"Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы мәселелерi бойынша кейбiр заң актiлерінің күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 қаңтар N 19
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы мәселелері бойынша кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
мәселелерi бойынша кейбiр заң актiлерінің күшi жойылды деп
тану туралы
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1. "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 8 шілдедегi Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнің Жаршысы, 1994 ж., N 8, 131-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 1998 ж., N 17-18,
225-құжат; 1999 ж., N 23, 931-құжат):
2. "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзудің тәртiбi туралы" Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесiнің 1994 жылғы 8 шiлдедегi қаулысы (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесiнің Жаршысы, 1994 ж., N 8, 132-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 2002 года N 19
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых
законодательных актов по вопросам санитарно-эпидемиологического
благополучия населения".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившими силу некоторых законодательных актов по
вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 8 июля 1994 г. Z942000_ "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 8, ст. 131; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 17-18, ст. 225; 1999 г., N 23, ст. 931).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 июля
1994 г.
B943000_
"О порядке введения в действие Закона Республики
Казахстан "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 8, ст. 132).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)