Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 желтоқсан N 1679
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын
реттеу жөніндегі республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы
Үкіметі өкілдерінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998
жылғы 21 желтоқсандағы N 1305
P981305_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 437-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
1-тармақтағы:
Әлеуметтік серіктестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу
жөніндегі республикалық үшжақты комиссиясындағы Қазақстан Республикасының
Үкіметі өкілдерінің құрамына мыналар енгізілсін:
Тасмағамбетов         - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Иманғали Нұрғалиұлы     орынбасары, төраға
Қарақұсова            - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейісқызы     халықты әлеуметтік қорғау министрі
Коржова               - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Наталья Артемовна
Котлов                - Қазақстан Республикасының Әділет
Андрей Николаевич       вице-министрі
көрсетілген құрамнан Ораз Әлиұлы Жандосов, Әлихан Мұхамедияұлы
Байменов, Болат Бидахметұлы Жәмішев, Әшімжан Сүлейменұлы Ахметов, Әбілғазы
Қозыбағарұлы Құсайынов, Ажар Қилымбекқызы Құзытбаева, Ұлан Сапарұлы
Байжанов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1679.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21
декабря 1998 года N 1305
P981305_
"О составе представителей Правительства
Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по
социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений"
(САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 437) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав представителей Правительства Республики Казахстан в
Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и
регулированию социальных и трудовых отношений:
Тасмагамбетова               - Заместителя Премьер-Министра Республики
Имангали Нургалиевича          Казахстан, председателем
Карагусову                   - Министра труда и социальной защиты
Гульжану Джанпеисовну          населения Республики Казахстан
Коржову                      - вице-Министра финансов Республики Казахстан
Наталью Артемовну
Котлова                      - вице-Министра юстиции Республики Казахстан;
Андрея Николаевича
вывести из указанного состава Джандосова Ураза Алиевича, Байменова Алихана Мухамедьевича, Жамишева Болата Бидахметовича, Ахметова Ашимжана Сулейменовича, Кусаинова Абылгазы Козбагаровича, Кузутбаеву Ажар Килмбековну, Байжанова Улана Сапаровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)