Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қарашадағы N 1776 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 желтоқсан N 1729. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.01.14. N 14 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қарашадағы N 1776  P991776_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 52, 509-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі туралы ережеде:
1-тармақтың екінші абзацында "Астана және Алматы қалаларында" деген сөздер "Астана, Алматы қалаларында және аудандарда" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақта:
3) тармақшада "ұйымдастыру және жүргізу" деген сөздер "жүргізуді ұйымдастыру" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшада "аймақтандыруды" деген сөз "аймақтандыру жөніндегі жұмыстарды" деген сөздермен ауыстырылсын;
7) тармақшада "асыру" деген сөзден кейін нүктелі үтір қойылып, "болып табылады." деген сөздер алынып тасталсын және мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"жерге орналастыру жүргізуді ұйымдастыру.";
11-тармақта:
мынадай мазмұндағы 2-1), 2-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"2-1) жер заңнамасын бұзушылықты жою жөнінде орындалуы міндетті нұсқау береді;
2-2) жер заңнамасы саласындағы әкімшілік құқық бұзушылық туралы істерді қарайды;";
13) тармақшада "құнын" деген сөздің алдынан "бағалау" деген сөзбен толықтырылсын;
18) тармақшада "дайындайды және" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға қосымшада:
1-14-тармақтарда:
"облыстық жер ресурстарын басқару жөніндегі комитеті" деген сөздер "облыстық және аудандық жер ресурстарын басқару жөніндегі аумақтық органдары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1999 года N 1776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1729. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 января 2005 г. N 14 (P050014)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1999 года N 1776 P991776_  "Вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 52, ст. 509) следующие изменения и дополнения:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 1 слова "Астане и Алматы" заменить словами "Астане, Алматы и районах";
в пункте 10:
в подпункте 3) слова "организация и ведение" заменить словами "организация ведения";
в подпункте 5) слово "зонирования" заменить словами "работ по зонированию";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"организация проведения землеустройства;";
в пункте 11:
дополнить подпунктами 2-1), 2-2) следующего содержания:
"2-1) выдает обязательные для исполнения предписания по устранению нарушений земельного законодательства;
2-2) рассматривает дела об административных правонарушениях в области земельного законодательства";
в подпункте 13) после слова "определяет" дополнить словом "оценочную";
в подпункте 18) слова "изготавливает и" исключить;
в приложении к указанному постановлению:
в пунктах 1-14:
слово "комитет" заменить словами "и районные территориальные органы".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан