Агроөнеркәсiп кешенi қызметкерлерiнiң республикалық кеңесiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 5 желтоқсан N 1569
Реформалардың 10 жылында ауыл шаруашылығы өндiрiсiн дамытудың қорытындыларын және мемлекеттік аграрлық азық-түлiк саясатының 2003-2005 жылдарға арналған негізгі бағыттарын талқылау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 2002 жылғы қаңтарда Астана қаласында агроөнеркәсiп кешенi қызметкерлерiнiң республикалық кеңесiн өткiзу туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қоса берiлiп отырған:
агроөнеркәсiп кешенi қызметкерлерiнiң республикалық кеңесiн дайындау
және өткiзу жөнiндегі комиссияның құрамы;
агроөнеркәсiп кешенi қызметкерлерiнiң республикалық кеңесiне
қатысушылардың контингенті бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне 2001 жылға арналған
республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген
қаражат есебiнен республикалық кеңестi өткiзуге қаражат бөлсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2001 жылғы 5 желтоқсандағы
N 1569 қаулысымен
бекiтiлген
Агроөнеркәсiп кешенi қызметкерлерiнiң республикалық кеңесiн
дайындау және өткiзу жөнiндегi комиссияның
ҚҰРАМЫ
Есiмов                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы            шаруашылығы министрi
Құлекеев                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Жақсыбек Әбдiрахметұлы        және сауда министрi
Мырзахметов                 - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Абылай Исабекұлы              коммуникациялар министрi
Жолшыбеков                  - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Әмзебек Рысбекұлы             Әкiмшiлігі Ұйымдастыру-бақылау бөлiмiнiң
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Жақсыбеков                  - Астана қаласының әкiмi
Әдiлбек Рыскелдiұлы
Нұрқиянов                   - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Төлеухан Мұратханұлы          вице-министрi
Отто                        - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович                 вице-министрi
Донақов                     - Қазақстан Республикасының Әдiлет бiрiншi
Талғат Советбекұлы            вице-министрi
Коржова                     - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi
Наталья Артемовна
Боос                        - Қазақстан Республикасының
Владимир Оттович              Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
Өндiрiстiк сала бөлiмi менгерушiсiнiң
орынбасары
Сатыбалдин                  - Ұлттық академиялық Аграрлық зерттеулер
Әзiмхан Әбiлхайырұлы          орталығының бас директоры (келiсiм бойынша)
Қосымов                     - Қазақстан фермерлерi ұлттық
Борис Ибрагимұлы              федерациясының бас директоры
(келiсiм бойынша)
Тілеубаев                   - "Қазақстанның Астық Одағы" заңды тұлғалар
Нұрлан Сақтапбергенұлы        бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
Ган Евгений Альбертович     - Қазақстанның астық өңдеушілер және нан
пісірушілер одағының президенті
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2001 жылғы 5 желтоқсандағы
N 1569 қаулысымен
бекiтiлген
Агроөнеркәсiп кешенi қызметкерлерiнiң республикалық кеңесiне
қатысушылардың контингенті
___________________________________________________________________________
N ! Облыстардың   !Облыс.  !Облыс әкім.!ҚР Ауылшармині.!Облыстық ауыл
Р/с!   атауы       !тардың  !дерінің    !нің облыстық   !шаруашылығы
!               !әкімдері!орынбасар. !аумақтық орган.!департаменттерінің
!               !        !лары       !дарының басшы. !бастықтары
!               !        !           !лары           !
___________________________________________________________________________

