Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі қылмыстық-атқару жүйесiнiң кейбiр ұйымдастырушылық мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 28 желтоқсан N 1751 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 1443 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi қылмыстық-атқару жүйесiнiң құрылымын жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының шектi штаттық санын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 8 қазандағы N 1018-74 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Орталық органның аппараты" деген жолдағы "1903" деген сан "1929" деген санмен ауыстырылсын;
оның iшiнде:
"Қылмыстық-атқару жүйесi комитетi" деген жолдағы "146" деген сан "172" деген санмен ауыстырылсын;
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын аумақтық iшкi iстер органдарының аппараты мен бөлiмшелерi" деген жолдағы "20 320" деген сан "20 514" деген санмен ауыстырылсын;
оның iшiнде:
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын аумақтық қылмыстық-атқару жүйесi органдарының аппараты мен бөлiмшелерi" деген жолдағы "356" деген сан "550" деген санмен ауыстырылсын;
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы ұйымдар" деген жолдағы "39 243" деген сан "40 314" деген санмен ауыстырылсын;
"Түзеу мекемелерi" деген жолдағы "11 218" деген сан "11 682" деген санмен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "96 893" деген сан "97 577" деген санмен ауыстырылсын.
2. Қосымша санды ұстауға арналған шығыстарды қаржыландыру 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап республикалық бюджеттен жүргiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі осы қаулыны іске асыру жөніндегі шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых организационных вопросах уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1751. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1751  у тратило силу - постановлением  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443.
В целях совершенствования структуры уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1998 года N 1018-74 "Об утверждении предельной штатной численности органов внутренних дел Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке "Аппарат центрального органа" цифру "1903" заменить цифрой "1929";
в том числе:
в строке "Комитет уголовно-исполнительной системы" цифру "146" заменить цифрой "172";
в строке "Аппарат и подразделения территориальных органов внутренних дел, финансируемых из республиканского бюджета" цифру "20320" заменить цифрой "20514";
в том числе:
в строке "Аппарат и подразделения территориальных органов уголовно- исполнительной системы, финансируемые из республиканского бюджета" цифру "356" заменить цифрой "550";
в строке "Подведомственные организации, финансируемые из республиканского бюджета" цифру "39 243" заменить цифрой "40 314";
в строке "Исправительные учреждения" цифру "11 218" заменить цифрой "11 682";
по строке "Итого" цифру "96 893" заменить цифрой "97 577".
2. Финансирование расходов на содержание дополнительной численности производить из республиканского бюджета с 1 января 2002 года.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан принять меры по реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан