Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшiн төлем ставкаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 желтоқсан N 1596. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiн (Салық кодексiн) iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшiн төлемнiң жылдық ставкасы 1 жалпы тiркелiмдiк тонна үшiн 0,26 айлық есептiк көрсеткiш есебiнен бекiтiлсiн.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2004.11.24. N 1232 қаулысымен.
3. "Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны үшiн төлем алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 25 тамыздағы N 1308 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 36-37, 441-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi бiр ай мерзiмде өзiнiң бұрын қабылданған нормативтiк құқықтық кесiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
5. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об утверждении ставок платы за пользование судоходными водными путями
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2001 года N 1596. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В целях реализации Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить годовую ставку платы за пользование судоходными водными путями из расчета 0,26 месячного расчетного показателя за 1 валовую регистровую тонну.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2004 г. N 1232 )
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2000 года N 1308 P001308_ "Об утверждении Правил взимания платы за пользование судоходными водными путями" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 36-37, ст. 441).
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в месячный срок привести свои ранее принятые нормативные правовые акты в соответствие с настоящим постановлением.
5. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан