Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 желтоқсан N 1585
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігіне Қостанай облысындағы Ұзынкөл су қашыртқысының бірінші кезегінің құрылысын аяқтауға Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген резервінен 30
(отыз) миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен
бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жуманазарова А.Б.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 1585
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов, 30 (тридцать) миллионов тенге на завершение строительства первой очереди Узункольского водовода в Костанайской области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке
обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)