некоторые вопросы открытого акционерного общества "Корпорация "Казахмыс"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2001 года N 1543
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке снять с торгов на фондовом рынке 4,65 (четыре целых шестьдесят пять сотых) процента государственного пакета акций открытого акционерного общества "Корпорация "Казахмыс" (далее - Общество).
2. Министерству финансов Республики Казахстан в связи с продажей части государственного пакета акций Общества в установленном законодательством порядке внести изменения в Контракт на доверительное управление государственным пакетом акций Общества, в том числе в части изменения размера ежегодно перечисляемого в доход республиканского бюджета вознаграждения за переданный в доверительное управление государственный пакет акций до суммы, эквивалентной 5 (пять) миллионам долларам США.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1646 P991646_ "О государственном пакете акций открытого акционерного общества "Корпорация "Казахмыс" следующее изменение:
в подпункте 3) пункта 1 слово "двадцати" заменить словами "двадцати четырех целых и шестьдесят пять сотых".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)