Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 наурыздағы N 424 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 желтоқсан N 1703. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылы республикалық бюджеттен қаржыландыруға жататын су шаруашылығы объектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 наурыздағы N 424 P010424_ қаулысына мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің 59 "Республикалық маңызы бар су шаруашылығы объектілерін пайдалану, суағарлар құрылысын салу және қайта жаңарту" бағдарламасының 31 "Суағарлар құрылысын салу және қайта жаңарту" кіші бағдарламасы бойынша 2001 жылғы республикалық бюджеттен қаржыландыруға жататын су шаруашылығы объектілерінің тізбесі: мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 18-жолмен толықтырылсын: "18. Сумен қамтамасыз ету объектілерін қайта жаңарту, Ембі қаласы Ақтөбе облысы 18,5"; "ЖИЫНЫ" деген жолдағы "421,0" саны "439,5" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Мамандар: Багарова Ж.А., Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 424
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года № 1703. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2009 года № 301
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.03.2009 № 301.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 424 P010424_ "Об утверждении перечня водохозяйственных объектов, подлежащих финансированию из республиканского бюджета в 2001 году" следующие дополнение и изменение:
в перечне водохозяйственных объектов, подлежащих финансированию из республиканского бюджета в 2001 году по подпрограмме 31 "Строительство и реконструкция водоводов" программы 59 "Эксплуатация водохозяйственных объектов республиканского значения, строительство и реконструкция водоводов" Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 18, следующего содержания:
"18. Реконструкция объектов водоснабжения,
г.Эмба, Актюбинская область 18,5";
в строке "Итого" в графе "План" цифру "421,0" заменить цифрой "439,5".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Мартина Н.А.)