Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 желтоқсан N 1740
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің кредиторлық берешегін ішінара өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетіне кредиторлық берешегін ішінара өтеу үшін 100 (бір жүз) миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) қаржыландырудың ерекше тәртібін ескере отырып, бөлінетін қаражаттың заңнамаға сәйкес пайдаланылуын қамтамасыз етсін және жылдың қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне оның
пайдаланылуы туралы есепті ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі қаражаттың бөлінуін
және оның пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1740
В целях частичного погашения кредиторской задолженности Комитета национальной безопасности Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан 100 (сто) миллионов тенге для частичного погашения кредиторской задолженности.
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) с учетом особого порядка финансирования обеспечить в соответствии с законодательством использование выделяемых средств и по итогам года представить в Министерство финансов Республики Казахстан отчет об их использовании.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить выделение средств и контроль за их использованием.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)