Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 952 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 желтоқсан N 1666 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.01.29 № 37 Қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуірдегі N 463 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 142-құжат):
1-тармақта "2003" деген сан "2005" деген санмен ауыстырылсын;
4-тармақта "2001-2004" деген сандары "2004-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын әзірлеу, жүргізу және материалдарын өңдеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 маусымдағы N 830 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 25, 290-құжат):
2-тармақтың екінші абзацында "2002" деген сан "2004" деген санмен ауыстырылсын;
2-тармақтың үшінші абзацында "2002" деген сан "2004" деген санмен ауыстырылсын;
6-тармақта "2001" деген сан "2004" деген санмен ауыстырылсын;
8-тармақта "2003 жылдың қаңтарынан" деген сөздер "2005 жылдың қыркүйегінен" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақта "2000-2004" деген сандар "2004-2007" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Республикалық санаққа жәрдемдесу комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 952 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 952
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2001 года N 1666
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.01.2010 N 37;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 463 P990463_ "О проведении первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 142):
в пункте 1 цифру "2003" заменить цифрой "2005";
в пункте 4 цифры "2001-2004" заменить цифрами "2004-2007";
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2000 года N 830 P000830_ "О подготовке, проведении и обработке материалов первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 25, ст. 290):
в абзаце втором пункта 2 цифру "2002" заменить цифрой "2004";
в абзаце третьем пункта 2 цифру "2002" заменить цифрой "2004";
в пункте 6 цифру "2001" заменить цифрой "2004";
в пункте 8 слова "с января 2003 года" заменить словами "с сентября 2005 года";
в пункте 9 цифры "2000-2004" заменить цифрами "2004-2007".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 952 P990952_ "Об образовании Республиканской комиссии содействия переписи".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан