Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 желтоқсан N 1756
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Z000131_ Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІV "Шығыстар" бөлімінде:
6 "Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек" функционалдық
тобында:
9 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге
қызметтер" ішкі функциясында:
605 "Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі
агенттігі" әкімшісі бойынша:
6 "Өткен жылдардың міндеттерін орындау" бағдарламасында:
30 "Репатрианттардың (оралмандардың) отбасыларына тұрғын үй сатып
алу" кіші бағдарламасында "1202419" деген "1263419" деген санмен
ауыстырылсын;
31 "1993-1998 жылдары иммиграция квотасы бойынша келген
репатрианттарға (оралмандарға) біржолғы жәрдемақыларды төлеу және көлік
шығыстарын өтеу" кіші бағдарламасында "83535" деген сан "22535" деген
санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1756.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь":
в подфункции 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору 605 "Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан":
в программе 6 "Выполнение обязательств прошлых лет":
в подпрограмме 30 "Приобретение жилья семьям репатриантов (оралман)" цифру "1202419" заменить цифрой "1263419";
в подпрограмме 31 "Выплата единовременных пособий и возмещение транспортных расходов репатриантам (оралман), прибывшим по квоте иммиграции в 1993-1998 годах" цифру "83535" заменить цифрой "22535".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)