"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы судьялар мен сот жүйесі қызметкерлерінің біліктілігін арттыру институты" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 желтоқсан N 1567
Судьялар мен сот жүйесі қызметкерлерін дайындау және олардың сот төрелігін жүргізу жөніндегі кәсіптік деңгейін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы судьялар мен сот
жүйесі қызметкерлерінің біліктілігін арттыру институты" мемлекеттік
мекемесі (бұдан әрі - Институт) құрылсын.
2. Институттың штат санының лимиті 26 бірлік болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты (келісім бойынша) Қазақстан
Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Институттың жарғысын бекітсін және оның әділет органдарында
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О создании государственного учреждения "Институт повышения квалификации судей и работников судебной системы при Верховном Суде Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 1567
В целях подготовки и повышения профессионального уровня судей и работников судебной системы по отправлению правосудия Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Институт повышения квалификации судей и работников судебной системы при Верховном Суде Республики Казахстан" (далее - Институт).
2. Установить лимит штатной численности Института 26 единиц.
3. Верховному Суду Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) утвердить устав Института и обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)