Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 наурыздағы N 384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 желтоқсан N 1593. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.11.07. N 1059 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Сапа саласындағы конкурс туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 наурыздағы N  384  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 11, 125-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Сапа саласындағы жетістіктері үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің сыйлығын беру жөніндегі комиссияның құрамына:
Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы      - Қазақстан Республикасы                                               Премьер-Министрінің орынбасары,                                      төраға
Нұрпейісов                     - Қазақстан Республикасының
Қайрат Айтмұхамбетұлы            Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Ойнаров                        - Қазақстан Республикасының
Азамат Рысқұлұлы                 Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын                                     бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
болып енгізілсін;
"Досқалиев                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жақсылық Ақмырзаұлы              сақтау ісі жөніндегі агенттігінің
төрағасы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Досқалиев                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жақсылық Ақмырзаұлы              сақтау министрі";
көрсетілген құрамнан Даниял Кенжетайұлы Ахметов, Рақымберген Құрманғалиұлы Тоқсейітов, Ольга Алексеевна Марзилович шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2001 года N 1593. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 ноября 2006 года N 1059
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2001 года N 1593 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 ноября 2006 года  N 1059 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26
марта 2001 года N 384   P010384_   "О конкурсах в области качества" (САПП
Республики Казахстан, 2001 г., N 11, ст. 125) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по присуждению премии Правительства
Республики Казахстан за достижения в области качества:
Масимова Карима Кажимкановича       -  Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, председателем
Нурпеисова Кайрата Айтмухамбетовича -  вице-Министра государственных
доходов Республики Казахстан
Ойнарова Азамата Рыскуловича        -  заместителя Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
строку:
"Доскалиев Жаксылык Акмурзаевич     -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по делам здравоохранения"
изложить в следующей редакции:
"Доскалиев Жаксылык Акмурзаевич     -  Министр здравоохранения Республики
Казахстан";
вывести из указанного состава Ахметова Данияла Кенжетаевича,
Токсеитова Рахимбергена Курмангалиевича, Марзилович Ольгу Алексеевну.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)