"Хромтау-Алтынсарин темір жол желісін салу және уақытша пайдалану жөніндегі дирекция құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 желтоқсан N 1635
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы заң күші бар  Жарлығына сәйкес, сондай-ақ "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының тиімді қызметі үшін қосымша өндіріс құру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына "Хромтау-Алтынсарин темір жол желісін салу және уақытша пайдалану жөніндегі дирекция" шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнын құруға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании дочернего государственного предприятия "Дирекция по строительству и временной эксплуатации железнодорожной линии Хромтау-Алтынсарино"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года N 1635
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии", а также с целью создания дополнительного производства для эффективной деятельности Республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию "Казакстан темiр жолы" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан создать дочернее государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция по строительству и временной эксплуатации железнодорожной линии Хромтау-Алтынсарино".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан