Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 сәуірдегі N 468 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 желтоқсан N 1690
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Роялтиді табиғи нысанда төлеу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 7 сәуірдегі N 468
P010468_
қаулысына мынадай өзгеріс
енгізілсін:
4-тармақтағы "2001 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2002
жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2001 года N 468
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2001 года N 1690
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
апреля 2001 года N 468
P010468_
"Об уплате роялти в натуральной форме"
следующее изменение:
в пункте 4 слова "до 31 декабря 2001 года" заменить словами "до 31
декабря 2002 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)