О проведении республиканского совещания работников агропромышленного комплекса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2001 года N 1569
В целях обсуждения итогов развития сельскохозяйственного производства за 10 лет реформ и основных направлений государственной агропродовольственной политики на 2003-2005 годы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о проведении в январе 2002 года в городе Астане республиканского совещания работников агропромышленного комплекса.
2. Утвердить прилагаемые:
состав комиссии по подготовке и проведению республиканского совещания работников агропромышленного комплекса;
контингент участников республиканского совещания работников агропромышленного комплекса.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан средства на проведение республиканского совещания за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 декабря 2001 года N 1569
Состав
комиссии по подготовке и проведению республиканского
совещания работников агропромышленного комплекса
Есимов Ахметжан Смагулович       - Министр сельского хозяйства Республики
Казахстан
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович  - Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Мырзахметов Аблай Исабекович     - Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Жолшибеков Амзебек Рысбекович    - заведующий Организационно-контрольным
отделом Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Джаксыбеков                      - аким города Астаны
Адильбек Рыскельдинович
Нуркиянов Толеухан Муратханович  - вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Отто Иван Иванович               - вице-Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Донаков Талгат Советбекович      - первый вице-Министр юстиции
Республики Казахстан
Коржова Наталья Артемовна        - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Боос Владимир Оттович            - заместитель заведующего Отделом
производственной сферы и инфраструктуры
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Сатыбалдин Азимхан Абылхаирович  - генеральный директор Национального
академического центра аграрных
исследований (по согласованию)
Косумов Борис Ибрагимович        - генеральный директор Национальной
Федерации фермеров Казахстана
(по согласованию)
Тлеубаев Нурлан Сактапбергенович - президент Объединения юридических лиц
"Зерновой Союз Казахстана"
(по согласованию)
Ган Евгений Альбертович          - президент Союза зернопереработчиков и
хлебопеков Казахстана (по согласованию)
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 декабря 2001 года N 1569
Контингент участников республиканского совещания
работников агропромышленного комплекса
___________________________________________________________________________
N ! Наименование  ! Акимы  !Заместители!Руководители   !Начальники
п/п!   областей    !областей!  акимов   ! областных     !областных
!               !        ! областей  !территориальных!департаментов
!               !        !           !    органов    !сельского
!               !        !           !Минсельхоза РК !хозяйства
___________________________________________________________________________

1   Ақмола           1        1           1               1
2   Ақтөбе           1        1           1               1
3   Алматы           1        1           1               1
4   Атырау           1        1           1               1
5   Шығыс
Қазақстан        1        1           1               1
6   Жамбыл           1        1           1               1
7   Батыс
Қазақстан        1        1           1               1
8   Қарағанды        1        1           1               1
9   Қостанай         1        1           1               1
10   Қызылорда        1        1           1               1
11   Маңғыстау        1        1           1               1
12   Павлодар         1        1           1               1
13   Солтүстік
Қазақстан        1        1           1               1
14   Оңтүстік
Қазақстан        1        1           1               1
15   Астана қаласы    1        1           1
16   Алматы қаласы    1        -           1               -
17   Парламент
депутаттары      -        -           -               -
18   Республика
басшылығы,
Үкімет
мүшелері және
республикалық
органдардың
басшылары        -        -           -               -
19   Аграршы ғалымдар -        -           -               -
20   АОК-нің қоғамдық
ұйымдары         -        -           -               -
___________________________________________________________________________

1   Акмолинская      1        1           1               1
2   Актюбинская      1        1           1               1
3   Алматинская      1        1           1               1
4   Атырауская       1        1           1               1
5   Восточно-
Казахстанская    1        1           1               1
6   Жамбылская       1        1           1               1
7   Западно-
Казахстанская    1        1           1               1
8   Карагандинская   1        1           1               1
9   Костанайская     1        1           1               1
10   Кызылординская   1        1           1               1
11   Мангистауская    1        1           1               1
12   Павлодарская     1        1           1               1
13   Северо-
Казахстанская    1        1           1               1
14   Южно-
Казахстанская    1        1           1               1
15   г. Астана        1        1           1
16   г. Алматы        1                    1
17   Депутаты
Парламента
18   Руководство
республики, члены
Правительства и
руководители
республиканских
органов
19   Ученые аграрии
20   Общественные
организации АПК
___________________________________________________________________________

Жиыны        16      15          16              14
___________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
______________________________________
N  !Ауылдық  !Агроқұрылымдар. !Жиыны!
Р/с !аудандар.!дың және қайта  !     !
!дың әкім.!өңдеуші кәсіпо. !     !
!дері     !рындардың өкіл. !     !
!         !дері            !     !
_______________________________!_____!
1      17        7              28
2      12        5              21

Итого        16      15          16              14
___________________________________________________________________________
продолжение таблицы
______________________________________
N  ! Акимы   !Представители   !Итого!
п/п !сельских !агроформирований!     !
!районов  !и предприятий   !     !
!         !переработки     !     !
_______________________________!_____!
1      17        7              28
2      12        5              21

3      16        6              26
4       7        2              13
5      15        5              24
6      10        5              19
7      12        4              20
8       9        5              18
9      17        6              27
10       7        5              16
11       4        2              10
12      10        5              19
13      13        6              23
14      11        6              21
15      -         -               3
16      -         -               2
17      -         -              14
18      -         -              46

3      16        6              26
4       7        2              13
5      15        5              24
6      10        5              19
7      12        4              20
8       9        5              18
9      17        6              27
10       7        5              16
11       4        2              10
12      10        5              19
13      13        6              23
14      11        6              21
15                                3
16                                2
17                               14
18                               46